Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 24

  • 40 913
  • 440
# 120
Добро утро дами  Heart Eyes

Кафенцето от мен за добро настроение  Mr. Green


Вчера ми беше първи тараторен ден и съм -1кг,но се бях надула +4,така че ми се струва нормално и не се впечатлявам,но е стимул да продължа  Peace

Стам, Много се радвам за сина ти и за вас  Peace  Peace  Peace

Тансу, браво  Peace

Успешно Страхотуване   bouquet   bouquet   bouquet


Виж целия пост
# 121
Благодаря, мили момичета! Hug Hug Hug

Кала  Heart Eyes

Днес съм на кебапче+ домати. Закусих домат. И така.  Blush
60 кг.  - отчет от сутринта.
Виж целия пост
# 122
Здравейте момичета!
Кала  хубаво кафенце - мерси!  Laughing
Днес ми е последния ден от 2 етап! Само плодове и добре че е топло та да мога да го изкарам!
Момичета според Вас ако утре започна 3 етап, но с нещо друго например с пилешко вместо със риба дали ще се отрази лошо на резултата? Според мен не бе трябвало! Успехи на всички Peace!
Виж целия пост
# 123
mamaili , няма проблем да ги размениш. Peace
Виж целия пост
# 124
Здравейте и от мен, Страхотни!   bouquet

mamailiHug много си мила - дано да успея да сваля каченото.  Praynig
Отново имам проблем с цикъла и не ми идва  ooooh! Чувствам се адски подута и лесно се изкушавам да хапна непозволени храни ...  Confused

Успех и много минусчета  Peace
Виж целия пост
# 125
Добро утро банда  Heart Eyes

Кафенце Wink


Аз бях режимна горе долу и имам още 1кг минус....остават 2кг до старото положение и после започвам да отчитам реален минус  Peace


Стефи, напълно те разбирам.....аз бях така преди 3 седмици....10 дни преди бях толкова подута и гърдите - което на мен не помня кога ми се е случвало  Rolling Eyes е плюса е налице и нищо добро не направих  за себе си....успех и дано скоро премине  Peace

Леко Страхотуване!!!


ПП Днес в 1230 започва и лунуването....така че по-леко ще го давам на кис.мляко и голи праскови  Crazy



Виж целия пост
# 126
Здравейте, Страхотни!  Hug

Аз днес започнах с таратор. Blush И тъкмо си мислех, че едва ли ще продължа цял ден така, прочетох поста на Кала/ мерси за кафето  Wink / , за лунуването. Ще взема да се пробвам днес наистина само на тараторче! И без това още отсега е жега...

Кала , браво!  Heart Eyes

Стефи, съжалявам, аз също съм била в това положение. Да не говорим, че  от нерви покрай изпитите на детето, как се охраних....Добре, че свалих онези качени 2-3 кг / все варират и не са точни/. Днес, също като вчера 60кг.
Дано другата седмица мръдне пустия кантар под 6-цата.... ooooh!

Ще дам отчет към 16,00ч. bowuu
Виж целия пост
# 127
Хайде май съм в настроение да диетувам  Crazy дано да ме държи по-дълго  Mr. Green

Лидето не се ли върна да я стЕгам и нея  Mr. Green

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 128
Здравейте момичета! Днес имам да почерпя за две неща - 1кг и годишнина от сватбата! Grinning


Виж целия пост
# 129
Мамаили, Честита Годишнина  Heart Eyes Любов и Да се Слушате още Дългооо време   bouquet   bouquet   bouquet

За -1кг ще си говорим утре пак,е кат се намакарониш днес и утре може да не е цял минус ....колко съм гадна ужас  Blush ,но е истина  Blush
Виж целия пост
# 130
mamaili, Честита Годишнина!   bouquet

Аз хапнах малко въглехидрат...., издъних се, но премерено и нарочно Joy Ще ходя довечера на спорт и ми трябва малко сила. Но пък за вечеря ще хапна само краставичка. Blush
Отчет - даден. bowuu

Хайде сега по едно чайче от мен :

Виж целия пост
# 131
Ето ме и мен   bouquet, Страхотни!

За голямо съжаление днес не мога да се похваля с режимност и затова  Embarassed

Kaлa, *StaM*  Hug  Дано скоро да премине това състояние, че остават още доста килца за сваляне  Confused

mamaili, честито минусче и годишнина! Бъди здрава, да се обичате, уважавате, глезите и бъдете много щастливи!!!

Виж целия пост
# 132
mamaili, честит празник, много любов и незабравими моменти!!  bouquet

аз тези дни не съм режимна, ям каквото ми падне и резултатът е +1.. надявам се в следващите дни да се стегна отново.
  bouquet
Виж целия пост
# 133
Stephy, моето премина,но 'резултатът' беше на лице +4  Rolling Eyes ,то затова за 2 дни съм -2....затова ще опитам вече да избягвам такива отпускания,макар че действа добре на метаболизма  Peace

Стам, хич ме няма с тез чайчета  Rolling Eyes

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 134
Добро утро банда   Mr. Green

По избор  Mr. Green


СтаМ, как мина спорта?

Аз до обяд ще съм на 1 плод и вода,заради лунуването  Peace

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия