Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 24

  • 40 913
  • 440
# 105
Ykk   Честит рожден ден!!! Пожелавам ти да си жива и здрава и всички твои мечти да се сбъднат   bouquet  bouquet  bouquet!!!
Виж целия пост
# 106
Ykk    bouquet ,честит рожден ден! Hug Желая ти здраве,много положителни емоции и верни приятели! Бъди влюбена , обичана и безкрайно щастлива! Весел празник ти желая! Hug
Виж целия пост
# 107
Ykk, честит празник !!! Много любов, спокойствие и сбъднати мечти !!!
Виж целия пост
# 108
Честито и от мен, макар и с малко закъснение.  bouquet

Да кажа и аз за 3-тия етап. Аз свалих през него близо 3 кг. Най-малко свалих през първия етап, за разлика от момичетата тук. Най-много свалих през 2-рия етап. 3 месеца след края на диетата все още не съм качила и 1 кг. но е възможно да е от щитовидната жлеза. Ям като разпрана, а изобщо не ми се отразява. При все, че ми казаха да стана 55 от здравословна гледна точка, аз просто не си мърдам от 53. Другата седмица ще ми излязат резултатите от изследванията.
Виж целия пост
# 109
Здравейте , Страхотни момичета! Hug

Ykk,  Hugчестит рожден ден!
Много здраве, щастие, любов, късмет, успехи и Страхотна фигура!
  bouquet  bouquet  bouquet

krem4et0  Hug, стискам палци да са наред резултатите  Peace

СтаМ, Кала и всички други Страхотни момичета Hug Hug Hug

Моя резултат от няколко дни нещо средно м/ Страхотната диета и режима на Ори - е минус 1,5 - 2 кг, въпреки че и МЦ е в момента , така че мисля че не е лошо  Wink Бях малко над линийката, а сега съм малко под нея .
Ще отсъствам няколко дни, защото ще отидеме до морето, така че ще си видиме след около седмица  Heart Eyes

Пожелавам ви да прочета за много минуси на всички когато се върна! Heart Eyes
Виж целия пост
# 110
krem4et0 Дано да са добри резултатите!
lideto70 Весело изкарване на морето!
Да дам сега отчет и аз - вече съм 10 ден на 2 етап, но от него не съм смъкнала и грам! Чудя се дали да продължавам с 3 етап!
Виж целия пост
# 111
Ей ме на и мен  Crazy


Ykk, Дано Всички Пожелания Се Сбъднат   bouquet   bouquet   bouquet 

Мен ни Ори, ни Мори ме вдъхновяват, но от другата седмица се стягам вече поне коремни да правя Simple Smile
'А дано:)

Мамаили , според мен е важно,че нямаш плюс  Peace аз бих опитала  Peace

Кремче, стискам палци и чакаме резултати  Praynig

Може ли някое и друго стимулче да ми предложите  Mr. Green

Лидето сигурно вече се пече на морето...надявам се да не изгори  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Успешна Страхотуване   Peace



Виж целия пост
# 112
Благодаря на всички за пожеланията!!! Страхотни сте!

аз мисля няколко дена да се разтоваря със зелевата супичка, тъй като напоследък имам нужда от малко по-течни манджички. ще видя как ще тръгне, май и аз ще направя някаква комбинация от страхотната и зелевата

  bouquet
Виж целия пост
# 113
Ykk , Честит празник!!!Бъди много щастлива и Страхотна! Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Момичета, моят син влезе в 1 Английска ЕГ . 3 стотни  го делят от Немската /където му е първото желание/
Ще чакаме 2- ро класиране, със сигурност. На 17.07! Моля ви стискайте ни  палци. Hug

Но аз вече се поуспокоих.  Grinning  Свалих 1 кг . Продължавам - цел поне 58кг. Laughing
Виж целия пост
# 114
Стам, стискаме;)Добре се е справил браво  Peace ох, дано и моят хубавец да е добър ученик някога  Mr. Green
Виж целия пост
# 115
*StaM* стискам Ви палци!
Виж целия пост
# 116
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Днес съм на белтъчини. Ще си взема домати с яйца или пилешка пържолка.
Довечера на спорт.

Благодаря ви! Синът ми, обаче, реши да се запише в 1 АЕГ и няма да участва във второто класиране. Сам си взе решението, след много умуване. А ние с баща му го подкрепяме и много се гордеем!!!  Heart Eyes
Пожелавам и на вас такава радост!   bouquet

Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 117
Здравейте и от мен Страхотни!   bouquet

Стам, сигурна съм, че много ще му допадне в Английска езикова гимназия. Сигурна съм, че и синът ви се гордее с вас, както вие с него!  Peace

Ykk , честит рожден ден на патерица! Бъди здрава, много желана и подкрепяна, обичана и глезена и да постигаш целите си с лекота!   bouquet

Да почерпя с едно кафе:



Аз качих един килограм и сега съм на разтоварване ...  Confused
Виж целия пост
# 118
Привет Страхотни  Grinning!
Stephy   сигурна съм че този + бързо ще го превърнеш в --!
*StaM* браво за решението на сина ти и честито!Аз също бих избрала английската!
Другите страхотни - къде се загубихте??
Аз нещо зациклих на 49 и не мърдам от там Sick!
Виж целия пост
# 119
отчитам се: за 1 седмица -1.
мисля, че е добре. да се стягаме, че море ни чака  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия