Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Усещат ли майките кога бебето се намества в това положение, или само на видеозон може да се определи?
Кога обикновено се раждат бебетата - между 38 и 40 седмица или по-късно?
Какво означава „не ми се чака“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Усещат ли майките кога бебето се намества в това положение, или само на видеозон може да се определи?
-
Кога обикновено се раждат бебетата - между 38 и 40 седмица или по-късно?
-
Какво означава „не ми се чака“?
-
Какво е най-добре за бебето - да се износи до термина или да се роди преждевременно?

В следствие на което се ръководехме по датата на стандартния термин,тоест 2 седмици преди момента,в който би трябвало да се роди наистина.Но аз не бях 10000 % сигурна,че наистина тогава е било заченато,затова последният месец обърнахме термина,да си е по стандарт.А и док каза,че бебето било отдавна над 3 кг.
) ,но вторият път може да се каже,че нищо не усетих от следродилното възстановяване
Като чета статистики,по-разпространено е раждането преди термин
Колкото по-късно, толкова по-добре.
Наслаждавай се докрай на този момент.