Да е жив и здрав и много да ви радва
Да е жив и здрав и много да ви радва
А колко пъти е "измивал" очите на баба си
Става им студено на бебоците и за това пишкат. Подложи му някаква непромокаема пеленка под него( има едни памперсови пелени)Докато оправяш бебо(мазане, масаж, гимнастика) върху пишлето му сложи тензухена пеленка или дрешка дето е вече за пране. Ние така правехме. Отварям памперса и веднага слагам нещо въху пишлето.
Ама аз вече почнах да го "ловя" със стария памперс пикото. Иначе слагам кърпа отдолу, като го преобличам, но Бобя ти е казала по-добре- слагай по нещо върху пишото 
Аз моята опаковка (малка, за 13 лв
Мажех се в началото след всяко кърмене, че ме боляха зърната-малкия беше същия- хранеше се по 30 мин. Но Лансиноха е чист ланолин, много е гъст- даже имам още от опаковката, така че си струва парите. Поне на мен много помогна
Аз също ползвах Гармастан, помагаше ми. 

Да ви е жив и здрав и много да ви радва. Желая ти успех в кърменето. Моите зърна бяха разкървавени и аз ги мажех с Пентенол и Дефламол (те са за изгаряния, но помагат за бързото възстановяване на епителните клетки) и Гермастан. Лансиноха и хубав, но при мен като се случи бяхме в Русе, а там не бяха и чували по аптеките за него.Препоръчани теми