Противоцелулитни, стягащи, отслабващи продукти

  • 25 335
  • 56
# 45
Вчера една тунизийка ми каза, че с ябълковият оцет, но този, който е органик, целулитът й видимо намалял, мажела се сутрин и вечер, но миризмата била ужасна.

какво е това органик... newsm78
Аз искам нещо за стягане на корема.Цилулит почти нямам...ама след 2 бременности корема си ми остана най проблемната зона  #2gunfire
Виж целия пост
# 46

това е резултат само от липосукция което ме навежда на мисълта че ако има много мазнини по корема кожата изглежда отпусната.
Вие как мислите?

само да кажа че това не съм аз
Виж целия пост
# 47
Нямам идея Rolling Eyes...При мен корема и областта е почти като втората картинка.Грозното става като седна,или като се наведа #2gunfire.От 1 година почти ,редовно бягам и 1 път седмично на водна гимнастика.Но от месец някъде,съм се хванала и с коремни преси.Казаха ми че от тях,резлутат се вижда мин след 3 месеца. Thinking
Виж целия пост
# 48
аз по принцип винаги съм била доста слабичка.обаче почнах работа в магазин за дрехи и по цял ден седя на един стол магазина е мн малак пак и няма постоянен наплив от хора абе с две думи нямам никакво физ. натоварване . успоредно с това и пия противозачатъчни нз от кое от двете(дали от седенето или от хапчетата) нададах 5-6 кг. които не си личат много по корем дупе и тн. но на краката имам целолит.И понеже нямам време да спортувам достатъчно ли е да се мажа с антицелолитен крем или задалжително трабва и спорт.Даже си купих въже да скачам ама вкащи не става пак на вън да ме гледат хората абсурд Rolling Eyes
Виж целия пост
# 49
Момичета, купих си тъмно зеления антицелулитен гел на Евелин. Тази вечер се намазах за първи път и освен охлаждащия ефект забелязах че много ми лепне. Нормално ли е или май съм сложила повече???

Да кажа че съм доволна от капките на Колистар но ми идват доста скъпички  :(Collistar Superconcentrated Anticellulite Night Treatme
Виж целия пост
# 50
споделете опита си при борба с целулита и тук http://forum.bg-moda.com/viewforum.php?f=32&sid=c1ff32e9ea3b … 1870b84dadd3c9ed3
Виж целия пост
# 51

babyta, е стига де!
Виж целия пост
# 52
Целулита с мазила няма да го свалите момичета, трябва яка ръка и професионален масажист за тази работа, има си методи на масаж и строги правила за да има ефект. Трябва да се познава добре тялото на човека, кръг на линфа, кръвообръщение, влакната на мускулите и т.н.. При антицелулитен масаж 7-8 процедури мин зависи от теглото и възрастта се свалят доста сантиметри и това много хора са го изпитали и знаят, че е така. Лесно няма никъде. Ако масажа не е болезнен няма ефект. Трудемък е за масажистите и за това някой го притупват а после върви си чакай резултат. Пожелавам ви успех с мазилата..... Grinning
Виж целия пост
# 53
Бе то е ясно,че всичко е свързано и със спорт и с начин на храна Laughing.Естествено,че с едно намазване проблема не се решава.Ама все пак си има и хубави кремове..и такива дето за нищо не стават.Та това е въпроса???? Wink
Виж целия пост
# 54
Учудвам се, че в нашия форум не са толкова дискутирани маслата на Икаров или поне аз не съм срещала подобни теми. Четох по други форуми доста добри отзиви за всичките видове масла на Икаров и затова реших да пробвам.
[/quote]
 
Аз си добавям по няколко капки от тях към лосиона за тяло. В момента капвам от МАКАДАМИЯ и Кокосовото масло.
Виж целия пост
# 55
Аз мисля. че най- ефективната терапия за отслабване и махане на целулит е липолизата. С нея аз се отървах от целулита и мазнините. Опитвала съм много процедури и мазила , но ефект при мене нямаше. Липолизата е единственото нещо с което успях.
Виж целия пост
# 56
Вчера си купих гел "Аура слим". Трябваше да ме загрее, ама нищооо. При вас така ли се получи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия