Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 24

  • 40 913
  • 440
# 135
Добър ден и от мен, Страхотни момичета!   bouquet

Днес ще се опитам да съм на таратор целият ден обаче довечера съм на детски рожден ден  Confused

Поне за сега съм режимна!  Wink

Kaлa, мерси за кафето!  Hug И аз ще гледам да избягвам отпусканията, защото иначе ще излезе, че напразно съм полагала усилия за да отслабна.

Да ви споделя, че откакто свалих килограми започнаха да се виждат все повече стриите, които съм си направила с рязкото напълняване  ooooh! Cry Направо ми се плаче като се гледам ....
Виж целия пост
# 136
Стефи, разбирам те...и аз така бях...виках си яяяя, бременността ми не оставя следи,но бях 83кг и като започнах да свалям стриите се появиха ....но предпочитам стриите  Mr. Green 
Виж целия пост
# 137
Здравейте,
Благодаря на Всички за пожеланията!
Днес ми е втори ден на пиле - добре че го обичам! Снощи се изкуших малко но днес мисля да съм стриктна Sick!
Виж целия пост
# 138
Стефи, разбирам те...и аз така бях...виках си яяяя, бременността ми не оставя следи,но бях 83кг и като започнах да свалям стриите се появиха ....но предпочитам стриите  Mr. Green 

Оф, аз видях, че има следи като минах 80-те кг, но бремеността ми завърши на 88кг (може и малко повече, но последно като се премерих бях толкова). Имах невероятен апетит ...  ooooh! Защо нямаше някой, който да ми каже какви ще са последствията?!   Confused

Минало е вече ... Ако някога забременея пак, ще се постарая да не правя такива бели!  Naughty

mamaili, втори ден на пиле ...  newsm78 Извинявай, много съм разсеяна напоследък - това от вторият режим ли е?  Успех!  Peace
Виж целия пост
# 139
Не мога да вляза в ритъм аз...мъка, мъка. И бира.  Joy
Виж целия пост
# 140
Мамаили, успех....уж го обичаш пък муцка правиш  newsm78 не ти допада това еднообразие за 2та дни ли?

Стефи,аз стигнах до 89 в началото на 9ти месец и спрях да се меря...родих след 2седмици  Laughing Laughing Laughing

Днес много улекотено го давам и май няма да е въглехидратен ден,а белтъчна вечеря  ooooh!

Клемииии  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 141
....*StaM*[/b][/color]  Hug  Дано скоро да премине това състояние, че остават още доста килца за сваляне  Confused

.....

Благодаря!  Hug Но моите, не мисля че са много...   newsm78  Около 3 кг са.  Grinning
 Как съм се вгледала в тези   hahaha  3 кг ...А те не искат да се раделят с мен.   Animal Snail

Такааа, добре ми се отрази аеробиката вчера   jump и както ви обещах , хапнах малко краставица, колкото да хапна нещо. eat
Днес плод - пъпеш + чай.
Обяд ориз + салата домати.

 Kissing Heart

ПП- О ! Аз споменавала ли съм ви, че откакто свалих 15-те кг , от 38 номер обувки , преминах на 37-ми...  smile3555 и сега всичко ми хлопа! А сандалите ми изглеждат, все едно съм ги взела назаем.... smile3506
Виж целия пост
# 142
....*StaM*[/b][/color]  Hug  Дано скоро да премине това състояние, че остават още доста килца за сваляне  Confused

.....

Благодаря!  Hug Но моите, не мисля че са много...   newsm78  Около 3 кг са.  Grinning
 Как съм се вгледала в тези   hahaha  3 кг ...А те не искат да се раделят с мен.  Animal Snail


 ooooh! Аз имах предвид моите килограми  Blush.... Надявам се да постигна твоят резултат и да се боря с последни 3 килограма  Peace

Kaлa
, спомням си, че по време на бремеността ядях колкото мъжът си и шашках всички  Joy

За сега съм режимна Simple Smile
Виж целия пост
# 143
Stephy, те са най - трудните за сваляне, а и за задържане. Peace

Аз по време на 2-рата бременност не се тъпчех много...,белята стана след това. Изяждах повече от мъжа ми.  Joy Някои хора ме гледаха със съжаление и съчувствие....
Виж целия пост
# 144
Поне като сме се 'обезобразили' по време на бременост е добро извинение  Crazy , макар че обикновено голям стрес предизвиква надебеляване също  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 145
Кала муцката е не заради пилето, а заради това че се съмнявах дали ще издържа на други изкушения!
Stephy Втори ден от 3 диета съм, но обърнах рибата на пиле.
Виж целия пост
# 146
Мамаили, извинявай аз пак съм недоразбрала  ooooh!

Леко кривнах,но утре съм режимна  Peace

Наоколо съм:)

Виж целия пост
# 147
Добро утро страхотни момичета!!Днес се събудих много гладна и само като си помислих че два дни ще съм на грах и  Sick! Споделете моля Ви как си го приготвяте Вие!
Хубав ден !
Виж целия пост
# 148
Добро утроооо  Mr. Green

В жаркото утро  Crazy


Аз ще се опитам да съм режимна днес....пък да видим  Crazy ,че мъжът ми е почивка,а той ме 'въвлича' в разни прегрешения обикновено  Crazy

И едно стимулче  Peace



Страхотен уикенд  Grinning

ПП Мамаили, не може ли друго бобово...леща или боб....тоз път муцката е зарад граха  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 149
Добър ден, СтрахотниHug

Да се похваля, вчера бях режимна  bowuu

Kaлa, благодаря за страхотното кафе!  Peace Успех в спазването на режима  Wink
Незнам дали е добро извинение бремеността  Rolling Eyes Аз лично се обвинявам, че не осъзнах какви последствия има след такова качване на килограми ...  Confused

*StaM*, когато стигна до момента, в който съм петдесет и кг, ще почерпя (нещо диетично)  Peace !!!!!  Grinning Преди години и мен ме мъчиха едни 4кг и тогава направих Японската диета и ги свалих. Наистина е много трудно справянето с малко на брой килограми и затова ти пожелавам успех!  Hug

mamaili, голяма работа си!  Joy Joy Joy И аз се събудих гладна, но съм на първата диета и се заситих с плод. Ами това, което ми идва на ум за грахта е да я задушиш с малко чесън или лук и копър. Така би следвало да е по-вкусно ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия