Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Усещат ли майките кога бебето се намества в това положение, или само на видеозон може да се определи?
Кога обикновено се раждат бебетата - между 38 и 40 седмица или по-късно?
Какво означава „не ми се чака“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Усещат ли майките кога бебето се намества в това положение, или само на видеозон може да се определи?
-
Кога обикновено се раждат бебетата - между 38 и 40 седмица или по-късно?
-
Какво означава „не ми се чака“?
-
Какво е най-добре за бебето - да се износи до термина или да се роди преждевременно?
Пак вzехте и я нахокахте, ама карай...
. Първо раждане в 41седмица(уж, но май си беше на термин, просто сметките не бяха съвсем верни), второ на термин.
за къде си се разбързала бе жена, не й се чакало
да си чула бебе да не се е родило 