Мнения за адаптирано мляко Лактана Био

  • 152 654
  • 770
# 450
Когато Ния стана на годинка, тъкмо излезе Киндера и аз реших да минем на него. ГРЕШКА- малката се запече  и аз я върнах на Лактана 3. Ами оправи се детето / в жегите то и е основно ядене/.

понякога се получава така при директно минаване, аз затова преминах 2-3 и 3-Киндер плавно т.е. напр. равни лъжички от двете, после намалявам това, което трябва да спре, а увеличавам другото, докато не свикне  Peace
Това е абсолютно неправилно! Не се преминава плавно.

на мен лекар ми го каза и съм нямала проблем. Каза, че е по-добре така пред алтернативата да сменям мляко.
Виж целия пост
# 451

на мен лекар ми го каза и съм нямала проблем. Каза, че е по-добре така пред алтернативата да сменям мляко.
Прост икономист съм...но твърденията на този доктор са абсурдни.
Виж целия пост
# 452

на мен лекар ми го каза и съм нямала проблем. Каза, че е по-добре така пред алтернативата да сменям мляко.
Прост икономист съм...но твърденията на този доктор са абсурдни.

то и аз съм прост икономист, но нямахме проблем с плавното преминаване. Проблемът се появи при рязкото спиране на едното и смяната с другото, тъй като 3-та е с плодов вкус, а двойката и Кинер- не са. Важното е, че се получи  Peace
Виж целия пост
# 453
Имам въпрос-знам че е коментиран, но не мога да го намеря. Пием 2х250мл мляко на ден (Лактана Киндер) Мога ли да си давам плюс това и пробиотик? Че се задават трудни времена - ще пием антибиотик дълго време  (откриха ни бактерии в урината  Cry) и искам да давам и допълнително пробиотик.
Виж целия пост
# 454
Жени, можеш да даваш без никакъв проблем допълнителен пробиотик. Абсолютно безопасно е.
Бих те посъветвала Биогая да даваш на детето най-добре. Има капки или овкусени таблети.
Виж целия пост
# 455
Жени, можеш да даваш без никакъв проблем допълнителен пробиотик. Абсолютно безопасно е.
Бих те посъветвала Биогая да даваш на детето най-добре. Има капки или овкусени таблети.

Peace
Виж целия пост
# 456
Sourcherry, Magnum мерси   
Тъкмо се и чудех какъв пробиотик да взема. За Биогая не се бях сетила. bouquet
Виж целия пост
# 457
Linex Baby също е доста добър  Peace
Виж целия пост
# 458

на мен лекар ми го каза и съм нямала проблем. Каза, че е по-добре така пред алтернативата да сменям мляко.
Прост икономист съм...но твърденията на този доктор са абсурдни.

да няма нужда от "плавно" преминаване от 3ка към киндер! това са го измислили тук по форумите майките!
Виж целия пост
# 459

на мен лекар ми го каза и съм нямала проблем. Каза, че е по-добре така пред алтернативата да сменям мляко.
Прост икономист съм...но твърденията на този доктор са абсурдни.

да няма нужда от "плавно" преминаване от 3ка към киндер! това са го измислили тук по форумите майките!

за някой може да няма нужда, но за моето дете беше наложително, след като не прие изобщо плодовия вкус на 3-та, а после пък трудно се отказа точно от този вкус. Бяхме почти пред отказване от Лактана и смяна на млякото, така че едва ли някой по форумите си пише нещо ей така, за да му е забавно (специално в подобни теми).
Виж целия пост
# 460
А чак такъв голям проблем ли е да смениш марката на млякото когато децата са токова големи?
Виж целия пост
# 461
А чак такъв голям проблем ли е да смениш марката на млякото когато децата са токова големи?

за моето дете беше проблем тъй като се запичаше от НАН, ХИПП не го вкусваше дори (дръпне 1 път и започва край), Аптамил (запек), Фризо не исках да му давам. Единствено от Лактана се изхождаше без проблем и го хапваше с удоволствие (и досега). Затова лекарката предложи да опитаме смесено за 3седм и ако приеме да продължим с Лактана, за да не го блъскам допълнително с капки постоянно. Ето, че благодарение на Лактана му се регулира стомаха и сега всичко е ОК.
Така че обобщаването на всички под един знаменател е.... Stop
Виж целия пост
# 462
А чак такъв голям проблем ли е да смениш марката на млякото когато децата са токова големи?
По-добре да смесва млека от една марка известно време ,от колкото да сменя безразборно марки  Peace
Виж целия пост
# 463
Aз не разбрах кое е наложило да минавате от Лактана 3 на Киндер, missence?
Аз го направих също, но съжалявам. С тройката ходеше по-редовно по нужда. Сега не смея пак да купя тройка, защото ме притеснява именно различния вкус и дали пак ще го приеме.
Виж целия пост
# 464
Леле, като ви чета, се замислям като му дойде времето дали да минавам от тройка на Киндер изобщо.... Засега сме още на двойка. Съвети???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия