Частни ДГ София 2

  • 100 135
  • 774
# 405
Надали някой се заблуждава,че детската градина е лесен бизнес-напротив!И също бих добавила,че новите "проекти" обикновено са доста по-качествени и с желание направени,но  родителите понякога не им гласуват доверие,а се насочват към такива с традиции както ги наричаш ти,които разчитат на имиджа си-точно те отдавна са спрели да се развиват и да качват нивото.Казвам ти го от личен опит,не се заяждам,но не искам да споменавам имена на градини ...
Виж целия пост
# 406
Аз нямам никакво съмнение за качеството на градината, между впрочем. Това е Уолдорфска градина, в каквато синът ми ходи и тук. Просто е класа. Отделно, че Уолдорф училища има по цял свят, а за мен винаги е важно при пътувания и местения детето да има допир с един и същ ритъм. Такъв е и Френския лицей по света. Само че цената е наистина височка, поне за мен. Храната предполагам, че ще е включена все пак. Иначе като база, то си е стандарт Уолдорф и дори и от снимките за мен е ясно, че е спазен, идентично е като тук.  Peace


П.П. Градината е англоговоряща, което за мен е още един голям плюс.
Виж целия пост
# 407
Здравейте, момичета! Прочетох цялата тема, направих си някои изводи, насочихте ме за много неща. Дъщеричката ми навърши вчера 2 години и както много деца все още не я приемат в държавните ясли. Търся й засега частна градина с ясла (или без ясла, просто да взимат 2-годишни). Живея в Дървеница. Насочих се към няколко градини, като имам собствен транспорт и предполагам, че няма да се възползвам от транспортните им услуги, стига да не са задължителни (май такива почти няма). Може ли да ми дадете информация за следните градини?:
Ян Бибиян (Симеоново)- таксата от 500лв за месец все още ли е в сила и какво точно включва;
Немо (Драгалевци) - каква е цената, какво включва и изобщо по-подробна информация от родител;
Рай (Симеоново) - пак за таксата към момента и лични впечатления;
Еко Дара (Малинова долина) - последно ми казаха, че цената е 480лв на месец, споделиха ми някои лични впечатления, но ми се ще още някой да изкаже мнение;
506 хлапета - лично впечатление, информацията в сайта е достатъчна за всичко останало;
Слънчогледи - тази ми е любопитно с каква такса е, но почти съм я отписала.
Ако може, споделете за още някоя подходяща градина в близък район, с цена под 600лв/месец.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 408
Аз лично нямам впечатления-моето дете още го гледа баба му. Но 2 семейства мои близки приятели с деца са изключително доволни от НЕМО в Драгалевци и го препоръчват горещо и на мен - зная, че децата им са вече на по 6 год и са си там от начало.
За подробна информация за цената не мога да помогна, но е около 600 -650 лв .
 Аз им пратих имейл с въпроси преди време и те ми върнаха отговор, който беше нещо подобно /пиши им имейл обаче, за по - сигурно/

За ЕКО ДАРА къщо съм чувала много добри отзиви - от друга мама в Дървеница. И на мен също ми допада поне на снимките е по - просторно и с по - голям двор отколкото НЕМО.

А някой чувал ли е нещо за този Езиков Еко клуб за деца 3-5 год в Драгалевци - www.ecokidsclub.weebly.com - има много добри отзиви за него във форума - преподавателка от Кембридж, еко възпитание,дървени играчки... изобщо звучи много интересно и май ще отидем.
Виж целия пост
# 409
А някой чувал ли е нещо за този Езиков Еко клуб за деца 3-5 год в Драгалевци - www.ecokidsclub.weebly.com - има много добри отзиви за него във форума - преподавателка от Кембридж, еко възпитание,дървени играчки... изобщо звучи много интересно и май ще отидем.

От сайта обаче става ясно, че имат съботно-неделни занимания, тип групи за игра и други (йога, музика и пр). Не е детска градина.
Виж целия пост
# 410
Емем, благодаря. Не съм много добре с английския език..и не можах да прочета всичко. ..
иска ми се детето да не е като мен, доста чета за ранното чуждоезиково обучение и как децата въприемали езика като свой и с лекота ... та сигурно ще отидем да видим часовете по йога и англ.
Виж целия пост
# 411
Немо в Драгалевци! Дадох си "бебето" там, беше на годинка и я промениха до неузнаваемост.

Прекрасни възпитатели, невероятно лично отношение към децата, не позволяват агресия към децата, учат ги на обич и търпимост едно към друго, развиват децата според интересите им.

За таксата най-добре идете на място и се вижте с Моника, това е директорката. Нека ви разведе из градината.

А една дума: НЕМО е градината!
Виж целия пост
# 412
И също бих добавила,че новите "проекти" обикновено са доста по-качествени и с желание направени,но  родителите понякога не им гласуват доверие...

имате един глас от мен за ентусиазма  Peace "Славейче" наистина е чудно място, нямам търпение да видя този двор напролет  Grinning... но иначе, да, и на мен ми беше трудно да реша, предвид това, че все още няма никакви отзиви за сравнение, а и вече сме се парили в миналото... и много се надявам да съм направила правилната преценка този път  Peace
Виж целия пост
# 413
запис
Виж целия пост
# 414
Има ли някой впечатления от МАРИТА в Мотописта?
Виж целия пост
# 415
ireneirene , а вие отворихте ли вашата градина и къде мога да разгледам? Местоположение, цени, услуги?  newsm78
Виж целия пост
# 416
simplyaven,тази седмица първите ни дечица правят изследванията за започване и следващата седмица започваме работа.Сайта ни е www.slaveiche.com,до ден-два ще са качени и снимки,засега ги има само на страницата на градината във facebook.Иначе новото е,че понеже нямаме деца за предучилищна група можем да предложим и полудневно гледане-съответно таксите са 300 лв,ако вземате детенцето към 12ч,т.е. не обядва при нас,390лв-с включен обяд и вземане към 13-13.30ч и 630лв-за целодневно гледане.Учебните занимания по програмата Моливко+заниманията по английски език са сутрин,така че и децата до обяд няма да изостават с материала.Следобед ще ги занимаваме с по-разтоварващи неща като йога,айкидо,приложни изкуства...
Дано съм била изчерпателна!Заповядай и на място да разгледаш.
Виж целия пост
# 417
Благодаря ти, ще разгледам всичко сега. Опцията за половин ден е прекрасна, за мен поне.  Peace
Виж целия пост
# 418
Полудневният вариант е добре и за мен. Очаквам да видим снимките Ви и също ще Ви посетим. За мен за сега е най-добре да комбинирам занимания на детето и гледане в къщи, а и като цена и местоположение ме устройва..
Виж целия пост
# 419
А някой чувал ли е нещо за този Езиков Еко клуб за деца 3-5 год в Драгалевци - www.ecokidsclub.weebly.com - има много добри отзиви за него във форума - преподавателка от Кембридж, еко възпитание,дървени играчки... изобщо звучи много интересно и май ще отидем.


Tintin, има много отзиви за тази нова англоезична група за игра във форума. Аз също писах, защото ходихме. Мнението ми е много положително и аз лично ще посещавам всички занимания в неделя. Писала съм в темата за "Полудневни занимални - алтернатива на детските градини"http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540007.105, ако се интересуваш можеш да погледнеш там, за да не се повтарям.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия