Някой да не ни урочаса бе момичета,нещо ни нападнаха болести,всеки нещо му има.Дано по бързо всички се оправяме.
Някой да не ни урочаса бе момичета,нещо ни нападнаха болести,всеки нещо му има.Дано по бързо всички се оправяме.
Някой да не ни урочаса бе момичета,нещо ни нападнаха болести,всеки нещо му има.Дано по бързо всички се оправяме.


Ами тук много бира се лее, много хубава компания 
, не болежки
Почивката в Тракийско ми се отрази невероятно, върнах се с тен, с еййййй такава усмивка
и много енергия
Без отрицателни емоции 
). Ама вижда му се краят.
Въпреки че баба обича Каменица и това й купувах като й пържих картофки - Кидман, следващия път си на женско парти под смокините и лозата, питиетата по твой избор 
Стана ми тъжно като не го намерих, тропах по вратата, ама нейсе до истерии не се стигна 
, а моя иска домашно сготвено
и никак няма да откажа една голяяяяма Загорка
, дано не се стига до там 
чак яд ме хваща че заради него трябва всеки ден да готвя.
Чувала съм за червеното цвекло, но нямам навици да купувам такова, трябва да се наканя да забъркам това с ябълките - всичко настъргано може би?
Ти какви хапчета си пила - комбинирани витамини ли?
Стара Загора ми е един от най-любимите градове - там имам първи братовчедки и съм изкарвала страхотни ваканции - на аязмото и по дискотеките също. 

Аз съм по яденето,обичам ги,ама да не ме карат да ги правя.
,ама на мене вечер като ми се спи,заради детето лягам в 11,но от 10 като се забутаме в банята..
Чувала съм за червеното цвекло, но нямам навици да купувам такова, трябва да се наканя да забъркам това с ябълките - всичко настъргано може би?
Ти какви хапчета си пила - комбинирани витамини ли?
На мен малко ми трябва - нахранете ме, напийте ме, погалете ме по гръбчето и
Наистина тази буря беше доста силна, но аз бях толкова изморена, че като взех да заспивам и я чух, си казах: "Каква досада" 
Стара Загора ми е един от най-любимите градове - там имам първи братовчедки и съм изкарвала страхотни ваканции - на аязмото и по дискотеките също. 
И скромността е най-големия ми талант, отидох да посъбера малко в Стара Загора
наистина, атмосферата е южняшка и купонджийска 
) Препоръчани теми