Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 24

  • 40 913
  • 440
# 150
Ехо, Страхотни!   bouquet

Къде сте? Какво правите?  Rolling Eyes

Аз за сега съм режимна - направо не е за вярване, след толкова време без диетка ... 

Хайде, включвайте се - скучно ми е сама ...  Confused
Виж целия пост
# 151
Ето ме, не много страхотна,но поглъщам прилични количества  Mr. Green

Стефи, браво  Peace  Peace Peaceаз си мечтая за 6_ Simple Smile

Сега съм се заровила в един сайт да гледам красоти разни  Mr. Green
http://kupon4e-bg.com/Kartinki/Ochi-SnimkiKartinki/start=5.html#category

Малко е офф,но какво пък няма само за диета да си говорим  Mr. Green

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 152
Аз днес, най-накрая диетувам.
Ако се съди по рпедните дни, най-много да ме държи до утре. Laughing
Но поне кантара е мръднал с някакви грамчета само, а предвид едноседмичното тъпчене... ooooh! ooooh! ooooh! си е ок.
Виж целия пост
# 153
Ето ме и мен!

За сега и аз съм режимна, още не ми е дошло и съм АДСКИ подута ...   Confused

Klemy, супер! Може пък да те държи повече  Peace

Kaлa, прегледах и аз сайта, който си дала - наистина има страхотни снимки!!!!

И аз подкрепям инциативата да не говорим само за диетуване, а и за други неща  Peace
Виж целия пост
# 154
аз съм все още нережимна. уча за изпити и това ми е оправданието Blush
пробвах зелевата супа- да ви кажа, направих си я вкусна, ама само първата купичка. оттам нататък  Sick

Иначе нещо се изпъпчих.. по принцип ми е проблемна кожата, но по време на Страхотната, дали от киселото мляко, но кожата ми беше светнала. още една причина да се хващам пак сериозно.

Хубав уикенд на всички  bouquet
Виж целия пост
# 155
Ykk, успех на изпитите!   bouquet

Днес се премерих и вече съм върнала килограмите от линийката.  Wink
С таратор през деня някак не ми е прекалено тежко, но все още се изкушавам ....  Rolling Eyes

Къде сте - много е пусто .....  Confused
Виж целия пост
# 156
Стефи,БРАВО   bouquet   bouquet   bouquet  съботно-неделно е така........ние сега отиваме на детски рожден ден и познайте  Rolling Eyes

Хайде нямаме  Blush Blush Blush
Виж целия пост
# 157
Тараторче днес,че   badscale...... Blush Rolling Eyes  newsm43
Виж целия пост
# 158
Здравейте момичета!
Ykk успех на изпитите!
Stephy браво!
Kaлa и аз вчера така като тебе и днес си скубя косите  +1 кг!
От утре започвам отново 1 етап!  Днес съм на плодове и зеленчуци!
Виж целия пост
# 159
От утре ще взема да се пробвам и аз с диетката. От няколко месеца я разглеждам и най-накрая мисля че мога да я започна. Може би ще имам малко отклонения по отношение на млечните, че нали уж предизвикват колики, а аз кърмя едномесечното си бебче. Много свалени килограми на всички!
Виж целия пост
# 160
Здравейте и от мен! Не съм се вясвала две седмици, бях се поотпуснала и резултата беше +1.5. Направо чудесен резултат като си мисля какво ядене беше. В събота и неделя се стегнах и сега съм на нула. Направо изумявам, диетата наистина е много добра, щом две седмици хапвах бисквитки, мазни меса и всякакви газирани (кожата ми е като на пубертет в момента), но кантара стоеше като закован на 60 кг. Накрая качих, но си беше напълно заслужено. Както и да е връщам се към режима, защото искам да съм надолу. Успешна седмица   bouquet
Виж целия пост
# 161
Здравейте страхотни момичета! Днес съм именячка. Почерпете се за мое здраве.

Виж целия пост
# 162
Ili, Честит Имен Ден  Heart Eyes   bouquet  Mr. Green
Здраве и Успех ...не само с диетата   bouquet  bouquet  bouquet


Виж целия пост
# 163
Хоп, ето ме и мен!   bouquet

Добре дошла  ivi_81  Peace

mamaili , Честит Имен Ден!!!!!! Да си жива и здрава, много щастлива и да постигнеш желания резултат с диетката!   bouquet newsm67  ura

Калаmamaili благодаря!  Blush

Да е похваля/оплача .... Вчера бях за първи път на пилатес и  ooooh! Shocked Sick Ужаст!!!!! Не съм спортувала от много време и не е истина колко зле бях  Embarassed Следващата неделя ще отида пак, пък дано да успея да се стегна ....
Виж целия пост
# 164
Имам въпрос.
На първа страница са изброени три диети, трябва да си избера един от тях или да ги карам подред. Първо отключващата, после диета 2, и накрая диета 3.
Не ми е ясно много а съм решила да пробвам.
И да се запиша и аз де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия