Почитатели на Майкъл Джаксън

  • 59 340
  • 1 538
# 375
Леле какво мазало  ooooh!

Тези които продават в Ибей ми сбъркаха окото за какви пари говорим .....тези които не могат да влезнат ще си вземат парите обратно няма  проблем с това но ако се вдигнат от майната си да речем и отидат до там и от мястото им кажат че не става ...ей това е бруталност вече...

Няма да има ковчег хора, ще си го погребат сутринта без дори да узнаем кога точно  Cry  (това пише по горе в поста на  liliyyy ,а и аз така знаех)

киара наистина мерси за инфото  
хора нямам сили вече ,тази суматоха ми действа много зле...искам да го погребат за да почива в мир , той не е в мир  в момента и аз не съм .... Cry
Виж целия пост
# 376

The singer will be buried at Forest Lawn Memorial Park in Glendale,


Значи вече е потвърдено? Как така не го казаха по новините  Thinking Последно знам, че се водят преговори, но още нищо не е потвърдено.
Предполагам, това означава, че никога няма да отидем на гроба му  Sad  и всеки трябва да се прости с него по собствен начин.
Виж целия пост
# 377
.....тези които не могат да влезнат ще си вземат парите обратно няма  проблем с това ...


Нъц  Naughty Плащаш и забравяш!
Разгледах едната оферта за $799.99 и там се казва, че няма да връщат пари ама получаваш безплатна доставка  Crazy

Имаше един луд дето продава снимка на Майкъл с 2 безплатни билета за мемориала на скромната цена от 5 000 $ (не съм сбъркала нулите!)
Уууужас!
Виж целия пост
# 378
Малко преди поклонението да започне към 20 ч. българско време, ние ще обновим тази публикация и директно ще излъчване цялата церемония от "Стейпълс Сентър" в Лос Анджелис.

Колко е часовата разлика? Не трябваше ли да е по-рано?

Моят мъж е в Калифорния. Такава е разликата - 22ч наше време е 12ч наобед при него. Значи 10ч сутринта там е в 20ч тук. До скоро вие смятахте Ню Йорско време, все забравях да ви кажа.
Виж целия пост
# 379

The singer will be buried at Forest Lawn Memorial Park in Glendale,


Значи вече е потвърдено? Как така не го казаха по новините  Thinking Последно знам, че се водят преговори, но още нищо не е потвърдено.
Предполагам, това означава, че никога няма да отидем на гроба му  Sad  и всеки трябва да се прости с него по собствен начин.

Това гробище какво е? Частно или..?

Виж целия пост
# 380
Ако това е наистина последното им решение , то това е много нечестно. Разбирам че той е част от тяхното семейство, но Майкъл живя и твори за нас неговите почитатели не могат да ни отнемат това, направо е ужасно ,а сигурна съм, че не това е начина по който той би искал да бъде изпратен.
Виж целия пост
# 381
Защо отново простотии бе - дори и в последния му път?! Какъв толкова е проблема да бъде погребан в Невърленд?

И семейството му - защо да не дадат възможност на феновете му да се сбогуват с него?! Както Майкъл сам казва в едно интервю - аз съм женен за музиката, за феновете си....

Много ми е болно! Наистина! Иска ми се всичко това да не се беше случвало.... Немога да спра да мисля за него....

Dolphin-mama80, какво да ти кажа - все бях свикнала с мисълта, че ние българите не виждаме по-далеч от носа си и освен да злобеем по хорското нещастие, за друго не ни бива, но това пълно информационно затъмнение, което ни налагат в момента и то за личност, която очевадно е обичана и обожавана от българските си фенове, просто е върха на простотията. Немога да си обясня причината, не искам и да я знам! В такива моменти ми се иска да се бях родила другаде....  Sad
Виж целия пост
# 382
Това с билетите наистина е жестоко! Това да се регистрираш, да вземеш реда на някой истински фен на МДж, за да получиш билет и да го продадеш с цел печалбарство.......................... Sick
Явно ще има доста по-малко хора от очакваното, отвратително е...

Според мен, обаче, си е правил сметка какво да пие и какво не. В смисъл, вярвам че от време на време е взимал силни лекарства, особено е възможно да го е правил сега преди концертите, за да може да си почине, но че това му е било рутина не вярвам! Все пак има 3 деца, които обича много, едва ли е искал да ги остави(както стана обаче...) и съм сигурна, че е знаел какво може да последва и за това се е съобразявал по един или друг начин. Ще чакаме аутопсията и крайното заключение да докторите.
А нека този доктор, дето е бил и на Ана Никол Смит да го тикнат зад решетките и да не го извадят от там!
Виж целия пост
# 383
Само се записвам сега, после ще ви чета.
Още веднъж, поклон, MJ, поклон!  Cry
Виж целия пост
# 384
Ами то веднага след като бе обявено това за билетите,в нета се продаваха на космически цени..Ама мислех,че се знае,та не пуснах линк към инфото Thinking
И да...10ч.в Л.А е 20ч София.. Peace
Виж целия пост
# 385

The singer will be buried at Forest Lawn Memorial Park in Glendale,


Значи вече е потвърдено? Как така не го казаха по новините  Thinking Последно знам, че се водят преговори, но още нищо не е потвърдено.
Предполагам, това означава, че никога няма да отидем на гроба му  Sad  и всеки трябва да се прости с него по собствен начин.

Това гробище какво е? Частно или..?




Ми не но:  
Do not ask for ANY information on celebrity graves here as it is strictly forbidden for employee's to divulge such information   Sad

намерих снимка:  http://www.you-are-here.com/location/forest_lawn.jpg
Виж целия пост
# 386
Защо отново простотии бе - дори и в последния му път?! Какъв толкова е проблема да бъде погребан в Невърленд?

И семейството му - защо да не дадат възможност на феновете му да се сбогуват с него?! Както Майкъл сам казва в едно интервю - аз съм женен за музиката, за феновете си....

Много ми е болно! Наистина! Иска ми се всичко това да не се беше случвало.... Немога да спра да мисля за него....

Dolphin-mama80, какво да ти кажа - все бях свикнала с мисълта, че ние българите не виждаме по-далеч от носа си и освен да злобеем по хорското нещастие, за друго не ни бива, но това пълно информационно затъмнение, което ни налагат в момента и то за личност, която очевадно е обичана и обожавана от българските си фенове, просто е върха на простотията. Немога да си обясня причината, не искам и да я знам! В такива моменти ми се иска да се бях родила другаде....  Sad

Тук проблемът не е в семейството,а в жителите на областта.Те са реагирали бурно против,това,Майкъл да се погребе там и Невърленд да стане атракция и бъкано с туристи и фенове място.
Виж целия пост
# 387
С риск да се повторя,много ми е болно,че семейството му реши да го изпрати по този начин,това  не е шоу,не трябва да се раздават билети за него,ето какъв е резултата-обърнаха го на печелбарство,отново се опитват да се възползват от един ангел...Безкрайно съм огорчена!А българските телевизии да се вземат в ръце и да реагират адекватно,не искам да повярвам,че няма да излъчват на живо!
Виж целия пост
# 388
Имах предвид, че семейството няма да даде възможност на феновете да се сбогуват със своя идол като го погребват на частна церемония и то на място, където никой няма да може да отиде, да поднесе цвете и да изживее мъката си...  Cry

А що се отнася до жителите в областта - ами на тях трябва да им е пределно ясно, че това място завинаги ще си остане атракция и ще привлича хора от цял свят, защото това е мястото, създадено от техния любимец.... Дори и само, за да го погледнат отвън, дори и за да притихнат край него и да се отдадат на мислите си. Така си мисля поне  Peace
Виж целия пост
# 389
Не се гневете на нашите телевизии...Вероятно е скъпо, а и изборите заемат голяма част от пространството сега. Не ги оправдавам...А може пък все някой да го излъчи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия