Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 210
  • 2 845
# 765
Може ли няколко въпроса за нумерологията:
1. Защо след като нумерологията няма нищо общо с християнството, се използват дати по християнкото летоброене. До преди раждането на Христос имало ли е нумерология и какво и как са смятали.
2. Как нумерологияна създадена от питагорейците  които  са работили със съвсем друга числова система с букви отговарящи на цифрите и използващи шест знака - I, V, X, L, C, M , се модифицира във днешната ситема с десет знака.
3. Каква е ролята на нулата в нумерологията, при положение, че се появява чак в 12 век заедно с арабските цифри. В римските цифри нула няма, как дотогава са си правили изчисленията
4. Защо се работи с десетична система а не с бинарна или тройчна. Защото ако има универсален бройна система, това е бинарната. Затова и компютрите работят на нея. И по каква логика се работи с десетичната система, като датите които са основа на нумерологията не се подчиняват на десетичната система. Десетичната система се прилага само при годините. Месеците са дузина, денонощието е две дузини часа, в часа има пет дузини минути, и тн. Основата при измерване на времето е 12.
Виж целия пост
# 766
Цената се определя в зависимост от темата и въпросите, които те касаят Simple Smile  Пиши и на мейла, който е обявен в сайта и какво точно те интересува и тя ще ти напише цените.  Peace  Жената разяснява подробно в мейла всичко.
Тук има отговор. Четете поне малко, хора

Я да видиме кой не чете тука, защото въпроса ми беше какви са тарифите на Дачева, а не какво е казала @ddicted на 16-ти октомври. Тогава отговора ви щеше да е на место.

Ще помоля, ако някой има по конкретна информация да ми отговори. Който няма желание, не е необходимо да се заяжда.
Питам защото първо ми обяви една цена в запитването по имейл, а после тройна, може би защото разбра че живеем в чужбина.......и естествено исках да си го разясня.

П.П. ани27, моля да не ми отговаряте. Нямам нищо против вас, просто е излишно да задръстваме форума с лични нападки.
Виж целия пост
# 767
Не са лични нападки,  @ddicted е отговорила на въпросът ви съвсем ясно на 16.10, това, че отговорът не ви удовлетворява е друг въпрос.
Обикновено, цената в БГ е в лв, а когато човекът е в чужбина е в евро, не го практикува само Муси Дачева. Лично аз, го намирам за нормално, цените на подобни услуги в чужбина са доста по-височки.
Не виждам защо питате за цените  тук, при условие, че Муси Дачева  ви е отговорила лично. Подобен казус може да си го разясните с нея, което ще е и най-ясно, точно и  коректно.
Виж целия пост
# 768
Както обикновено, отговора ви е тематично инконгруентен, ани 27.
Ако бях попитала за мнението на ани 27, какви са цените по света и у нас и имам ли право да задавам въпроси във форума, щеше да е ок.
Разбирам, че имате нужда да се изказвате. Но както вече помолих,  да НЕ отговаряте, още повече, ако не знаете или нямате желание да сте конкретна.

Първо, цените в чужбина са същите като в Бг. Може би защото хората тук ходят на психолог, а не на астролог когато имат проблем, астрологията не е популярна.
Второ, със семейството ми, сме използвали  услугите на няколкото най-спрягани астроложки в този форум, в различни моменти от времето, абсолютно не е имало разлика в тарифирането.
И трето, самата Дачева твърди че цените и са универсални,като за територията на Бг, така и за чужбина. Имам право да искам да сверя информацията, нали така?
След като се споменават цени на услугите на всички останали, не виждам какъв е проблема, да се коментират и нейните.
Обещавам да не казвам на данъчните.
Виж целия пост
# 769
Както обикновено, отговора ви е тематично инконгруентен, ани 27.
Ако бях попитала за мнението на ани 27, какви са цените по света и у нас и имам ли право да задавам въпроси във форума, щеше да е ок.
Разбирам, че имате нужда да се изказвате. Но както вече помолих,  да НЕ отговаряте, още повече, ако не знаете или нямате желание да сте конкретна.

Първо, цените в чужбина са същите като в Бг. Може би защото хората тук ходят на психолог, а не на астролог когато имат проблем, астрологията не е популярна.
Второ, със семейството ми, сме използвали  услугите на няколкото най-спрягани астроложки в този форум, в различни моменти от времето, абсолютно не е имало разлика в тарифирането.
И трето, самата Дачева твърди че цените и са универсални,като за територията на Бг, така и за чужбина. Имам право да искам да сверя информацията, нали така?
След като се споменават цени на услугите на всички останали, не виждам какъв е проблема, да се коментират и нейните.
Обещавам да не казвам на данъчните.
Форумът е публичен, и щом сте задали въпрос, може да ви отговори, който прецени, защото отговорът не се чете само от вас, за да е лично адресиран към вас, т.е. той е полезно инфо за всички останали. Ако имате неясноти относно цените, най-удачно е да се обърнете към самата Муси Дачева, а не да питате във форума и да правите намеци за некоректност, защото вие не сте имали смелостта да изясните лично ситуацията...........
Дълбоко се съмнявам, че сте ползвали услугите на чуждестранни астролози, щяхте да сте по-наясно с тарифите.......а ако наистина сте ползвали такива, и цените са толкова ниски, защо не продължите с техните услуги, явно нещо не ви удовлетворява......може би не са толкова добри.
Намекът ви за данъчните беше грозен, Муси Дачева има публичен сайт, дълбоко се съмнявам, че не плаща данъци
Виж целия пост
# 770
Ани27,можеш ли да отговориш на въпросите на Рефренолог?
По-интересно ще е за всички  Wink
Виж целия пост
# 771
Ани27,можеш ли да отговориш на въпросите на Рефренолог?
По-интересно ще е за всички  Wink
Не, съжалявам, а и да си призная, тези теми не ме вълнуват
Виж целия пост
# 772
Ани27,можеш ли да отговориш на въпросите на Рефренолог?
По-интересно ще е за всички  Wink
Не, съжалявам, а и да си призная, тези теми не ме вълнуват

Нали с това възнамеряваш да се занимаваш ? Как така не те вълнуват ?
Виж целия пост
# 773
Ани27,можеш ли да отговориш на въпросите на Рефренолог?
По-интересно ще е за всички  Wink
Не, съжалявам, а и да си призная, тези теми не ме вълнуват

Нали с това възнамеряваш да се занимаваш ? Как така не те вълнуват ?
Аз се занимавам с това, но конкретно зададените въпроси от Рефренолог, не представляват интерес за мен. Вълнува ме практичната страна, не християнство и номерология, коя система е избрана и защо тя и т.н......
Виж целия пост
# 774
Може ли няколко въпроса за нумерологията:
1. Защо след като нумерологията няма нищо общо с християнството, се използват дати по християнкото летоброене. До преди раждането на Христос имало ли е нумерология и какво и как са смятали.
2. Как нумерологияна създадена от питагорейците  които  са работили със съвсем друга числова система с букви отговарящи на цифрите и използващи шест знака - I, V, X, L, C, M , се модифицира във днешната ситема с десет знака.
3. Каква е ролята на нулата в нумерологията, при положение, че се появява чак в 12 век заедно с арабските цифри. В римските цифри нула няма, как дотогава са си правили изчисленията
4. Защо се работи с десетична система а не с бинарна или тройчна. Защото ако има универсален бройна система, това е бинарната. Затова и компютрите работят на нея. И по каква логика се работи с десетичната система, като датите които са основа на нумерологията не се подчиняват на десетичната система. Десетичната система се прилага само при годините. Месеците са дузина, денонощието е две дузини часа, в часа има пет дузини минути, и тн. Основата при измерване на времето е 12.
[/size]
Много ми допаднаха въпросите. Очаквам отговорите. Не приемам за сериозен професионален астролог човек, който махва с ръка, в смисъл, че не го интересуват.
Имам и въпросче: какво означава отказът да се направи хороскоп на човек?
Виж целия пост
# 775
Преди почти 3г. си правих хороскоп при г-жа Вотей.
Тогава останах впечатлена за точността на събитията, които посочи и леко разочарована от професионалните области, които посочи и града, където ще уча... Тогава тази специалност и този град изобщо не ми бяха приоритет.
След известните перипетии сега, няколко години по-късно потвърждавам с ръка на сърцето, че абсолютно всичко се случи точно така, както го беше посочила дори и с най-малките подробности - града, квартирата (беше описана с подробности Shocked)...
Както и периодите и възможностите - работят безотказно.

Не мога  да коментирам дали друг ще остане доволен, факт е, че не всеки хороскоп може да се чете от всеки астролог.
Виж целия пост
# 776
Изтрито.
Виж целия пост
# 777
Ани27,можеш ли да отговориш на въпросите на Рефренолог?
По-интересно ще е за всички  Wink
Не, съжалявам, а и да си призная, тези теми не ме вълнуват

Нали с това възнамеряваш да се занимаваш ? Как така не те вълнуват ?
Аз се занимавам с това, но конкретно зададените въпроси от Рефренолог, не представляват интерес за мен. Вълнува ме практичната страна, не християнство и номерология, коя система е избрана и защо тя и т.н......

Аз напълно разбирам ани27.
Със задълбочени познания върху номерологичната система и християнството, няма как да стане кварталната звезда. Убедена съм обаче, че с  хвърлянето на боб , рейтинга и сред люлинските домакини е скочил оптимално.
 Joy Joy
Скъпа, обърка квартала, Люлин ми е пълна мъгла Mr. Green Нямаш ясновидска дарба, с астрологията и номеролгията също не се справяш, така че намери си друго поле за изява, не тази тема, постовете ти само я спамят, а не помагат на четящите я.
Какви са моите интереси, не са предмет на обсъждане, т.е. не се хаби с излишни думи.
Няма да коментирам какви са  хората, които използват подигравката, като начин на изразяване........
Поставените въпроси не ме вълнуват, единственият имащ практична стойност е относно нулата, останалото не мисля, че би ми помогнало в практиката при прочита на нечия карта или номерологичен анализ.

Виж целия пост
# 778
Здравейте ,бих искала да ви попитам за Антоанета Георгиева -дали е добър астролог и някой дали има наблюдения за нея? Ще съм ви признателна за всяко мнение за нея.Благодаря
Виж целия пост
# 779
Не искам да влияя на никой, но за Муси Дачева понеже беше питал някой - не можа да разчете правилно нито моята карта, нито на мъжа ми, нито на детето. А платих доста сериозна сума  преди 4-5 години. Нито от прогностиката нещо се сбъдна.

По- късно хороскопи ни прави и Адриана Вотей - имам всичко на записи, този на Муси и тези на Вотей ...абсолютно различна интерпретация. Но Адриана имаше много точни попадения, мисля че вече съм писала в тази тема  доста отдавна ,че останах изключително впечатлена от това което чух и въобще от съветите които ми бяха дадени особено за детето, тъй като к тя нямаше и годинка тогава,  ме предупреди, (Заради Нептуна съвпад с Лилит в 6 дом предполагам) че са възможни грешни диагнози, ненужни лекарства, реакции към лекарства и т.н. да крия всякаква химия и препарати от нея. В последствие наистина 2 грешни диагнози, сгрешени рецепти, сгрешени дози на антибиотик и т.н.  Предупреди ме че в нейния хороскоп има това отхвърляне на авторитетите, учители, родители, и точно заради това не можахме да тръгнем на ясла както подобава, трябваше доста работа, бях предупредена че ще ползвам и логопед и всичко това се сбъдна. А Муси ми каза че щяла да пее още на 2 години, какъв талант какво чудо! А то с триста зора проговори , какви ти песни! Доволна съм като цяло, но от прогнозите за бъдещето на мен и на мъжа ми не се оказаха толкова верни, аз също си виждам транзитите, прогресии, дирекции, солари, лунари, наясно съм до някаква степен откъде дойдоха прогнозите и, но не се сбъднаха повечето.

За Антоанета Георгиева - тя е от типа на А. Вотей, руската школа. Много зависи какво очакваш. Не съм си правила при нея хороскоп но съм присъствала на лекции и на семинар съм я слушала. Сериозен човек е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия