
А сега да се върнем към темата. Искам да видя нови плетени дрешки и мамата да разкаже как върви търговията

Новите-към петък. За старите-още нищо ,за съжаление. Може би сезонът е такъв. Разсъжденията са ми в тази посока-финансово не съм вложила кой знае какво, мога да чакам, а докато чакам, разработвам нови моделчета така, както на мен ми харесват, и ще предлагам и тях.Но държа първите неща да минат през моите ръце, за това и с тези, новите, по-бавно се получават нещата.Оглеждам се за идеи, чакам август, когато няма да съм на работа, за да имам повече свободно време за новото начинание. Ясно ми е , че няма да се получи "от раз", еуфорията от интереса попреминава, сега чакането е по-отегчително, но имам толкова много работа още, и идеи по въпроса, че ентусиазмът ми пък не спира да расте.И се ядосвам, че не започнах по-рано...

Аз откак работя-все за себе си го правя. Още като завърших училище татко ми направи фирма и си намерих подслон за търговийка в неговия магазин. Бяха Костовите времена, разпасана работа, почти никаква отчетност и контрол, високи печалби...та до сега. И завоят за мен в момента е на 360 гр., малко ми е несигурно и притеснено, обаче както вече писах-ако се проваля, няма да е голяма финансовата загуба. А ще спечеля опит поне. 