Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 226
  • 2 845
# 780
Аз съм си правила хороскоп при Румяна Кожухарова. Това съм го споделяла в една по-стара тема. Изключително съм доволна, но....кой да чете през годините за да се предпазя... Хороскопа беше направен за близките 10 год. /ако не ме лъже паметта/. Освен това държи и да има личен контакт, когато предава материала за да може да обясни нещата, които аз не разбирам. Изготвя го за около 10-15 дни и важното е, че не го сваля от програма, а сама чертае, смята и пише. /ако беше до програма, бих могла и аз да си го сваля/. Използва много чуждестранна литература на тази тема, основно руска и немска. Аз ѝ се доверявам и мисля, че не правя грешка. Има и сайд, скоро го прочетох, може да се разгледа.
Виж целия пост
# 781
Доволна съм като цяло, но от прогнозите за бъдещето на мен и на мъжа ми не се оказаха толкова верни, аз също си виждам транзитите, прогресии, дирекции, солари, лунари, наясно съм до някаква степен откъде дойдоха прогнозите и, но не се сбъднаха повечето.

BravaPersona, радвам се, че сподели за Адриана Вотей. Аз съшо съм си правила при нея хороскоп преди 3 години, но все още нищо не се сбъдва. Това, което си написала по-горе, го пишеш за Адриана Вотей, че не е познала  за бъдещето или за другата астроложка.
Виж целия пост
# 782
Антоанета Георгиева не ми е тълкувала картата/просто аз съм прекалено доволна от А. Вотей, за да ползвам други услуги/, но съм чела и учила по нейни лекции, много ме впечатли как пише, красиво и увлекателно.
Може ли линк към сайта на Румяна Кожухарова?
Някой щеше да се консултира с Кристина Сунгурларска? Впечатления?
Трябва ми човек, който да ми помогне, консултира с избора на подходящо име за дете, на мен нищо не ми допада, както и да ги смятам? А. Вотей ще му избере рождената дата и час, но ми трябва човек за името.
Виж целия пост
# 783
Аз бях при Кристина Сунгарска. Много точна, казва всичко ясно и категорично, при мен беше без грешка. Ако ще ходите при нея обаче си подгответе въпроси, защото ако не я питаш, не говори много.  Peace
Виж целия пост
# 784
Била съм при Вотей. Мисля, че е страхотна, имаше страшни попадения за минало и настояще, не зная, обаче, за бъдещето доколко ще е точна. Периодът ми беше такъв, че обикалях като гламава по всякакви гледачки и оракули, тя изрично ме предупреди, че за мен те са противопоказни и единствена излезе с категорично противоположно мнение по жизненоважен въпрос. Времето ще покаже кой е бил прав.

Сунгарска, според мен, също е точна. Конкретна, ясна, на прима виста каза впечатляващи неща. Нещо в отношението й, обаче, ме подразни, не се случи може би химия с мен. Бях и втори път, каза ми почти изцяло противоположни неща, накара ми се за други, а това, че успоредно със сесията пиеше биричка и пушеше цигара, не ми помогна да се грабна особено.
Според мен има данни, но сякаш медийният шум й дава самочувствие и отношение, което поне в моя случай, не ми помогна да я харесам особено. Доколко е била права с прогнозите.....както с Адриана, ще поживеем, ще видим. При всички положения Адриана е ясна, категорична, насочваща, без да е осъдителна.  Кристина е ясна, още по-категорична и на места арогантна.
Виж целия пост
# 785
Разбира се ани27, че това не е место за лични нападки, това е което и аз ти казах в началото.
(За това и си изтривам и поста.)
Моето намерение беше и ти да го разбереш и се радвам , че и ти достигна най-накрая до този извод.
Алилуя.
Виж целия пост
# 786
Понеже майка ми каза, че съм родена между 11 и 12 на обяд, така казах и аз на астролога и ми определиха часа 11.20. Онзи ден звъннах в общината и се оказа, че според регистрите съм родена в 10.00. Хайде сега всичко на ново. А пък по-големите неща съвпадаха newsm78
Комисар  вещите по темата, възможно ли е това, в смисъл час и нещо разлика да не оказва влияние на някои събития?
Виж целия пост
# 787
Понеже майка ми каза, че съм родена между 11 и 12 на обяд, така казах и аз на астролога и ми определиха часа 11.20. Онзи ден звъннах в общината и се оказа, че според регистрите съм родена в 10.00. Хайде сега всичко на ново. А пък по-големите неща съвпадаха newsm78
Комисар  вещите по темата, възможно ли е това, в смисъл час и нещо разлика да не оказва влияние на някои събития?
Здравей! Можеш ли да ми пишеш на лични на кой номер си се обадила за да си провериш часа на раждане? По телефона ли ти казаха точния час или трябваше да ходиш на място?
Виж целия пост
# 788
О, със сигурност влияе. На мен Вотей ми прави корекция от 1 минута дори.
Да не объркам нещо, но бях чела, че 4 минути давали изменение от 1 година на събитията. Пак казвам, че не помня точно цифрите. Но със сигурност час и нещо е направо огромно време.
Виж целия пост
# 789
О, със сигурност влияе. На мен Вотей ми прави корекция от 1 минута дори.
Да не объркам нещо, но бях чела, че 4 минути давали изменение от 1 година на събитията. Пак казвам, че не помня точно цифрите. Но със сигурност час и нещо е направо огромно време.
Да, така е. Градусът на асцендента се мени на всеки 4 минути. За да има събитие трябва да са засегнати асцендента и/или МС. По дирекции 1 градус= 1 година, така че ще даде отклонение в прогнозата, ако не е точен часът. Peace
Виж целия пост
# 790

Greene, липсваше в темата, къде се изгуби?
Виж целия пост
# 791
residence не съм раждана ж София, звънни в общината, информационна служба.

Знам, че за асцедента има голямо значение, но доста неща ми съвпадат от "грешния хороскоп" и за това питам дали за някои неща 1 час няма значение
Виж целия пост
# 792

в този случай може би е по-добре да се довериш на майка си
поразпитай я подробно колко е сигурна за часа

от родилното до общината пътя е дълъг
и може всички бебета за сутринта да сте записани  в един час  Flutter
Виж целия пост
# 793
Здравейте!Искам да помолш някой ако има актуален имейл на Адриана Вотей ако може да ми го даде.Благодаря!Тя само лично ли приема или може и по имейл да прати хорокоп(евентуално)
Виж целия пост
# 794
Здравейте!Искам да помолш някой ако има актуален имейл на Адриана Вотей ако може да ми го даде.Благодаря!Тя само лично ли приема или може и по имейл да прати хорокоп(евентуално)
По-добре и се обади по телефона, за да си поръчаш т.н. хороскоп.
Няма как да ти изпрати по мейла инфото, прекалено много е, за да го пише.  Отделно се проверява часът на раждане, дали е верен, прави се ректификация.
 По-скоро може да осъществите връзка по скайп/ продължителността на разговора е  1 1/2- 2.00, тя държи да се записва на касета,  информация е много и няма как да се запомни/. Можеш да зададеш въпроси, ако имаш неясноти, но е доста подробна и изчерпателна, рядко остава нещо за питане Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия