Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 267
  • 2 845
# 810
Аз си правих при Ани от Пловдив. Мисля, че 30 лв. платих. И съм много доволна от нея като начин на общуване. Дали ще се сбъднат нещата, предстои да видя. Peace При Вотей ми се видя ужасно скъпо.


 Peace И аз си правих при Ани и наистина се случиха някой неща!Остава да видим останалите но те са чак след...има няма 2-3 годинки  хихих
Виж целия пост
# 811
Момичета , ходих при Кристина Сунгарска - тази жена направо ме разби, всичко позна , а дано да и се окажат и верни прогнозите и за бъдещето


Дали изготвя в писмен вариант някой знае ли?Че нямам възможност да пътувам Sad(
Виж целия пост
# 812
Ани, благодаря за инфото!
Не си знам часа на раждане и къде. Аз ли трябва да го издиря или атрологът ще го пресметне?
Виж целия пост
# 813
Ани, благодаря за инфото!
Не си знам часа на раждане и къде. Аз ли трябва да го издиря или атрологът ще го пресметне?
Принципно може да се определи часът на раждане, ако нямаш никаква ориентация, т.е. дали е дневно или нощно раждане, или поне приблизителен интервал от часове, ще е малко по-трудоемко, но може да се направи. За Мястото не съм запозната как стоят нещата. Ако може да се намери достоверна информация, го направи. Принципно преди прочита на картата, се прави задължително ректификация/ определяне часът на раждане/ защото и 1мин. разлика има значение при прогностиката, 1мин=1година.
Вчера, когато говорих с А. Вотей, тя каза, че който има въпроси, неясноти   относно четенето на картата, предлаганите от нея услуги и цени, да се обади и лично да я пита.
Виж целия пост
# 814
Ще й се обадя. Благодаря отново!
Виж целия пост
# 815
Часът на раждане може да се провери в съвета. Всеки/а  един/а от нас, когато е роден/а моментално се записва и час. Така е по закон. Отивате в съвета и искате дубликат на Удостоверение за раждане /примерно сте го загубили/ и когато ви го дават, може и да попитате за часа на раждане, отваря се ригистъра и се поглежда. С/у всяко  новородено дете се записва, име, дата, час. Това е и не струва много. Този съвет ми го даде астролога при когото си направих хороскоп. По този начин, аз само си уточних минутите, те също са от голямо значение, както и местораждане.  Hug
Виж целия пост
# 816
Здравейте, може ли някой да ми даде  актуален емейл на А. Вотей? Мерси предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 817
Здравейте, може ли някой да ми даде  актуален емейл на А. Вотей? Мерси предварително!   bouquet
На предната страница го има. Моля, четете поне последните страници.
Лично аз те съветвам, да и се обадиш, доста е заета, и не знам по мейла кога ще получиш отговор.
Виж целия пост
# 818
отзиви за Азалия Литова? гледам, че често има оферти в сайтовете за колективно пазаруване, но освен тях, гугъл не изкарва друго  Confused
 
Виж целия пост
# 819
За колко време след като се плати, Вотей се свързва с вас?
Виж целия пост
# 820
Обадих се днес на Вотей, но ме отряза понеже днес е неделя. Ще и се обадя отново утре.
Някой има ли идея, ако поръчам 2 или 3 хороскопа наведнъж, дали ще направи отстъпка?
Виж целия пост
# 821
Обадих се днес на Вотей, но ме отряза понеже днес е неделя. Ще и се обадя отново утре.
Някой има ли идея, ако поръчам 2 или 3 хороскопа наведнъж, дали ще направи отстъпка?
Не знам, попитай я, тя може да каже най-добре.  Съветвам те, утре да и звъннеш след 12.00 на обяд, нощна птица е, става по- късно Wink.
Виж целия пост
# 822
Благодаря ти!  Wink Тя дори ми каза след 15ч  Laughing
Виж целия пост
# 823
Здравейте момичета,

аз исках да ви попитам (понеже не мога да чета всяка тема от началото до края), когато си изготвяш хороскоп задължително ли е да се ходи на място или може цялата процедура да стане онлайн (плащане, изпращане и т.н) ?  Embarassed

И също така от София от Вотей ли всички са най-доволни ?

Предварително ви благодаря за отговорите  Wink
Виж целия пост
# 824
Тук има координати на астролози:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=408456.795

Вотей е във Варна, идва понякога в Сф. Иначе може комуникация, консултация по скайп.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия