Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 15

  • 54 009
  • 767
# 210
Да Ви попитам момчета, от половин час се опитвам да сложа нещо в кошницата от сайта на next.eu, но нито един артикул досега не е наличен. Опитах в различни секции на сайта, но сякаш всичко е свършило Shocked Някоя от Вас да се е пробвала скоро да избира?
Пробвай в http://www.next.co.uk/   Wink

За съжаление от там не доставят до страната, в която съм, затова мога да пробвам само в next.eu. Но Ви благодаря момичета за опитите!  bouquet

Виж целия пост
# 211
Цитат
Забравила съм, но Найковете не бяха ли умалени ?
Т. е. ако детето носи например 24, 8 ли взимам или 7.5. Защото съм почти убедена, че 7 не отговаря на 24.
Моля някой да каже.

По етикет UK 7.5,отговаря на 25,14см.
Тези 14 см обаче-само по етикет,стелката на UK 7.5,отговарящ на №25 е точно 16см
Ето тези найкове имаме ние в този р-р.

J'adore,найковете според мен не са умалени,напротив,но пак зависи от модела...а за дете,носещо №24 със сигурност UK7,който се води 24-25,най-много 7 1/2,който си е 25.Убедих се лично в това от различни модели-гуменки,маратонки,джапанки,сандали.Дъщеря ми носи 24-25,зависи,и 8-ца са й големи.

Нещо метла ли е имало тук,че не схванах разговора от предишната страница newsm78
Виж целия пост
# 212
Мдааа,замели са още една фирма посредник Thinking
Добре,че си я добавих в "Предпочитани"  Crazy
Виж целия пост
# 213
Цитат
Забравила съм, но Найковете не бяха ли умалени ?
Т. е. ако детето носи например 24, 8 ли взимам или 7.5. Защото съм почти убедена, че 7 не отговаря на 24.
Моля някой да каже.

По етикет UK 7.5,отговаря на 25,14см.
Тези 14 см обаче-само по етикет,стелката на UK 7.5,отговарящ на №25 е точно 16см
Ето тези найкове имаме ние в този р-р.

J'adore,найковете според мен не са умалени,напротив,но пак зависи от модела...а за дете,носещо №24 със сигурност UK7,който се води 24-25,най-много 7 1/2,който си е 25.Убедих се лично в това от различни модели-гуменки,маратонки,джапанки,сандали.Дъщеря ми носи 24-25,зависи,и 8-ца са й големи.

Нещо метла ли е имало тук,че не схванах разговора от предишната страница newsm78

Бингъл, мерси много. Аз имам от серията sensory motion chukka , номер 22.  Това със сантиметрите на етикета според мен е някаква номерация, не са сантиметри, защото на 22 стелката е 14 см., а на етикета пише см - 12.
Както и да е. Ориентирах се.Wink Ще скокна до някой магазин първо да пробвам.
Виж целия пост
# 214
Това със сантиметрите на етикета според мен е някаква номерация, не са сантиметри, защото на 22 стелката е 14 см., а на етикета пише см - 12.
Както и да е. Ориентирах се.Wink Ще скокна до някой магазин първо да пробвам.[/i]
Точно това си мислех и аз,че е номерация,но може да заблуди някой.
Страшно те ориентирахме,щом ще ходите на проба Laughing
Виж целия пост
# 215
Laughing
Аз дълго се чудих на едни Kickers за есента, но накрая поръчах обувки от Кларкс. Обаче искам и маратонки, но не ми се рискува с тях, защото моето е едно спънато...имах проблеми с някои модели като проходи.
Все пак благодаря.Simple Smile

Ави,  Heart Eyes
Виж целия пост
# 216
Някой ще пуска ли поръчка скоро,ако мога да ме включа за да не пускам за едно нещо  bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 217
Не мога да разбера засто не давате да се каже нисто за новите посредници-femmytrade?
Ами хората искат да знаят какво става, какво като са конкуренция на старите и известни всекиму посредници. Ами нека малко разнообразие де, модератори ! Май се изговори много за тях ! newsm78
Виж целия пост
# 218
Не мога да разбера засто не давате да се каже нисто за новите посредници-femmytrade?
Ами хората искат да знаят какво става, какво като са конкуренция на старите и известни всекиму посредници. Ами нека малко разнообразие де, модератори ! Май се изговори много за тях ! newsm78
Ако Танчето прецени за редно ще ги сложи на 1-ва страница Peace
Модераторите забърсаха доста повече от един линк на нови посредници така,че не е болка за умиране Wink
Виж целия пост
# 219
Попаднах на тези обувки в сайта на некст http://www.next.co.uk/shopping/children/girlsshoes/5/26, които като добавя в кошницата, излизат на половин цена. Явно имат някакво намаление, което не се забелязва преди добавянето. Възможно е да има и други намалени артикули.


Ето още намалени с 50% - 448-778-X43, 440-953-X43, 402-519-X43.
Виж целия пост
# 220
Днес получих през Алмуз поръчката си, е много са точни. Супер доволна съм от тях и от комуникацията с тях.
Два чифта обувки за Дари, UK10, но са й тоооооооочно, няма никаква резерва. А обувките 10-ка на Некст са й големи. Е, ужас значи. Детето толкова се радва.
Ето тези са:
http://adams.co.uk/girls-spotted-ballet-pump-in-blue
и гумени ботушки, не нещо ги няма вече.
Не очаквах чак такова разминаване в номерацията. ooooh!
Виж целия пост
# 221

Два чифта обувки за Дари, UK10, но са й тоооооооочно, няма никаква резерва.
http://adams.co.uk/girls-spotted-ballet-pump-in-blue
и гумени ботушки, не нещо ги няма вече.


Може ли размери на стелката на UK 10 на Адамс?
Благодаря  bouquet

Виж целия пост
# 222

Два чифта обувки за Дари, UK10, но са й тоооооооочно, няма никаква резерва.
http://adams.co.uk/girls-spotted-ballet-pump-in-blue
и гумени ботушки, не нещо ги няма вече.


Може ли размери на стелката на UK 10 на Адамс?
Благодаря  bouquet

Меря отвъншната страна, че от вътре няма как да съм точна, но към 17см и 2-3мм е стелката.
Ето и реални снимки на обувчиците и ботушките. Сега гледам, че на тя пише, че отговарят на 28-ми номер, може и да са си точни, а на моята крачето да е пораснало. Тя скоро ми се оплака, че едни пантофки, същия номер, й стягат.
http://mimesg.multiply.com/photos/album/37#39 нататък.
Обаче продължавам да твърдя, че 10-ка на Некст не отговаря на 10-ка на Адамс.
Виж целия пост
# 223
Mimes,

може ли дължината на стелка на на некст  (UK 10) Praynig Praynig Praynig Имаш ли представа на кой номер отговарят Rolling Eyes
Виж целия пост
# 224
femmytrade до края на месец ЮЛИ имат свободни доставки от Холандия,можете да проверите тук: http://femmytrade.hit.bg/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия