Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 176
  • 2 845
# 750
На боба ли не ме припозна или и ти вземаш парички?

Тц, не взима парички.
Само уточнвам.
Виж целия пост
# 751
На боба ли не ме припозна или и ти вземаш парички?

Тц, не взима парички.
Само уточнвам.
Ази, благодаря ти, но сега ще ме затрупат на лични с въпроси Wink
Как си?
abadonka, проблемът ти е, че не подхождаш сериозно и за това не можеш да усетиш дълбочината на нещата. Отделно всеки един труд, трябва да се уважава, визирам на професионалните астролози.
На теб професионалист чел ли ти е картата, предполагам , не?
Като се престрашиш, ще коментираме пак, сега си субективна по темата, което се дължи на повърхностният ти досег с науката. Ако беше се задълбочила, щеше да си на друго мнение.
Неприятното е, че заради хора, като теб се създава лошо мнение и отношение към сериозна наука, която пак повтарям изисква години труд, опит, интуиция......голям комплект от качества, за да станеш наистина добър........ не е за всеки, особено с подход за забавление, тогава няма как да  разбереш астрологията и номерологията ............с 1-2 книжки за забавление, не става........няма как да ти се случат нещата.
Виж целия пост
# 752
Ще го редактирам, но не можах да се въздържа. Simple Smile
Редактирай и ти, понеже си ме цитирала и всичко ще бъде наред.
Виж целия пост
# 753
На боба ли не ме припозна или и ти вземаш парички?

Тц, не взима парички. И подаръци.
Проверено, предлагала съм и няколко пъти.
Само уточнвам.
Ази, благодаря ти, но сега ще ме затрупат на лични с въпроси Wink
Как си?
abadonka, проблемът ти е, че не подхождаш сериозно и за това не можеш да усетиш дълбочината на нещата. Отделно всеки един труд, трябва да се уважава, визирам на професионалните астролози.
На теб професионалист чел ли ти е картата, предполагам , не?
Като се престрашиш, ще коментираме пак, сега си субективна по темата, което се дължи на повърхностният ти досег с науката. Ако беше се задълбочила, щеше да си на друго мнение.
Неприятното е, че заради хора, като теб се създава лошо мнение и отношение към сериозна наука, която пак повтарям изисква години труд, опит, интуиция......голям комплект от качества, за да станеш наистина добър........ не е за всеки, особено с подход за забавление, тогава няма как да  разбереш астрологията и номерологията ............с 1-2 книжки за забавление, не става........няма как да ти се случат нещата.
Много на сериозно я вземаш, наистина.
Карта съм си правила аз с часа, датата на раждане, ефемеридите. Имам и такава книжка в БГ, но забравих как се казва. Дразнещото е, че смяташ като див а накрая самите значения във всички книжки са обяснени в твърде широк диапазон и твърде разтегливо.
Ще призная астролог, който може да предвиди нещо конкретно. Разни разтегливи насоки или препоръки как да действаш и какво да правиш са си просто локуми за разтягане.
Виж целия пост
# 754
Това ти обяснявам, скъпа, че астрологията е много повече от 1-2 книжки прочетени от теб.
И за да стане професионално и сериозно се иска много, много четене, труд и опит, защото всяка карта е индивидуална, и там е тънкият момент. Разтегливото и широко обяснение е за теб, просто за пореден път се убеждавам колко повърхностно си чела. Има си детайли, като ги видиш в цялото и си става конкретно и индивидуално. Ако не знаеш, и на близнаците картите са различни, само за няколкото минути разлика може да се има промяна в житейските събития.
Да си чувала за декади и дуоди?
Няма нужда да смяташ, като див, има си програмки, живеем в 21 век, който изчисляват доста точно, изкуството е в прочита на картата, не в чертането. И аз съм изчертала доста на ръка, помага ти да видиш детайлите. В номерологията, ако имаш образованието за което претендираш, не би трябвало да ти е проблем да сметнеш няколко цифри. Не е голяма философия.
Като се консултираш с професионалист, се върни да коментираш пак, сега говориш наизуст.
Професионалистите са много, много повече от някога прочетеното от теб, но няма как да го знаеш, ако не си коментирал картата си с такъв.
Прочети темата, и можеш да видиш хора, които са споделяли за предвиждането на нещо конкретно, макар че бъркаш астрологията с  нейна част  прогностиката, тя е доста повече. Лично, съм дала доста примери за осъществени прогнози по моята карта от професионалист, както и на синът ми. Който колкото и да го мъчих, не тръгна на ДГ преди предвиденият от Вотей срок, поради причините, които тя посочи.
Виж целия пост
# 755
Някоя от вас да има отзиви и лични наблюдения за Муси Дачева и Кристина Сунгарска?  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 756
Някоя от вас да има отзиви и лични наблюдения за Муси Дачева и Кристина Сунгарска?  Rolling Eyes  
Лични нямам, на Муси Дачева и чета редовно сайта и мнения в една астрогрупа,  допада ми. Чела съм нейни книги,  намирам я за добра.
Кристина Сунгарска не ме впечатлява, лично мнение, изградено от ТВ изявите и. Като  и гледах  сайта newsm78 какви цени е обявила за обучение, и то на неща, които намирам за елементарни в номерологията........и аз мога да ги преподавам........пак повтарям нямам лични впечатления.
Виж целия пост
# 757
Благодаря ти все пак! Hug Дано и някой друг се включи с лични впечатления. Иначе и аз по мненията, които събрах в нета, съм се спряла на Муси Дачева.  Peace
А някоя друга добра нумероложка или астроложка да ми препоръчате? Rolling Eyes  Всъщност ми се иска да ми направят нумерологична прогноза, астрологичен хороскоп вече ми е правен. Интересно ми е просто дали ще съвпаднат нещата и прогнозите и от двете...А и разбира се имам личен проблем и затова търся някоя наистина добра и изпитана в предвиждането и да ми се даде някаква насока.... Sad
Виж целия пост
# 758
Записвам се и аз да следя темата. Имам въпросче. Каква е цената за хороскоп на Муси Дачева? Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 759
Цената се определя в зависимост от темата и въпросите, които те касаят Simple Smile  Пиши и на мейла, който е обявен в сайта и какво точно те интересува и тя ще ти напише цените.  Peace  Жената разяснява подробно в мейла всичко.
Виж целия пост
# 760
Благодаря за отговора Simple Smile Вчера обаче си запазих час при Кристина Сунгарева ( за 26-ти окт. ), после ще пиша отзиви Simple Smile Прекрасен ден от мен   bouquet
Виж целия пост
# 761
Пиши какви са ти впечатленията, защото и мен тя ме интересува. Много противоречиви мнения за нея четох в нета....
Виж целия пост
# 762
един път само ме е консултирала муси дачева - абс точно стана точно  както каза Peace

Виж целия пост
# 763
Някой може ли да ми даде инфо за цените на Муси Дачева?
Виж целия пост
# 764
Цената се определя в зависимост от темата и въпросите, които те касаят Simple Smile  Пиши и на мейла, който е обявен в сайта и какво точно те интересува и тя ще ти напише цените.  Peace  Жената разяснява подробно в мейла всичко.
Тук има отговор. Четете поне малко, хора
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия