Тц, не взима парички.
Само уточнвам.



какви цени е обявила за обучение, и то на неща, които намирам за елементарни в номерологията........и аз мога да ги преподавам........пак повтарям нямам лични впечатления.
Дано и някой друг се включи с лични впечатления. Иначе и аз по мненията, които събрах в нета, съм се спряла на Муси Дачева. 
Пиши и на мейла, който е обявен в сайта и какво точно те интересува и тя ще ти напише цените.
Жената разяснява подробно в мейла всичко.
Вчера обаче си запазих час при Кристина Сунгарева ( за 26-ти окт. ), после ще пиша отзиви
Прекрасен ден от мен

Пиши и на мейла, който е обявен в сайта и какво точно те интересува и тя ще ти напише цените.
Жената разяснява подробно в мейла всичко.Препоръчани теми