Работещи мами 2006 - тема 21

  • 29 462
  • 740
# 645
минавам и аз да се отчета... Бях решила да почивам тези дни, но днес данъчните решиха друго... Незнам що на мен само ми се случват простотии по празници, ама амън вече... Бясна съм... Миналата седмица се карах с общинари, тази седмица с данъчни... Ще оцелея някак, ама що трябва да е така...
Виж целия пост
# 646

Поне има премия, която смятам утре да похарча  Wink Или поне част от нея.

Aaaa, това е добре, защото за някои и тиквени медали няма  Mr. Green Приятен шопинг!  Peace


Хич не беше приятен, щото купувах битови неща. Ма трябва.  Grinning Купих си нов матрак за спалнята - снощи спа като пън. За първи път от месеци. И гуми за колата. Щото карах на магия със задните. И разни таквиз битовизми гадни. На Бъдни вечер - пак дежурна. Моля някой да направи сърми и да ми донесе поне две - три  Praynig
Виж целия пост
# 647


Хич не беше приятен, щото купувах битови неща. Ма трябва.  Grinning Купих си нов матрак за спалнята - снощи спа като пън. За първи път от месеци. И гуми за колата. Щото карах на магия със задните. И разни таквиз битовизми гадни. На Бъдни вечер - пак дежурна. Моля някой да направи сърми и да ми донесе поне две - три  Praynig


Ха, че хубавият матрак си е цяло щастие (който има болен кръст го знае Mr. Green)
Аз сърмички не мога да правя и си ми малко далеч, но поне ти пожелавам леко дежурство  bouquet
Разчитам, че на 24-и ще сме на обед при свекърва ми, то се проточва цял следобед и честно казано вкъщи нищо няма да приготвяме Mr. Green
Виж целия пост
# 648
Скапана съм, дано поне това с което цял ден днес се занимавам да стане, щото иначе ще стане много. много зле.
На Петър подаръка не е пристигнал, и ако не дойде и утре ще съм в голяма беда.
Поне е ваканция вече, че и той има нужда от почивка, струва ми се че е много много изморен.Последната седмица има толкова много забележки, и хич не му се учи.
Здравчо за първи път получи подарък лично от Дядо Коледа но не е особенно впечатлен.
Заспивам че утре пак съм на крак от рано.
Виж целия пост
# 649
Весела Коледа, момичета!
Да сте живи и здрави и много обичани.
Виж целия пост
# 650
Весела Коледа, момичета!
Да сте живи и здрави и много обичани.

Присъединявам се към пожеланията на Герчо!  santa2
Виж целия пост
# 651
Весела Коледа!
Да сте много щастливи, здрави и обичани! И като работите повече, то нека и парите са в повече! Никога не са излишни, нали?  Mr. Green

Съжалявам, ама нямахме сърми  Tired Е, и сега нямаме де. Някое пиленце или пържолка мога да метна, че сладките свършиха.

Отпуска съм, до 11.01. Още не ми е домъчняло за офиса  Mr. Green
Виж целия пост
# 652
Честита Коледа! Пожелавам много късмет, усмивки и незабравими мигове с любимите хора!  Hug

Честито на всички именици, със здраве да си носят името!   bouquet
Виж целия пост
# 653
Честито Рождество Христово! Много здраве, любов и топлина в домовете ви!  Heart Eyes

Надкееее, ако остана премия, да мина да обуеш и мойта кола,  а и на ботушки за мен няма да се разсърдя  Grinning
Който каквото има за мятане, да мята, аз вече се уморих да готвя.  newsm64
Виж целия пост
# 654
Ба, остана...краставици. Ти да не мислиш, че хиляди съм взела  Mr. Green
Ма за теб ще измисля нещо   Hug
Виж целия пост
# 655
Мами и мадами,

пожелавам ви весело посрещане на Новата година! Аз я чакам с нетърпение, че 2009та не беше много добра  Sad Аз ще имам поне бяло начало  Wink заминавам след малко на ски за 4-5 дни  Laughing Ще сме в една хижа, горе на пистата - само сняг - никакви коли, никакви градове и стрес  Laughing
Виж целия пост
# 656
Аз ще имам поне бяло начало  Wink заминавам след малко на ски за 4-5 дни  Laughing Ще сме в една хижа, горе на пистата - само сняг - никакви коли, никакви градове и стрес  Laughing


Чудно звучи, весело посрещане на Новата година:)
Виж целия пост
# 657
Весело посрещане на една по-успешна, по-спокойна, по-усмихната и мъничко по-добра 2010 година! Hug
Виж целия пост
# 658
Весело посрещане на Новата година:)


Ние влязохме в новините, че нямаме вода,ако имаме късмет довечера може и да дойде, стискайте палци Mr. Green
Виж целия пост
# 659
Мили дами, желая ви весело посрещане на новата година, много здраве, късмет, по-малко работа и повече пари!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия