Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Усещат ли майките кога бебето се намества в това положение, или само на видеозон може да се определи?
Кога обикновено се раждат бебетата - между 38 и 40 седмица или по-късно?
Какво означава „не ми се чака“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Усещат ли майките кога бебето се намества в това положение, или само на видеозон може да се определи?
-
Кога обикновено се раждат бебетата - между 38 и 40 седмица или по-късно?
-
Какво означава „не ми се чака“?
-
Какво е най-добре за бебето - да се износи до термина или да се роди преждевременно?
Лично на мен ми омръзнаха до смърт неразположенията, огромният търбух, това, че не разполагам със себе си, безсънните нощи и дневната сънливост и изобщо- всички благини на бременността. Имам чувството, че цял живот съм така. Еми, писна ми и искам да раждам пък!
Жената неколкократно обясни, че не иска да вади бебето, а просто, че няма търпение...Моля ви четете преди да пишете нещо, не само да си кажете мнението ,защото ставате досадни.Леко раждане, мамче и дано всичко е наред!