Идеи за Бизнес 3

  • 97 294
  • 605
# 180
И аз това щях да кажа, че голям спам направихме май. А сайта си има форум, само дето май няма на бг, което не е зле да се направи, освен да се оправят и бъговете Simple Smile
А сега да се върнем към темата. Искам да видя нови плетени дрешки и мамата да разкаже как върви търговията  Peace
Добро утро!
 Новите-към петък. За старите-още нищо ,за съжаление. Може би сезонът е такъв. Разсъжденията са ми в тази посока-финансово не съм вложила кой знае какво, мога да чакам, а докато чакам, разработвам нови моделчета така, както на мен ми харесват, и ще предлагам и тях.Но държа първите неща да минат през моите ръце, за това и с тези, новите, по-бавно се получават нещата.Оглеждам се за идеи, чакам август, когато няма да съм на работа, за да имам повече свободно време за новото начинание. Ясно ми е , че няма да се получи "от раз", еуфорията от интереса попреминава, сега чакането е по-отегчително, но имам толкова много работа още, и идеи по въпроса, че ентусиазмът ми пък не спира да расте.И се ядосвам, че не започнах по-рано...
 
Виж целия пост
# 181
НЕ се ядосвай, така е трябвало, нали знаеш? Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 182
Момичета искам да ви питам нещо. В кои български сайтове търговците на едро пускат обяви че продават нещо? Примерно дрехи и обувки на едро? Смятам да започна да внасям дрехи и обувки, но незнам как ще ги продавам на едро.  newsm78
Виж целия пост
# 183
*Pukanka* , за мен най-добрия начин е да напишеш с гугъл "дрехи на едро", "обувки на едро", "облекла на едро" и които сайтове излязат първи, в тях да рекламираш - защото в крайна сметка потенциалните ти клиенти ще те търсят точно по този начин  Peace

Аз искам да попитам - има ли мама, живееща в Англия, която да има малко свободно време и желание да си сътрудничим по една моя идея?
Виж целия пост
# 184
*Pukanka* , за мен най-добрия начин е да напишеш с гугъл "дрехи на едро", "обувки на едро", "облекла на едро" и които сайтове излязат първи, в тях да рекламираш - защото в крайна сметка потенциалните ти клиенти ще те търсят точно по този начин  Peace

Аз искам да попитам - има ли мама, живееща в Англия, която да има малко свободно време и желание да си сътрудничим по една моя идея?


Аз познавам една мама от Англия. Ако искаш може да ви свържа.За какво става въпрос?
Виж целия пост
# 185
*Pukanka* , пиша на лични  Peace
Виж целия пост
# 186
Привет Simple Smile

Тиха вода, плетените ти дрешки са невероятно красиви! Да, в момента не е сезона на плетените неща, но пък ми хрумна, че в някои държави по света сега е студено и биха се купували  Crazy

И едно въпросче имам, надявам се някой да може да ми помогне с отговора.

Силно ме вълнува дали има някакви специални изисквания и документи, които трябва да се представят пред държавните органи, за внос на хранителни продукти от Европейския съюз? И в коя държавна институция  бих могла да проверя дали продуктът, към който съм се насочила, подлежи на специални условия при внос и продажба?

Виж целия пост
# 187
еуфорията от интереса попреминава, сега чакането е по-отегчително, но имам толкова много работа още, и идеи по въпроса, че ентусиазмът ми пък не спира да расте.И се ядосвам, че не започнах по-рано...

малко оф - ентусиазмът и идеите няма да те напуснат като потръгнат нещата. Вчера точно се бях замислила, че откакто работя за себе си, нямам и един ден, в който да съм се събудила и да не ми се ходи на работа или да имам онова неприятно чувство "Боже, още един ден на работа".
Виж целия пост
# 188
Така е, има опасност само човек да се поизтощи именно от това, че не може да се спре да работи  Crazy
Виж целия пост
# 189
То ентусиазмът ми май от тук се подклажда най-вече  Hug Аз откак работя-все за себе си го правя. Още като завърших училище татко ми направи фирма и си намерих подслон за търговийка в неговия магазин. Бяха Костовите времена, разпасана работа, почти никаква отчетност и контрол, високи печалби...та до сега. И завоят за мен в момента е на 360 гр., малко ми е несигурно и притеснено, обаче както вече писах-ако се проваля, няма да е голяма финансовата загуба. А ще спечеля опит поне.
Виж целия пост
# 190
TIHA VODA, я не се шашкай. Та ти имаш толкова опит щом от първия си работен ден, работиш за себе си. Браво на баща ти. Иска ми се и моят да беше направил това за мен, вместо да ми пълни главата от дете, че най-доброто е държавната трапеза и сигурната заплата. Ама, какво да правиш - вярвал е, че прави най-доброто за мен.

Дръж фронта и смело напред. Щом и пари няма да загубиш, не виждам какво има да те притеснява.
Виж целия пост
# 191
TIHA VODA, я не се шашкай. Та ти имаш толкова опит щом от първия си работен ден, работиш за себе си. Браво на баща ти. Иска ми се и моят да беше направил това за мен, вместо да ми пълни главата от дете, че най-доброто е държавната трапеза и сигурната заплата. Ама, какво да правиш - вярвал е, че прави най-доброто за мен.

Дръж фронта и смело напред. Щом и пари няма да загубиш, не виждам какво има да те притеснява.
мерси отново за подкрепата.освежавам се, като вляза тук.
Виж целия пост
# 192
Някой ако се интересува от вноса на тези чанти,може да измислим нещо. Wink

http://www.come2come.com/bags/louise%20vitton%201.htm
Виж целия пост
# 193
Някой ако се интересува от вноса на тези чанти,може да измислим нещо. Wink

http://www.come2come.com/bags/louise%20vitton%201.htm
със сигурност Икономическа полиция ще ти се зарадва  Wink
Виж целия пост
# 194
Някой ако се интересува от вноса на тези чанти,може да измислим нещо. Wink

http://www.come2come.com/bags/louise%20vitton%201.htm
със сигурност Икономическа полиция ще ти се зарадва  Wink

Защо?  newsm78

Откога икономическа полиция забранява вноса на чанти? #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия