Мнения за адаптирано мляко Лактана Био

  • 152 661
  • 770
# 480
Знам, че и по-напред в темата сме говорили, ама все пак 3-ка или Киндер!? newsm78

ако не те притеснява плодовия вкус на 3-та, мини през нея. Виж най-вече детето ти как ще приеме този вкус  Peace
Обича плодовите им каши, защо да не хареса и млякото! Hug Благодаря за мнението!
Виж целия пост
# 481
Знам, че и по-напред в темата сме говорили, ама все пак 3-ка или Киндер!? newsm78

ако не те притеснява плодовия вкус на 3-та, мини през нея. Виж най-вече детето ти как ще приеме този вкус  Peace
Обича плодовите им каши, защо да не хареса и млякото! Hug Благодаря за мнението!

т.е. да не ви пречи на хранене и т.н.  Peace
Виж целия пост
# 482
 Simple SmileБлагодаря ви за отговорите, вече се убедих и сама, че се разтваря лесно и минава като кърмата през биберон 1 Grinning

Но, сега пък съм в чуденка - цвета на сухото в-во е кремав в сравнение с Фризолака, който е снежно бял. Такъв ли трябва да е цвета, или нещо не е добро моето АМ?
Погледнах в срок на годност е, но......
Виж целия пост
# 483
Точно такова е...жълтеникаво.
Виж целия пост
# 484
да, Лактана най-мн се доближава до кърмата и е леко жълтеникава, не е бяла  Peace
Виж целия пост
# 485
да, Лактана най-мн се доближава до кърмата и е леко жълтеникава, не е бяла  Peace
Всички адаптирани млека са като аналог на кърмата. И кърмата в началото когато е с коластра е жъленикава...после става бяла...със син отенък:)
Виж целия пост
# 486
Знам, че и по-напред в темата сме говорили, ама все пак 3-ка или Киндер!? newsm78
Което хареса детето според мен.
Моят син пиеше 3-ка преди да излезе Киндера.
Веднага щом го пуснаха в продажба, минахме на Киндер, не сме имали проблем.
Все пак всяко дете е индивидуално.
Докато не опиташ няма как да разбереш.
Виж целия пост
# 487
Точно такова е...жълтеникаво.

  bouquet  Ох, успокоихте ме  Grinning
Благодаря!
Виж целия пост
# 488
да, Лактана най-мн се доближава до кърмата и е леко жълтеникава, не е бяла  Peace
Всички адаптирани млека са като аналог на кърмата. И кърмата в началото когато е с коластра е жъленикава...после става бяла...със син отенък:)

 то е ясна, че всички се доближават до кърмата, след като са адаптирани млека, но лактана най-лесно се приема. то и затова цената на НАН на нестле е 10лв а лактана 22 - все ще да   има защо да е по-скъпа пт останалите млека  bouquet
Виж целия пост
# 489
да, Лактана най-мн се доближава до кърмата и е леко жълтеникава, не е бяла  Peace
Всички адаптирани млека са като аналог на кърмата. И кърмата в началото когато е с коластра е жъленикава...после става бяла...със син отенък:)

 то е ясна, че всички се доближават до кърмата, след като са адаптирани млека, но лактана най-лесно се приема. то и затова цената на НАН на нестле е 10лв а лактана 22 - все ще да   има защо да е по-скъпа пт останалите млека  bouquet
Хич и нямам намерение да споря..... Всичко зависи от производителя и...пробиотиците, които има в Лактаната а ги няма в НАН-а...например.
Виж целия пост
# 490
лично аз не бих препоръчавала НАН. Млякото е с почти двойно съдържание на желязо и ни докара такъв запек, че се бях видяла в чудо. Всичко е индивидуално, но за моето дете специално Лактана е най-доброто мляко.
И цената не зависи само от производителя, а от състава и качеството на съставките, вложени в продукта  Peace
За мен специално в момента в БГ най-добрите млека за Лактана, Аптамил и Holle  Peace
Виж целия пост
# 491
АБе как да не зависи от производителя стига сте говорили глупости вече Laughing Кой определя цената на млякото...потребителя ли?!?!?
Аптамилът не е това което беше в началото...ние от него такъв запек си докара моя син, че си беше живо приключение ходенето му по голяма нужда.
Виж целия пост
# 492
АБе как да не зависи от производителя стига сте говорили глупости вече Laughing Кой определя цената на млякото...потребителя ли?!?!?
Аптамилът не е това което беше в началото...ние от него такъв запек си докара моя син, че си беше живо приключение ходенето му по голяма нужда.

Виж сега дай малко по-спокойно първо.

Второ аз ти говоря от опит, тъй като млеката са немски (без Holle- то е швейцарско), подробно съм се запознала със състава им (и на 3-те), какво се слага вътре и съм кореспондирала с фирмите, преди да избера мляко за детето си. Даже кореспонденцията я бях сложила в темата за АМ и я бях превела. И трите млека минават през определените институции за сертифициране и трите млека са, смея да кажа, най-добрите на пазара.
Цената се образува от: качество и количество суровини, вложени в продукта, себестойност на производствения процес и т.н. Най-скъпи са на пазара, не защото Toepfer, Holle и др. искат бързо да забогатеят,а защото самото мляко е с по-качествен състав или хайде да го кажем с по-обогатен за съответните нужди.

Всеки родител преценява според нуждите на детето си и фин. си възможности на кое мляко да се спре  Peace Това не означава, че по-евтините млека са лоши, просто са с по-различен състав [напр. нямат прОбиотик, а прЕбиотик (HIPP); нямат omega 3 и Bifido и т.н.) т.е. всяка допълнителна суровина, оскъпява продукта  Peace

Аптамил и за моето дете не е подходящ, затова има толкова млека на пазара. Ние майките сме тези, които правим избора и се грижим за удовлетворяване на нуждите на децата ни  Peace
Виж целия пост
# 493
Абе мишенце що влизаш в излишни спорове Laughing

Цената се образува от: качество и количество суровини, вложени в продукта, себестойност на производствения процес и т.н. Най-скъпи са на пазара, не защото Toepfer, Holle и др. искат бързо да забогатеят,а защото самото мляко е с по-качествен състав или хайде да го кажем с по-обогатен за съответните нужди.
ето че дойде пак на моята...как ще се прави млякото...какво ще се слага в него се определя от производителллллляяяяя. Съответно и те правят себестойност. Съответно и те определят цената на базата на използваните от тях продукти или субстанции за това мляко.
Хайде холан от много кореспонденции....
Виж целия пост
# 494
Цитат
ето че дойде пак на моята...как ще се прави млякото...какво ще се слага в него се определя от производителллллляяяяя. Съответно и те правят себестойност. Съответно и те определят цената на базата на използваните от тях продукти или субстанции за това мляко.

еми извинявай, ама ЗА МЕН не е без значение с какво си блъскам детето, ако за теб няма разлика м/у обикновено обезмаслено мляко и такова от БИО производство, това вече е твой проблем. И ако си мислиш, че това няма как да се докаже, аз ще ти кажа. Не си представяй, че органите, които следят за качеството на продуктите, са като българските. Там изискванията са толкова големи, че докато ги покриеш, свят ще ти се завие и то, за да имаш привилегията да сложиш стикера им на опаковката Simple Smile А, тези обозначителни значи в развитите общества значат много, при нас ще започнат да значат, когато променим малко мисленето си  Wink

Цитат
Хайде холан от много кореспонденции....


ето затова майките сме различни  Wink


п.с. ето повече инфо, за тези, които се интересуват: http://de.wikipedia.org/wiki/Bio-Siegel
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия