Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 24

  • 40 913
  • 440
# 195
Ааааааааааааа, толкова е пусто тук  Rolling Eyes

Уфффааааааа.....а аз съм режимна  bowuu и имам минус  Peace и воля да продължа, но самичка е  Confused

Нямаме  Crazy
Виж целия пост
# 196
Ето ме и мен - не си сама, Kaлa     Naughty

Честито минусче и се надявам да се похваля и аз скоро  Praynig Режимна съм и се чвуствам по-лекар но ще се премеря чак в събота и тогава ще докладвам.
Тези дни разглеждах снимки на знаметитости - преди и след бремеността. Направо е невероятно как си възвръщат килограмите от преди това за нула време  ooooh!

Снимки на знаменитости - преди и след бременност

Успешен ден, много минусчета и положителни емоции ....

Виж целия пост
# 197
Стефи   Hug Hug Hug

Връщат си ги,защото след това са на програма - диета + фитнес + мазажи и процедури  Peace ,но на тях не им се налага да пазаруват+готвят+чистят....за децата имат помощ....различно е  Peace
Българските фолкпевици и те по същият начин....макар и да не съм им голям фен им завиждам за формата след бременността  Peace

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 198
Кала, и аз с това се успокоявам, но някак като си погледна корема и направо  Sick Краката ми се възстановиха, но коремът .... Изглежда все едно, че съм четвърти месец  Confused Започнах да правя упражнения за да се прибере, но отгоре има слой мазнина, който ме притеснява. Дали някога ще мога да изглеждам както преди или поне приблизително?!  Thinking

Днес сестра ме си замина за Австралия и аз наруших режима с една топка сладолед ....  Embarassed Но ще бъде само това  Naughty Утре продължавам както си му е редът, с въглехидрати.
Виж целия пост
# 199
Ей ме на и мен  Crazy

Стимул за таз вечер,защото отказвам да вечерям  Naughty ходих по намаленията таз вечер егати прасето съм....как се изпуснах пак да подпухна   #2gunfire направо съм за бой.....купих си една блузка и това си е...ужасно се почувствах....какви дрехи да си купувам....мъжа ми казва: Е, браво!Само това ли си купи!....идеше ми да викна,но се въздържах  Confused  той какво е виновен,че някой се подмотава  Rolling Eyes



Стефи, ти опитвала ли си с вентози да стимулираш кръвообръщението....добре,че ме подсети.....утре като се прибера от плаж ще започна пак да правя стимулиращ масаж  Peace

Наоколо съм  Crazy


Виж целия пост
# 200
Страхотен стимул - признавам  Peace

Бих искала да имам и аз такъв корем след време (размечтава се ....)

Това с дрехите ми е много познато и затова не пазарувам нищо напоследък. Реших, че ще се наградя с дреха когато сваля поне два килограма от настоящите. Надявам се скоро да се похваля с нова придобивка  Peace
Кала, вече повече от три месеца ходя на LPG и определено имам резултат, но явно проблемът ми е доста сериозен.  Confused Прилагам една кратка статия с обяснение  какво представлява LPG, макар да предполагам, че знаеш. 
LPG - що е то?

Лека вечер!   bouquet

Виж целия пост
# 201
Добро утро Simple Smile

малко по нестандартно кафе днес:)още не съм го опитвала,но ще се престраша тия дни  Crazy


Стефи, да спомних си,че бяхте обсъждали  Peace добре направи,че добави и статията  Crazy аз имам представа,но малко повечко информация ми дойде ок  Peace

Снощи удържах  Peace и днес със сигурност....доста стимулиращо ми подейства вчерашната разходка  Crazy 

Днес въглехидрати  Peace  още не съм измислила какви  Crazy

Наоколо съм;)
Виж целия пост
# 202
Хоп, добро утро и от мен!   bouquet

Аз май пих един път от тези кафета и ако не се лъжа беше капучино. Обаче беше много сладко.  Sick Благодаря за почерпката!  Hug

И аз вчера се разходих, но имам нужда от повече време навън ....

Реших какви въглехидрати днес - картофи! Отивам да си взема плод  Peace

Успешен ден днес и много минусчета!   bouquet  (а колко е топло ....  ooooh!)
Виж целия пост
# 203
Стефи, тогава и аз картофи  днес Peace  и многооооо вода  Peace

И тук е много топлоооо брррррррр ,но ние трябва да отидем за един подарък  Rolling Eyes добре,4е е наблизо  Wink

Виж целия пост
# 204
Благодаря ви, мили дами за хубавите пожелания за изпитите и почивката!  bouquet
минах и последния изпит и сега стягам багаж bg
аз днес съм 65, но го отдавам на това, че последните дни ям нередовно, най-често по веднъж на ден и карам само на кафе и цигари, така че вероятно още утре като си хапна нещо  вкусно и домашно, ще съм пак 67.
ще ви следя отвкъщи и ще се включвам, надявам се с резултати все някога Blush
Пожелавам ви страхотен режимен ден!  bouquet
Виж целия пост
# 205
Браво Укк   bouquet   bouquet   bouquet  весела ваканция  Mr. Green дано само малко се отпуснеш  Crazy
Виж целия пост
# 206
Цоп и аз тука.Крайно време е да взема някакви мерки след раждането.
Виж целия пост
# 207
Kaлa, хапнах картофки с чушка и сега съм супер заситена  Peace След малко отивам на кратка разходка за да ми слегне храната.

Довечера със сигурност ще намаля порцията  Naughty

Ykk , как минаха изпитите? Мога да си представя колко добре се чувстваш при идеята, че си идваш до БГ.   newsm44 Може пък да задържиш 65кг  smile3521

Лек път и до скоро писане!
Виж целия пост
# 208
Цоп и аз тука.Крайно време е да взема някакви мерки след раждането.

Добре дошла сред нас!  smile3525
Ще ни разкажеш ли малко повече за себе си? Колко килограма би искала да свалиш? Колко качи по време на бремеността си? Кърми ли? Ако желаеш, разбира се .....
Виж целия пост
# 209
Ей ме на и мен  Crazy

Пуканка   bouquet  bouquet  bouquet и аз съм любопитна : )

Стефи, аз хапнах хляб с домат, защото се забавих за подаръка и бях освирепяла...но все пак въглехидратна:)

Наоколо съм Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия