MAGGI Клуб

  • 54 827
  • 778
# 180
  261uu   Вече съм в списъка .  Усилено събирам точки .
Виж целия пост
# 181
Току що си получих рецептурника. Обаче кориците са наопаки. Хихи, голям съм карък.И така ще си го ползвам-нагоре с краката.
Виж целия пост
# 182
И аз съм вече член на Клуба и чакам с нетърпение списанието!
Виж целия пост
# 183
Аз събрах 7 опаковки от продукти на Маги и в понеделник ще ги изпращам. Подшушнах на дружка и тя иска да е членка Laughing Та да попитам - Малките опаковчици от бульончета може ли да се изпращат, те участват ли? Не картонената опаковка, в която са по 6 бр, за нея разбрах, че може, а онези бульончета, който се продават на бройка?
Виж целия пост
# 184
Аз събрах 7 опаковки от продукти на Маги и в понеделник ще ги изпращам. Подшушнах на дружка и тя иска да е членка Laughing Та да попитам - Малките опаковчици от бульончета може ли да се изпращат, те участват ли? Не картонената опаковка, в която са по 6 бр, за нея разбрах, че може, а онези бульончета, който се продават на бройка?


Не, не участват.
Виж целия пост
# 185
Здравейте фенове на MAGGI,надявам се да ме приемете във вашата тема!
Аз също съм член на MAGGI клуб и много харесвам продуктите на MAGGI,но чак сега разбирам за тази прекрасна тема,поздравления на МерСедес  за нея  Peace  bouquet!
На мен много ми допаднаха две рецепти от списанието,едната е мързелива лазаня,а другата е салата от кускус.
Виж целия пост
# 186
Това ми отговориха на запитването за малките бульони:
Zdraveite, g-jo Ilieva ,
Blagodarim Vi, che se svurzahte s NESTLE Bulgaria!
Za chlenstvo v MAGGI Klub mojete da ni izpratite ili kutiikite ot MAGGI bulioni, ili jultite edinichni opakovki ot MAGGI bulioni /edinstvenite opakovki, koito ne priemame sa zlatistite opakovki, koito se namirat vutre v kutiikata/.

Ako imate vaprosi, molq ne se kolebaite da se svurjete s nas otnovo.
Uspeshen den,
Victoria Mademova
Consumer Services
Nestle Bulgaria
toll.free 0800 1 6666
www.nestle.bg
www.nescafe.bg
www.maggi.bg

Вече изпратих 7 опаковки и съм член на маги клуб



Виж целия пост
# 187
И аз да се запиша в хубавата темичка  Grinning! Член съм на клуба от доста години. От 2-3 години списанията ги получавам срещу подпис от куриер, който се качва до апартамента и почти не съм имала проблеми. Все пак ако се случи да го няма списанието се обаждам на телефона на потребителя и ми го изпращат по пощата. veselina miteva, виждам, че си от Пловдив. Направих леля ми член на клуба и тя всеки път има проблеми. Обажда се по телефона и се кара. Последния път освен новото списание и поръчаните с точки класьори не стигнаха до нея. Оправдават се с проблеми с куриерите им в Пловдив. Не знам докога ще продължава това...

Колкото до опаковките за членство - стават всички, които имат бар код. Изпращала съм и големи опаковки, на които съм изрязала точката и ги приемат.

И накрая да кажа на тези, на които им е удобно да посещават магазинчето до самата фабрика - почти винаги има подаръци при покупката на посочени от тях продукти. Имам цели сервизи от чинии(два вида са - средни и дълбоки или големи и плитки), купички, чашки и всякакви други неща. Обикновено трябва да се купят продукти за около 5 лева и ти дават подарък. Лошото е, че те казват какво трябва да се купи и то обикновено е със срок на годност, който скоро изтича. В момента ремонтират магазинчето, но предполагам, че ще го отворят скоро.
Виж целия пост
# 188
Преди 3 седмици изпратих 7те опаковки  Как да разбера дали вече съм член на клуба
Виж целия пост
# 189
Преди 3 седмици изпратих 7те опаковки  Как да разбера дали вече съм член на клуба
Пиши им на имейла Grinning
Виж целия пост
# 190
Преди 3 седмици изпратих 7те опаковки  Как да разбера дали вече съм член на клуба

Или се обади на 080016666 - безплатен е.
Виж целия пост
# 191
аз се чудя дали да не им пиша да ми сменят адреса със служебния  Rolling Eyes обикновено в раб. време ли разнасят списанието, но пък то предполагам си зависи от съответния куриер. Thinking
Виж целия пост
# 192
Ясмина на кой мейл  писах им някъде но нямам отговор а телефона е само за БТК а ние не сме към тях
Виж целия пост
# 193
Ясмина на кой мейл  писах им някъде но нямам отговор а телефона е само за БТК а ние не сме към тях
Ето адреса  Nestle.Bulgaria@BG.NESTLE.com Не е задължително да ти отговорят веднага,може и на другия ден Hug

Аня♥♥ и аз се замислям да си сменя адреса newsm78
Ще им пишеш ли?Ако да,сподели после дали може да си сменяме адресите Mr. Green

Виж целия пост
# 194
аз се чудя дали да не им пиша да ми сменят адреса със служебния  Rolling Eyes обикновено в раб. време ли разнасят списанието, но пък то предполагам си зависи от съответния куриер. Thinking

Да, сменят без проблем. Само се обадете лично по телефона, за да сте сигурни, че ще го сменят - правят го докато сте на телефона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия