Мартенска мама 2010 аз се надявам да стана!-5 тема

  • 13 892
  • 427
# 210
Момичета  Hug Hug Hug
Ето ме и мен   bouquet  bouquet  bouquet на всички!

Мам4е, Кидман - прави сте, оредяват леко редиците по това време на годината, а в гръцката темичка миналото лято направо си беше пусто заради повсевместното плажуване  Laughing Аз повече плувам, затова се припичам само на сянка на вилата  Peace Ако ме видите обаче да се пека просната на линията на морската вода, като отвреме-навреме топя хляб със сусам и хапвам насъщен със сол, значи много съм била изморена  hahaha

Много благодаря за пожеланията! Както полският ухажор на майка ми й беше казал - ремонтът на дома е като чистилище  Laughing Седиш, гледаш наоколо и няма къде да седнеш  Whistling И наистина обновяването много ни зареди с енергия всичките - и с нови надежди   bouquet

Живе, честит климатик! Ама не съм фен - някакси предпочитам плавното или не толкова плавно естествено привикване. Спомням си първия път като бях в Атина - навън бе 40, вътре в стаята климатикът бе нагласен на 20, и като ме стегна сърцето  Shocked В Стара Загора на първата ми работа като бях на 16 и продавах цяло лято книги в една мини-книжарница от 8 до 20 пиех по 4 литра вода и само изпарявах, а навън жива душа няма да купи. Е, завъртяха се нещата и написах свои си  Grinning

Марси, много неприятно  #Cussing out Досега не съм имала някакъв проблем на Промахон, ама колко съм треперила преди влизането ни в ЕС... но това е друга тема  Stop Поне като човек е изряден, да не се ядосва, че му провалят плановете. Слушах по ТВ за случаи като вашия, много хора не са можели да предприемат редовното пътуване до Гърция за Великден и майските почивки.

Беше писала за диета... да ти кажа на мен първото, което ми хрумна като разбрах, че нещата не са балансирани, бе да спра изцяло всичко сладко - а аз да изяждам по един диабетичен бонбон на ден покрай майка ми (тя бе с висока захар миналата година и й изготвих режим  Peace). така се бях наплашила, че с фруктозата само си ги развъждам. А и не съм много по сладкото от няколко години. Стискам ти палци за априлче!  Hug

Вчера бях на проверчица при лекаря - напредъкът е огромен, момичета  newsm44 Взе ми МБ и утре резултатите ще са ми качени в Интернет, та се надявам да започваме вече третирането на шийката  Hug Наистина, не изпитах никакво неприятно чувство при прегледа  bowuu

От мен кафенце следобедно по това врме, гръцки табихет, който обичам:

Виж целия пост
# 211

...Беше писала за диета... да ти кажа на мен първото, което ми хрумна като разбрах, че нещата не са балансирани, бе да спра изцяло всичко сладко ...


Лина много вярно и аз го прилагам и от личен опит мога да кажа, че работи.
Браво за напредъка с лечението и успех с третирането на шийката Flowers Four Leaf Clover

Илианке и аз съм от много гладните сутрин, имам чувство, че ако не закуся се разтрепервам и ми става едно нервно и безсилно. Затова първата ми работа след ставане сутрин е... newsm55 да намеря нещо за ядене.

Виж целия пост
# 212
Илианке и аз съм от много гладните сутрин, имам чувство, че ако не закуся се разтрепервам и ми става едно нервно и безсилно. Затова първата ми работа след ставане сутрин е... newsm55 да намеря нещо за ядене.

 Hug Hug Hug
Даааа тъкмо да благодаря на Илианка за хубавата засищаща закуска, и ти го направи вместо мен  Peace Много хубав навик, мисля, да се закусва добре, особено ако имаш ниско кръвно. Днес с мъжа ми си говорихме за различните структури и склонности към пълнеене и единодушно стигнахме до извода, че човек по-лесно си сменя религията , отколкото заучения начин на хранене  Party
Виж целия пост
# 213
Момичета, току-що си видях готовите резултати! Най-накрая всичко е нормално!  Hug
Виж целия пост
# 214
Лина бравоооо, поздравления за добрите резултати. Много се радвам. Hug Hug Hug
Аз също спрях сладкото и намалих кафето. Но сега мисля да приложа 3 дневно гладуване за да си прочистя органиезма от токсини. На много места четох че именно те са причинители на нарушената флора и на гъбичките.
Виж целия пост
# 215
Лина много хубави новини  thumbsup

Марси, много неприятно, че са ви върнали от  границата, но по- ужасното е това със заема дето трябва вие да го плащате  smile3515
А за гладуването как го практикуваш? Само чай и плодове ли?
Виж целия пост
# 216
Добър вечер,сладурани!
Минавам да поздравя Лина за добрите резултати! Hug Сега да оправите шийката и наесен с песен. Party


Аз също спрях сладкото и намалих кафето.
....
На много места четох че именно те са причинители на нарушената флора и на гъбичките.
Peace И аз така,Марси.Само дето и кафето спрях,останаха ми само виртуалните. Confused
Ето някои съвети,относно храненето,за да не допускаме досадните гъбички:

РЕЖИМ ПРОТИВ ГЪБИЧКИ
ХРАНЕНЕ
   Да се яде натурално кисело мляко, може да се прилага и локално
   Да се яде кафяв ориз, просо и да се вземат добавки с ацидофилус
   Всеки ден да се приемат фибри, напр. Овесени трици
   Да се изключат: плодове, захар и съдържащи дрожди храни
   Да се избягват отлежали сирена, алкохол, шоколад, сушени плодове, ферментирали храни, шунка, масло от ядки, трушии, мед, соев сос, кълнове, захар, оцет и всички изделия с мая.
   Изключете цитрусови и кисели плодове (портокали, лимони, грейпфрут, домати, ананас)
   Да не се консумират храни, съдържащи глутен (от пшеница, овес, ръж и ечемик)
   Да се избягват храни и напитки, стимулиращи секрецията на слуз
   Подсладените газирани напитки и сокове също вредят
   Избягвайте да взимате добавки с желязо докато отмине възпалението
   Пийте дестилирана вода

Желая ви хубава и спокойна нощ! Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 217
Лина браво за добрите резултати и успех с другото.
Мам4е ми аз от тези неща по4ти нищо не консумирам,може би мляко по малко,може би затова за пръв път ги хващам тези гадини Crossing Arms
Марси свекъра много често ги прави тези 3дневни гладни диети и казва,че след тях се чувства много добре.
Виж целия пост
# 218
Лина много хубави новини!  Hug
И аз съм фен на плодуването/гладуването с плодове. Даже 2006 г. като забременях с Вики си мислех, че ми закъснява от диетата и таебото, а то друго излезе.  Grinning През февруари тази година също направих 5 дни + 5 захранване, заслужава си определено и физически и психически.  Peace
Виж целия пост
# 219
добро утро
много сте изписали
Лина радвам се за теб,
това с диетите за мен невъзможно,та аз без сладко не мога да живея,ако и хляба спра от моите 47 кг нищо няма да остане.Хапвам си 4-5 пъти на ден и това е.
Иначе преди 10 години постих ,но сега не се наемам,то като знам колко неща ми бяха забранени през бременността,от сега се настройвам.
Виж целия пост
# 220
Добро утро!
Лина,радвам се за резултатите!
Мамче,от нещата,които си изброила повечето ги консумирам,тоест полезните,а съм се ограничила от сладкото и хляба.
Мина ми овулацията,да видим,много не се надявам,като,че ли ми е по-добре в неутрална позиция.
Моля
Виж целия пост
# 221
Добро утро!
Лина браво за хубавите резултати.Радвам се че сте изтребили гадинките.
J_M_M и аз съм така по отношение на сладкото.Без него не мога да живея.Разминаваме се само с килограмите с тебе-аз съм 54 Embarassed но пък съм висока 175 Wink
Хайде,то се е видяло че днес пак аз ще се погрижа за гладните!
Заповядайте    http://prikachi.com/files/924425F.jpg
 Приятен ден на всички ви желая!  Hug Hug Hug
Опитвам се да си публикувам отговора и хоп...някой ме изпреварил.Поглеждам-Иринка.Тази позиция е най-добра според мен мила.Успех все пак.   Hug
Виж целия пост
# 222
Добро утро, момичета!

Много благодаря на Иринка и Илианка за питателната закуска с кафенце!   bouquet Аз пък не съм го спряла, пийвам си сутрин по едно с мляко и без захар, а понякога и не пия като ми е по-лошо (в случаите, в които съм болна и през първите дни на мензиса).


....Сега да оправите шийката и наесен с песен. Party

Точно така, Мам4е, много добре казано  Peace Много благодаря за изчерпателния списък, исках да прочета конкретни видове храни, а то инфо в нета много, ама главно объркващо  Wink Аз тези гъби ги хванах за първи път сега, покрай разбутаната флора, и ги изтребихме бързо. Та предполагам както съм сега, не съм предразположена  Grinning

За овулацията и Марси бе споменала  bowuu Моята я усетих и този месец, т.е. април възможната й липса е била по-скоро спорадична. С напредъка ми отново се размечтахме за бебенце с мъжа ми, вчера си обсъждахме имената, които ни харесват, че изборът ще е труден - и двамата не държим на някое на всяка цена, пък хубави имена много (само аз със "свещеното" Ивана, по подразбиране  Laughing). Току-виж сме приключили с процедурите, и ми се успокоила душичката, та да се престраша съвсем скоро  Hug

Всеки сам усеща нещата най-добре за себе си Hug

Хубав ден, момичета   bouquet
Виж целия пост
# 223
J_M_M и аз съм така по отношение на сладкото.Без него не мога да живея.
И аз тук. Blush Ама сега си тъпча сладки плодове-поне бол през летния сезон,и определено се чувствам добре.Каузата си заслужава. Peace
Добро ви утро сега! Hug
Благодаря на Иринка и Илианка за кафето и закуската,още преглъщам и слюноотделям. Laughing
Лина,така е "всеки сам усеща нещата най-добре за себе си".Дано есента е твоят сезон! Praynig
Де да можех и аз като Иринка да съм в неутрална позиция.....,уви.Щом съм го пожелала толкова много,искам го от цялото си сърце и всеки месец тръпна в очакване,сметки,планове. Tired Които за съжаление вече не ми се отразяват добре,но отдръпването за лятото ще ми се отрази освежаващо-Вярвам!
Хубав ден и от мен,кукли!   bouquet
Виж целия пост
# 224
Добро утро,
Благодаря за кафети и закуската на Ирина и Илианка. Wink
Аз точно това три дневно гладуване с три дневно захранване по метода на Лидия Ковачева искам да направя. Предишните години го правех често и наистина се чувствах много добре, ама тази нещо не ми се захващаше и доста килограми качих. EmbarassedА иначе имам приятелка който 4 години не можа да забременее, без причина. Направи 10 дневно гладуване и още по време на захранването беше забременяла. Laughing
На мен вчера ми казаха че титулярката, която замествам се връща юли месец. Така че лятото оставам без работа. Ако есента има достатъчно ученици ми обещаха да ме вземат пак, защото ме харесвали, ама знае ли се. newsm78 Та сега ми е малко притеснено, започвам да си търся и нова работа, ама  е кофти да почна и след няколко месеца да кажа бременна съм. От друга пък страна знам ли кога ще стане. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия