
Ето ме и мен
на всички!Мам4е, Кидман - прави сте, оредяват леко редиците по това време на годината, а в гръцката темичка миналото лято направо си беше пусто заради повсевместното плажуване
Ако ме видите обаче да се пека просната на линията на морската вода, като отвреме-навреме топя хляб със сусам и хапвам насъщен със сол, значи много съм била изморена 
Много благодаря за пожеланията! Както полският ухажор на майка ми й беше казал - ремонтът на дома е като чистилище
И наистина обновяването много ни зареди с енергия всичките - и с нови надежди 
Живе, честит климатик! Ама не съм фен - някакси предпочитам плавното или не толкова плавно естествено привикване. Спомням си първия път като бях в Атина - навън бе 40, вътре в стаята климатикът бе нагласен на 20, и като ме стегна сърцето

Марси, много неприятно
Досега не съм имала някакъв проблем на Промахон, ама колко съм треперила преди влизането ни в ЕС... но това е друга тема
Поне като човек е изряден, да не се ядосва, че му провалят плановете. Слушах по ТВ за случаи като вашия, много хора не са можели да предприемат редовното пътуване до Гърция за Великден и майските почивки.Беше писала за диета... да ти кажа на мен първото, което ми хрумна като разбрах, че нещата не са балансирани, бе да спра изцяло всичко сладко - а аз да изяждам по един диабетичен бонбон на ден покрай майка ми (тя бе с висока захар миналата година и й изготвих режим
). така се бях наплашила, че с фруктозата само си ги развъждам. А и не съм много по сладкото от няколко години. Стискам ти палци за априлче!
Вчера бях на проверчица при лекаря - напредъкът е огромен, момичета
Взе ми МБ и утре резултатите ще са ми качени в Интернет, та се надявам да започваме вече третирането на шийката
Наистина, не изпитах никакво неприятно чувство при прегледа 
От мен кафенце следобедно по това врме, гръцки табихет, който обичам:

да намеря нещо за ядене.



Ама сега си тъпча сладки плодове-поне бол през летния сезон,и определено се чувствам добре.Каузата си заслужава. 
Които за съжаление вече не ми се отразяват добре,но отдръпването за лятото ще ми се отрази освежаващо-Вярвам!
Та сега ми е малко притеснено, започвам да си търся и нова работа, ама е кофти да почна и след няколко месеца да кажа бременна съм. От друга пък страна знам ли кога ще стане.