Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 212
  • 2 845
# 330


Затова искам да питам тези които са си правили хороскоп при нея: Бихте ли си дали мнението какъв процент от това което Адриана ви е казала се е случило и до каква степен е било достоверно казаното от нея относно миналото ви?

Благодаря ви момичета че я препоръчахте!   bouquet  bouquet  bouquet
За мен това е един ПРЕКРАСЕН ден!


Когато отидох при нея миналата година януари, каза 2 неща, които тогава като чух, бях с нагласата, че никога не биха ми се случили и дори не знам защо ги спомена и наблегна на тях. Аз лично преди почти 2 години не проявявах интерес към тези неща. Едно от тях още звучи като аларма в главата ми и за него се оказа не 100, ами 1000% истина.
Някои неща, очаквам и се надявам да се случат през следващата година.

Виж целия пост
# 331
Много интересно...Ще ви следя...  bouquet
Виж целия пост
# 332
Oceanborn, ако правилно съм разбрала ти не си се срещала лично с Адриана Вотей , а сте говорили само по скайп. Ти по тел , който е даден по - напред в темата ли се свърза ? Аз също бих искала да си направя хороскоп - в момента съм в много труден момент и се надявам срещата с нея да ми даде малко насоки...
Виж целия пост
# 333
Здравейте и от мен,
тази година март месец и аз ходих при Адриана Вотей. Останах с много добри впечатления от нея. Относно хороскопа - И най вече за бъдещето съм в очакване дали това, което ми каза ще се сбъдне. Интересното е че преди нея имах хороскоп от наш съфорумник астролог и някои от нещата се припокриваха. Въпроса ми към по знаещите е доколко това, което е в хороскопа на човек се сбъдва? И дали ние можем да го промением с нашите действия към по-добро или по-лошо?
Виж целия пост
# 334
Ох,добре ,че е клюкарника ,за да има все пак и тема за хороскопи Laughing
Не съм изчела цялата тема,признавам си ,затова ще се осмеля да попитам нещо.

Какви са тези лични хороскопи за по 80-100лв,че и повече,какво точно представляват,колко са подробни ?

На мен са ми правили и всичко е много точно и вярно,но и часа на раждане ми е със сигурност точен.
Много ще съм благодарна ,ако някой ми отговори на въпроса Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Правят ми, ама трудно. Имам си домашен астролог, но не ми взема насериозно хороскопските драми. hahaha
Вкъщи имаме една стая с астрологични книги = пари за обучение.
За да стане някой астролог са нужни много години сериозна работа, обмен на знания с други астролози и практика.
Един подробен хороскоп върви на пазара около 50-100 лева. Повечето хора не са сигурни в часа си на раждане и за това им се прави ректификация.
Отделно хората искат прогнози, които също не са много лесни и не са за 5-10 минути. Все пак говорим за точна прогноза.
А, почвайки един хороскоп, на клиента му идват какви ли не въпроси.
Принципно за 80-100 лева, би трябвало да се включва рожденния хороскоп, прогноза и конкретна клиенстка драма.
А ако някой си мисли, че туй жУотну астологията е лесно, има мноогооо книги, може сам да си се прогнозира.
За 30 лева очкайвайте само рожденния хороскоп и ако астролога е съвестен - ректификация.
Тука няма да казвам домашния ми астролог колко взема, че да не излезе реклама.

Виж целия пост
# 336
Здравейте, интересува ме дали някой знае кога Адриана ще гледа в София? И ще може ли да ми направи хороскоп без да знам часа си на раждане? Благодаря
Виж целия пост
# 337
Здравейте, интересува ме дали някой знае кога Адриана ще гледа в София? И ще може ли да ми направи хороскоп без да знам часа си на раждане? Благодаря
Адриана не гледа Wink
Виж целия пост
# 338
Защо всички се умълчаха?  Flutter Тъкмо ми стана интересно кой как е минал при Адриана Вотей Wink Моля ви споделете! Разбира се ако някой е чул, че жената ще идва към София - нека драсне някой ред!
Другото, което ме интересува за нея е - плаща се 80лв и ти прави астрологична прогноза...., а разни въпроси може ли да се задават или това се плаща допълнително?
Ако някой разкаже как минава срещата при нея ще съм му благодарна! Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 339
Обаждаш се по телефона, казваш, че искаш хороскоп, даваш и данните(дата, час, местоположение). Това става около месец предварително, заета е, не очаквай веднага хороскоп. По телефона я питай кога ще идва в Сф(идва сравнително често, за няколко дни). При срещата ви, ще си носиш касетка, за да запишете всичко, което ти каже. Срещата е около 2 часа, доста е изчерпателна, ако имаш въпроси, те влизат в цената. Хороскопа включва: характерситика на теб, като характер, здраве, любов, семейни отношения, деца, работа, бъдещи събития. Ще ти направи и ректификация, това е определяне на точния час на раждане(трябва да знаеш поне приблизителният такъв), часът на раждане е важен до минута.
Виж целия пост
# 340
Обаждаш се по телефона, казваш, че искаш хороскоп, даваш и данните(дата, час, местоположение). Това става около месец предварително, заета е, не очаквай веднага хороскоп. По телефона я питай кога ще идва в Сф(идва сравнително често, за няколко дни). При срещата ви, ще си носиш касетка, за да запишете всичко, което ти каже. Срещата е около 2 часа, доста е изчерпателна, ако имаш въпроси, те влизат в цената. Хороскопа включва: характерситика на теб, като характер, здраве, любов, семейни отношения, деца, работа, бъдещи събития. Ще ти направи и ректификация, това е определяне на точния час на раждане(трябва да знаеш поне приблизителният такъв), часът на раждане е важен до минута.
Много ми е интересно от тези два часа колко се отделят за прогнозиране на бъдещи събития?
За съжаление у нас астрологията е 98% психология и 2% астрология.  И въобще някой от ходилите при нея, има ли сбъднала се в последствие прогноза? Това го питах и преди в темата. Май само ani27 спомена нещо за сбъднало се събитие.
Виж целия пост
# 341
Въпроса ми към по знаещите е доколко това, което е в хороскопа на човек се сбъдва? И дали ние можем да го промением с нашите действия към по-добро или по-лошо?

Всичко се сбъдва! Няма начин да избягаш от хороскопа си т.е. от кармата си! Разбира се, ако попаднеш на читав астролог, който може да ти "прочете" точно какво е заложено в него.
Виж целия пост
# 342
само дето тези читавите и в световен мащаб са кът Mr. Green
Виж целия пост
# 343
Включително ми казаха за раздяла с моя приятел преди, а тя ми каза че това е моя човек и няма да се разделим ( има кармична връзка).

Всички срещи с хора, които имаме през живота си са кармични. Дори срещата с най-големият ти враг се дава за да научиш нещо, да се развиваш, да промениш навиците си, да спреш инерцията. Така, че е абсолютна глупост да се говори, че само любовните връзки са кармични т.е. съдбовни.
 
Виж целия пост
# 344
Въпроса ми към по знаещите е доколко това, което е в хороскопа на човек се сбъдва? И дали ние можем да го промением с нашите действия към по-добро или по-лошо?

Всичко се сбъдва! Няма начин да избягаш от хороскопа си т.е. от кармата си! Разбира се, ако попаднеш на читав астролог, който може да ти "прочете" точно какво е заложено в него.
nE  е вярно това. Хороскоът дава предпоставки. А това дали ще се сбъдне в по-голямата част зависи от теб. Остава си свободата на избора.
Пример- казват ти: това е твоят човек, имате кармична връзка.Това не означава,че ще останеш с него завинаги. Целта на хороскопите не е да се рогнозира бъдещето,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия