Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 212
  • 2 845
# 630
Аз също бих искала да си направя хороскоп, но и да не е кой знае колко скъп!
Виж целия пост
# 631
Може ли да ме ориентирате с някакъв линк за записваща програма за компютъра? Поръчала съм си хороскоп при Вотей и трябва да се подготвя. Благодаря!
Виж целия пост
# 632
Може ли да ме ориентирате с някакъв линк за записваща програма за компютъра? Поръчала съм си хороскоп при Вотей и трябва да се подготвя. Благодаря!
Mного се радвам, че има още някой, който ще ходи при нея. Моля ти се, пиши какво ти е мнението за нея. Моят разговор с нея беше по скайп и си изтеглих тази програма за запис: http://www.callburner.com/download
Виж целия пост
# 633
Може ли да ме ориентирате с някакъв линк за записваща програма за компютъра? Поръчала съм си хороскоп при Вотей и трябва да се подготвя. Благодаря!

http://scribie.com/free-skype-recorder
Виж целия пост
# 634
Благодаря!  Hug
Ще напиша после отзиви непременно.
Виж целия пост
# 635
Правила ми е хороскоп Анелия Лечева. Изпрати ми четири печатни страници инфо, срока да ти ги изпрати беше две седмици и струваше 30 лв. Останах доволна от начина по който ме е описала, но има още неща да се случват, за да кажа, че всичко се е сбъднало.
Виж целия пост
# 636
Правила ми е хороскоп Анелия Лечева. Изпрати ми четири печатни страници инфо, срока да ти ги изпрати беше две седмици и струваше 30 лв. Останах доволна от начина по който ме е описала, но има още неща да се случват, за да кажа, че всичко се е сбъднало.
Пит, извинявай за любопитството, но тези неща, които ти е казала до момента сбъднаха ли се.
При мен до момента от това, което е прогнозирано не се е случило / освен ако не се случи последните три месеца т.г. / newsm78
Виж целия пост
# 637
Пит, извинявай за любопитството, но тези неща, които ти е казала до момента сбъднаха ли се.
При мен до момента от това, което е прогнозирано не се е случило / освен ако не се случи последните три месеца т.г. / newsm78
Нещата предстоят в най-скоро време. /Хороскопът си го правих преди няколко месеца/. Ще пиша когато се случат важните неща. Аз от нея бях впечатлена как беше описала характера ми до най-малки нюанси, както и интересите ми - и то с обяснения защо така. Беше свързала някои от нещата в сегашния ми живот с предишен такъв и изборите, които съм направила тогава.
Виж целия пост
# 638
Пит, извинявай за любопитството, но тези неща, които ти е казала до момента сбъднаха ли се.
При мен до момента от това, което е прогнозирано не се е случило / освен ако не се случи последните три месеца т.г. / newsm78
Нещата предстоят в най-скоро време. /Хороскопът си го правих преди няколко месеца/. Ще пиша когато се случат важните неща. Аз от нея бях впечатлена как беше описала характера ми до най-малки нюанси, както и интересите ми - и то с обяснения защо така. Беше свързала някои от нещата в сегашния ми живот с предишен такъв и изборите, които съм направила тогава.
Аз преди две години си направих хороскоп при Адриана Вотей - действително много точно позна, това което съм аз / характер, усещания, емоции /, донякъде разгада и какво съм преживяла и всичко това го преплете с преживявания в предишни прераждания. За съжаление от прогнозирането, нищо не се е сбъднало до момента.   Confused
 
Виж целия пост
# 639
За съжаление от прогнозирането, нищо не се е сбъднало до момента.   Confused
Не бяха ли обвързани със срокове? Или сроковете изтекоха?
Виж целия пост
# 640
За съжаление от прогнозирането, нищо не се е сбъднало до момента.   Confused
Не бяха ли обвързани със срокове? Или сроковете изтекоха?
2010 ми прави хороскоп и ми каза да очаквам преместване извън София, което може да започне да се случва същата година - 2010. До момента още си живея в София. За края на 2011 и началото на 2012 прогнозира добро професионално развитие - от началото на годината съм без работа и продължавам усилено да търся. Знам ли, може би последните месеци на 2012 - та ще ми се случат накуп тези неща. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 641
residence, наистина не звучи много обнадеждаващо това дето казваш. Но пък има време да се случи все пак.
Обаче можеш сама да си помогнеш за работата с един ритуал.
Скрит текст:
Аз съвсем скоро пак писах за това в бг-мамма. Това е малко офф-топик
Напиши си на един лист много детайлно каква точно работа търсиш - ама в най-малки подробности, местоположение, натоварване, колеги, шеф, професионална ангажираност, заплащане, въобще каквото се сетиш и на каквото държиш. Напиши го реално изпълнимо, а пък ако имаш място на което много искаш да те вземат, напиши за него. И изживей в мислите си всички усещания и радостта от новата работа и как си харчиш първата заплата.  Grinning Sunglasses
Сега периода е на нарастваща луна и е подходящ за нови начинания!
Успех ти пожелавам!!! Нали знаеш - няма начин да няма начин!  Peace
Виж целия пост
# 642
Пит, много си мила! Hug Благодаря за подкрепата!   bouquet
 
Скрит текст:
Аз редовно си пиша на новолуние желанията, имам си и пеликан, написала съм си на едно листче позицията, за която си мечтая. Обаче току-що ме мотивира и сядам да опиша по-обстойно тъсената работа
Виж целия пост
# 643
Забравих да кажа нещо много важно: Накрая благодари на Вселената с цялото си сърце, че вече имаш тази работа!  Hug
Виж целия пост
# 644
 
Забравих да кажа нещо много важно: Накрая благодари на Вселената с цялото си сърце, че вече имаш тази работа!  Hug

 newsm10 направих го. Благодаря, че ми напомни.  Flowers Bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия