Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Усещат ли майките кога бебето се намества в това положение, или само на видеозон може да се определи?
Кога обикновено се раждат бебетата - между 38 и 40 седмица или по-късно?
Какво означава „не ми се чака“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Усещат ли майките кога бебето се намества в това положение, или само на видеозон може да се определи?
-
Кога обикновено се раждат бебетата - между 38 и 40 седмица или по-късно?
-
Какво означава „не ми се чака“?
-
Какво е най-добре за бебето - да се износи до термина или да се роди преждевременно?
Не съм усетила нищо освен типичните неразположения ниско долу за деветия месец. И аз като теб очаквах всеки един ден, може би е нормално за всяка бъдеща мама накрая просто да няма търпение за голямата промяна в живота й.... Пожелавам ти леко раждане и прекрасно момиченце!
Успех и леко раждане!

