Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 24

  • 40 913
  • 440
# 180
аз съм тараторена днес и ще гледам за в бъдеще да е така,защото съм + и това си е....нещо хич ме няма...а жегата вместо да ме насърчи да не ям е точно обратното  newsm78

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 181
Привет Страхотни! Аз последните 3 - 4 дни въобще не спазвам режима! Нещо се обезсърчих. Заковах се на едно място и въобще не мърдам. Движа се все около + - 1 ки и това е. Сега наблягам на домати, сирене и пиле и си мисля след сряда да захвана за 1 седмица Японското чудо. А и нещо вече се усещам че озверявам за сладолед Sick!
Виж целия пост
# 182
И аз напоследък не съм сред най-постоянните в режимността, но реших да не се предавам. Имам си една приятелка, която ми е за пример. Години наред аз бях по-слабата от двете ни, а сега аз съм 63кг, а тя 58кг.  Confused
Това ми дава стимул да продължа напред и да отслабвам  Peace

Много  ми хареса тази снимка и затова реших да я споделя с вас

Виж целия пост
# 183
Вярно е,че сега сме разсъблечени  Peace


но идва и есен....


та не всичко свършва с лятото  Peace

Виж целия пост
# 184
според мен тази диета е доста ограничаваща,точно че много бързо човек се обезсърчава. и аз съм пробвала какво ли не,най-доволна съм от Дюкан(поне засища и е разнообразна),понеже аз не мога да ям само по 2 продукта на ядене,може би това е неблагоприятното за волята. Значи за седмица какви резултати сте имали?  Peace
Виж целия пост
# 185
Здравейте днес ми е първия ден от диетата. Имам няколко въпроса за които се извинявам предварително, сигурно вече са задавани но не мога да прочета всички теми.
1. когато трябва да се яде белтъчна+ зеленчук може ли например да се комбинира сирене, месо и зеленчук или трябва да си избера само сирене или само месо
2.по колко кафе може да се пие на ден(понеже аз пия страшно много)
Благодаря ви предварително и успех на всички с отслабването Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Чак сега се включвам   Crazy

Наливам се с вода....много ми е гладно, а гледам снимката с панталона и се опитвам да си се представя в приличен вид....далеч от този де  Mr. Green
 
Контеса, диетата се базира на монотонността за деня е един зеленчук и един белтък ...някой момичета бяха смесвали и пак имаше резултат.....
за кафето....аз доколкото съм чувала по 2 на ден е ок,но то си е и до навик....аз се старая да не избягвам от нормалните навици....кафета пия 2 - мляко с нес + 1-2лъж захар  Peace ако съм стриктна и не се отплесвам с други храни не се отразяжа на резултата  Peace

Виж целия пост
# 187
Ох, диетата на мен хич не ми върви.
Един ден я спазвам и на другия ден  food002
Но от утре съм решила да започвам.
Виж целия пост
# 188
Добро утро  Peace






Опитвам се да съм режимна и аз като Ивка един ден-два ми спори и после  Blush 
ще видя със стимулите как ще върви  Peace снощи преди да заспя бленувах банския на Стефи-ния стимул   Joy Joy Joy

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 189
Добро утро и от мен, Страхотни!   bouquet

Кала, благодаря за кафето - имам нужда от ободряваща напитка  Hug  Много си права, че с краят на лятото не свършва сезонът на диетите. Надявам се да не го забравя и да продължа упорито да се боря с килограмите. Много се надявам да постигна заветните 55кг ....

И аз бленувам за такава форма като на Тайра Банкс, но вчера осъзнах, че имам много голям проблем. Постепенно мускулите на корема ми се прибират, но върху тях остава един доста солиден слой мазнина  ooooh! Незнам как да се справя с него - имате ли опит, който да споделите?

И да се похваля - най-накрая ми дойде  bowuu Криво ми е днес, защото ме боли, но съм много доволна, че мъката приключи  newsm44 Надявам се, че след като ми свърши да имам добри резултати с отслабването. Вчера се премерих и се оказа, че съм успяла да смъкна 600гр от качените в Сърбия. Обаче имам още ...

Похвалих се, оплаках се - вие сте на ред  Wink

Успешен ден и много минусчета!  Peace
Виж целия пост
# 190
Стефи, доколкото знам се оправя само с упражнения за корем и ханш  Peace при мен имаше чудесен резултат миналата година,но не съм постоянна.....иначе упражнения трябват  Whistling

Отиваме до един търговси център  Crazy дано издържа на изкушението  Peace
Виж целия пост
# 191
Благодаря ти, Кала!   bouquet Надявам се, че пилатесът ще има ефект. Купих си и обръч, но нещо хич не мога да се справя с него. Sad Стискам палци да устоиш на изкушението! Wink

Дано тази мазнина да изчезне, защото е кожата ми изглежда ужасно ...  ooooh!
Виж целия пост
# 192
аз преди много въртях обръч и имаше ефект, ама наскоро си взех един пластмасов, и не знам той ли е много лек или аз съм забравила, ама и аз не се справях Thinking иначе скачането на въже също много помага Peace
аз си стоя 66-67, но и не диетувам, прибирам се в БГ след 2 дена и гледам да разчистя хладилника и всякакви краткотрайни продукти, тъй като няма да ме има 2 месеца. Ще се опитам сега през почивката да захвана някакъв спорт, тъй като ще имам много свободно време. Наистина сезонът на диетите не свършва с лятото, даже ми се иска цяля зима спокойно да диетувам и да спортувам - вероятно ще има по-голям ефект, отколкото 1 месец преди лятото да се опитвам скоростно да сваля Crossing Arms

Хубав ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 193
Ех, как хубаво звучи думата почивка ....  Rolling Eyes

Много бих искала и аз да отида малко на моренце, за седмица да кажем, но май преди Септември няма да ми се случи ...  ooooh!

Ykk, весело изкарване в БГ. Това, че без да диетуваш си едни и същи килограми звучи добре.  Wink
Аз, както написах по-горе, постоянно варирам и определно имам проблем със задържането на теглото.  Confused Дано да е временно ....

За съжаление няма къде да скачам на въже, а иначе много обичам. Май ще трябва да подновя опитите с въртенето на обръч ...
Виж целия пост
# 194
Ето ме  Mr. Green

Удържах  Peace Браво на мен  Mr. Green ....колко хубави дрешки видях по разните намаления,но сещайте се големи номера не от всичко има  Rolling Eyes ,така че уж съм се стегнала пък да видим  Mr. Green

Пих едно капучино само  Peace и го приех за обяд  Peace

Укк, приятно изкарване и внимавай с разните вкусотийки   Peace

Стеф, по-добре стриктна с някоя издънчица, отколкото нищо  Peace ....не се отчайвай  Peace

Наоколо съм  Mr. Green

ПП Стам, беше писала,че с отслабването и номера на обучките е намалял  newsm78 дано и при ман се случи, че след бременността съм стъпила здраво на 40 и 39 не ми става....е, и съм +10 от преди бременността де  Whistling



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия