MAGGI Клуб

  • 54 826
  • 778
# 165
писмата препоръчани ли ги пуснахте?

Да Peace

Преди около 3 часа пуснах писмото и вече имам отговор. И аз съм вътре Wink
Преди 3 часа и вече си поучила отговор? Shocked  А аз трябваше да им досаждам Crossing Arms ooooh!
Виж целия пост
# 166
писмата препоръчани ли ги пуснахте?

Да Peace
Виж целия пост
# 167
писмата препоръчани ли ги пуснахте?

Не, и въпреки това този път писмото е стигнало.  Mr. Green
Виж целия пост
# 168
писмата препоръчани ли ги пуснахте?

Да Peace

Преди около 3 часа пуснах писмото и вече имам отговор. И аз съм вътре Wink
Преди 3 часа и вече си поучила отговор? Shocked  А аз трябваше да им досаждам Crossing Arms ooooh!

Влязох в пощата си - в 4.07 съм го изпратила, в 4.18 са ми прочели писмото и в 4.20 съм получила отговор Laughing
Виж целия пост
# 169
Благодаря за отговорите, момичета  bouquet
Виж целия пост
# 170
На 14.08. пуснах обикновено писмо с точки и копие от банков превод за 2бр. тавички и 2бр.рецептурника.....
Сега остава само да чакам.......като си получа продуктите веднага ще пиша....за да преценим за колко време горе долу се изпълнямат поръчките Peace
Виж целия пост
# 171
И аз вече съм член на Маги  Laughing, току що получих  отговор от тях.
Виж целия пост
# 172
О, ясно, и аз ще събера 7 опаковки и ще изпратя.

От продуктите, които сте пуснали снимки имам шпатулата. Купувах я от Била, пак на някаква промоция свързана с членството ни в ЕС - та хубава е шпатулата, доста голяма. Имам и чирпак и решетъчна лъжица (може и такива да пуснат по нататък). Все са хубави  Peace

Относно промоцията с кутията по магазините - има ли я в "Европа"?
Виж целия пост
# 173
Тази вечер си взех от Пикадили 10 броя вкусни супи с чаша Маги  Wink
Виж целия пост
# 174
Член съм от години на клуба,сега и мойте приятелки навивам да пускат .
Виж целия пост
# 175
Искам да попитам "по старите" челнове на клуба нещо:
По колко точки искат за даден продукт, например рецептурник.
Питам за да знам колко от мойте познати да организирам и те да ми събират точки.
Виж целия пост
# 176
Искам да попитам "по старите" челнове на клуба нещо:
По колко точки искат за даден продукт, например рецептурник.
Питам за да знам колко от мойте познати да организирам и те да ми събират точки.

50т. е рецептурника Peace
Виж целия пост
# 177
Вчера изпратих 7 опаковки от Maggi продукти за членство в клуба. Но четох във форума и разбрах, че явно до 20 август обработват новите писма. Някой знае ли дали е така или ще мога да получа списание за септемри?
Виж целия пост
# 178
TiFoNi благодаря!
Emta най - добре им пиши на имейла.
Виж целия пост
# 179
Мерси Ками!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия