Re: ВЪПРОСИ към хомеопати - ТУК - 3

  • 147 601
  • 1 754
# 795
Е, малко буквално е да се каже, че го спира. Да кажем че му натиска бутона "пауза".

  Това за потенциите и нивата на въздействие, също е релативно вярно.

 Според мен, тези информационни потоци, каквито са хомеопатичните л-ва, предизвикват, но и дават информация на Жизнената ни сила, стремейки се да я подкрепят информационно с "ноу-хау" във вземането на правилното решение.
Виж целия пост
# 796
Aleksander търся хомеопат за себе си в Бургас, ако можеш да ми помогнеш пиши на ЛС.
Благодаря.
Виж целия пост
# 797
Имам един въпрос. Майка ми има рак на стомаха. Днес бяхме при хомеопат и ни даде лекарства. Въпросът ми е има ли случаи, при които хомеопатичните лекарства са излекували болестта  или само подобряват общото сустояние?
Виж целия пост
# 798
С извинение към Александър за повтарящия се въпрос, но може ли да ми напишете на лични координатите на добри класически хомеопати в София? Вече два пъти ходих на преглед при един, но имам съмнения че или подхожда несериозно, или е претоварен от пациенти, а и двете положения не ме устройват. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 799
Имам един въпрос. Майка ми има рак на стомаха. Днес бяхме при хомеопат и ни даде лекарства. Въпросът ми е има ли случаи, при които хомеопатичните лекарства са излекували болестта  или само подобряват общото сустояние?

  Да, особено преди метастази и преди химиотерапия, но има, макар и редки случаи на излекувани дори и в последния - четвърти стадий. При всички случаи редуцира болката до праг на поносимост, при това без да "зомбира", както го прави морфина и другите алопатични анестетици.

  Хомеопатията прави и нещо прекрасно - Профилактика на рака, защото рака е в много голяма степен наследствено предопределена.
  Поне 30% от пациентите ми са в тази опасна Карцинозинова "зона" и е истинско удовлетворение да ги отместя от тази зона и изведа в безопасност, чрез подходящото индивидуално хо л-во.
Grinning
Виж целия пост
# 800
С извинение към Александър за повтарящия се въпрос, но може ли да ми напишете на лични координатите на добри класически хомеопати в София? Вече два пъти ходих на преглед при един, но имам съмнения че или подхожда несериозно, или е претоварен от пациенти, а и двете положения не ме устройват. Предварително благодаря!

Писах.  Simple Smile
Виж целия пост
# 801
Имам един въпрос. Майка ми има рак на стомаха. Днес бяхме при хомеопат и ни даде лекарства. Въпросът ми е има ли случаи, при които хомеопатичните лекарства са излекували болестта  или само подобряват общото сустояние?

  Да, особено преди метастази и преди химиотерапия, но има, макар и редки случаи на излекувани дори и в последния - четвърти стадий. При всички случаи редуцира болката до праг на поносимост, при това без да "зомбира", както го прави морфина и другите алопатични анестетици.

  Хомеопатията прави и нещо прекрасно - Профилактика на рака, защото рака е в много голяма степен наследствено предопределена.
  Поне 30% от пациентите ми са в тази опасна Карцинозинова "зона" и е истинско удовлетворение да ги отместя от тази зона и изведа в безопасност, чрез подходящото индивидуално хо л-во.
Grinning
При майка ми проблемите започната от преди повече от година. Имаше изливи-първо перикарден, после плеврален, а след това и асцит. През цялата тази година правихме сумати изследвания и ходихме на десетки лекари и никой не можа да й постави диагноза. След повече от година се оказа, че е рак на стомаха. Има разсейки (установи се след гинеколкогична операция), но като цяло тя няма болки и други оплаквания, освен асцита. Дори си има апетит, храни се напълно нормално. До преди месец дори не беше отслабнала. Самото образование е около 3 мм. Повечето лекари преди да се открие диагнозата ни казваха, че ако беше рак досега едва ли не да сме я забравили. Това ме навежда на мисълта, че е нещо, което се развива сравнително бавно. Права ли съм?
Виж целия пост
# 802
Това показва само едно - пълната безпомощност на Господстващата медицина! Горката жена, да я мотаят повече от година, пък и акъл да дават?!...

 Пак повтарям, нека всички да знаят:
                                                                     
хомеопатията е единственият лечебен метод, който разбира, че човек е предразположен към раково заболяване, ГОДИНИ ПРЕДИ ДА СЕ ОТКЛЮЧИ РАКА!
  И е много лесно да излекува тази предиспозиция (предразположеност) и човека да НЕ отключи рак.

 Това с пълна сила важи и за потомците на болен от рак. Те трябва да посетят добър класически хомеопат, за да излекуват тази предразположеност. Peace
Виж целия пост
# 803
Aleksander търся хомеопат за себе си в Бургас, ако можеш да ми помогнеш пиши на ЛС.
Благодаря.
Аз също търся за Бургас и Шумен, но за дечица.
Ако е удобно да получа ЛС.   bouquet
Виж целия пост
# 804
Здравейте.Искам да попитам нещо,ако е удобно да ми отговорите.Дъщеря ми беше с хрема,лекувах с капки сребърна вода и клеева тинктура и таблети Цинабсин.Хремата спря,секрета се сгъсти и това води до суха кашлица при преглъщане.Преди са ми изписвали Меркуриус солуб. и Бриониа..Не пазя рецептата и не помня в какво разреждане е.Мога ли да питам вас или трябва да посетя хомеопат.Става въпрос за дете на 4г8м.Благодаря ви.
Виж целия пост
# 805
Това с пълна сила важи и за потомците на болен от рак. Те трябва да посетят добър класически хомеопат, за да излекуват тази предразположеност. Peace[/color]
И двамата ми родители имаха рак,баща ми почина преди 3г. от това,а майка ми се излекува.Едната ми баба също е починала от рак.Май станаха много  Rolling Eyes  Значе ли това,че аз непременно трябва да посетя хомеопат и да не отлагам във времето?

Другия ми въпрос е може ли хомеопатията да повлияе на много обилно потене при дете?Потенето е най-много по главата и само минута-две някаква по-интензивна физическа активност и все едно току що е излезнал от банята.Това продължава с години и като че ли става все по-обилна потта и по-продължително изпотяването.

Aleksander и малко встрани от темата и ако решиш няма проблем да не ми отговориш....но знаеш ли какво е обеснението на алопатичната медицина за такова обилно потене?
Виж целия пост
# 806
Александър,много ти благодаря!Съжалявам,че толкова се забавих с отговора,но нямах нет HugМного се радвам,че безвъзмезно отделяш време за нас тук във форума!Благодаря ти пак! Simple Smile
Виж целия пост
# 807
me4ta22 , при теб е задължително, според мен! Не отлагай посещението си при класически хомеопат! Hug
Виж целия пост
# 808
Александър,имам нужда от съвет!Синът ми е на 4г.В момента е със зелено-жълта хрема,която започна преди два дни бистра,със запушен нос вечер,малко кихавица през деня.Вече е зелена по обилна,започва да се закашля от нея.Няма Т.засега и други проявления.На своя глава му купих Пулсатила-30С и сребърна вода(съветвах се с наръчника на хомеоп. лекарства)
Помогнете със съвет!Да продължа ли или да давам нещо друго?
Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 809
Здравейте.Искам да попитам нещо,ако е удобно да ми отговорите.Дъщеря ми беше с хрема,лекувах с капки сребърна вода и клеева тинктура и таблети Цинабсин.Хремата спря,секрета се сгъсти и това води до суха кашлица при преглъщане.Преди са ми изписвали Меркуриус солуб. и Бриониа..Не пазя рецептата и не помня в какво разреждане е.Мога ли да питам вас или трябва да посетя хомеопат.Става въпрос за дете на 4г8м.Благодаря ви.

  Отива на влошаване, затова бързо посетете хомеопат или педиатър!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия