Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 15

  • 54 009
  • 767
# 225
някой да има мобилен телефон на Деневи в Пловдив моля  Praynig
Виж целия пост
# 226
Ами ето виждате ли ? За какво казвам аз да не ги триете веднага. Това си е далавера, да се пазарува от H&M без да се пласта там колко е 5евро !
Виж целия пост
# 227
Ами ето виждате ли ? За какво казвам аз да не ги триете веднага. Това си е далавера, да се пазарува от H&M без да се пласта там колко е 5евро !

Нямам нищо против да ни се предложи нещо добро. Но нека да не е по селски предложението, защото дразни. Моля, не ни подценявайте. Направете го със стил! Колко регистрации трябва да направите, за да ви забележат?
Виж целия пост
# 228
Това със селските предложения към кого е адресирано? Моля ако се дразните, просто не отговаряите, не се обижда така ! Застото не се знае в краина сметка кой е по-голям селянин  bouquet
Виж целия пост
# 229
........
Виж целия пост
# 230
и аз получих нещата си от адамс,чрез алмуз,доволна съм също като Мимс от комуникацията си с тях,и мен мн ме е яа за обувките на адамс,явно са уголемени,поръчах и на двете ми бамбини плажни чехлички,еми големи има са,нз за догодина дали няма да са им малки,за малката вече имам 5 чифта обувки за напред да носи,все не улучвам номер
ето ги нещата
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=370311&pid=13566261
големите чехлички са С11,стелката им е 19см,малките са С5 стелка 14.5-големи са и на двете,жалко,а така ги чаках,ако някоя от вас има такива разменям за по малки номера
сивите панталонки са за 116см,6г,малко са големи за дъщеря ми ,но имат ластици в талията и се коригира-те са в комлект към сакото,но то беше от предна поръчка,снимала съм как стоят
суитчера е 2г,92см,отговаря си на номера,мн е сладък
Виж целия пост
# 231
някой да има мобилен телефон на Деневи в Пловдив моля  Praynig

0899906830  Hug
Виж целия пост
# 232
И аз да се похваля с поръчка , снимки    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=346935&pid=13565494
Поръчката ми е от 25.06  чрез Римини ,доволна съм за което благодаря   bouquet
Някой ако иска размери да свирка  Whistling
Само да кажа ,че гащичките за малката са страхотни Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Само да кажа ,че гащичките за малката са страхотни Simple Smile

А отговарят ли си на размера за възрастта или са уголемени? Отдавна съм ги загледала, но се чудя 12-18 ли да взема или 1.5-2, тъй като Рая е слабичка.
Виж целия пост
# 234
някой да има мобилен телефон на Деневи в Пловдив моля  Praynig

0899906830  Hug
cheers Мерси, Змейче, свързах се  Hug
Виж целия пост
# 235
Mimes,

може ли дължината на стелка на на некст  (UK 10) Praynig Praynig Praynig Имаш ли представа на кой номер отговарят Rolling Eyes
На некст имаме само сандали, не такива затворени обувчици.
Виж целия пост
# 236
Само да кажа ,че гащичките за малката са страхотни Simple Smile

А отговарят ли си на размера за възрастта или са уголемени? Отдавна съм ги загледала, но се чудя 12-18 ли да взема или 1.5-2, тъй като Рая е слабичка.

Linofrina,според мен си отговарят ,не са уголемени .Аз взех 12-18 и са й точни на Мони ,тя сега е на 1 г 5 м и е около 10 кг  Peace Мога да ти дам размерчета утре ,ако искаш,че сега са изпрани  Grinning
Виж целия пост
# 237
Linofrina,според мен си отговарят ,не са уголемени .Аз взех 12-18 и са й точни на Мони ,тя сега е на 1 г 5 м и е около 10 кг  Peace Мога да ти дам размерчета утре ,ако искаш,че сега са изпрани  Grinning

Ако не те затруднява, ще ми измериш ли? Когато можеш, разбира се, не е спешно Hug
Виж целия пост
# 238
Linofrina,според мен си отговарят ,не са уголемени .Аз взех 12-18 и са й точни на Мони ,тя сега е на 1 г 5 м и е около 10 кг  Peace Мога да ти дам размерчета утре ,ако искаш,че сега са изпрани  Grinning

Ако не те затруднява, ще ми измериш ли? Когато можеш, разбира се, не е спешно Hug

Разбира се,че не ме затруднява  Simple Smile , утре ще измеря и ще ти пиша  Hug Hug
Виж целия пост
# 239
Не мога да разбера засто не давате да се каже нисто за новите посредници-femmytrade?
Ами хората искат да знаят какво става, какво като са конкуренция на старите и известни всекиму посредници. Ами нека малко разнообразие де, модератори ! Май се изговори много за тях ! newsm78
Ако Танчето прецени за редно ще ги сложи на 1-ва страница Peace
Модераторите забърсаха доста повече от един линк на нови посредници така,че не е болка за умиране Wink
оф, изпуснала съм за новите посредници, а и както старите излизат в отпуск сега ...
хубаво е да има конкуренция Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия