Липсвахте ми!Имах малко задачки досега, и затова не можахме да си пием кафето тази сутрин.Но сега споделям по едно освежаващо коктейлче:

Лина,
ако трябва и масаж ще ти направим!Аурора,пожелавам ви утре лек път,приятна почивка и хубаво време!
Липсвахте ми!Имах малко задачки досега, и затова не можахме да си пием кафето тази сутрин.Но сега споделям по едно освежаващо коктейлче:

ако трябва и масаж ще ти направим!




Завяхнаха ситните пъпки,но днес две нови големи се появиха на лицето.Не е шарка обаче.В последно време често се появяват.
Но тоЗи уикенд яко четене ме чака.
Веси май съм пропуснала ти какво учиш?
Веси май съм пропуснала ти какво учиш?

Ревнува ме безкрайно много,не си дава играчките на другите деца.
Дано скрънзливостта да е само фаза.
Бъдете много здрави и щастливи заедно, само сладки моменти ви пожелавам! 

- сега можем да се похвалим с обновен дом! 
Препоръчани теми