Почитатели на Майкъл Джексън 4 - SMILE

  • 35 171
  • 886
# 150
http://www.youtube.com/watch?v=fJwrr94BiAo
ето още за Майкъл и интересите му към снимането на филми
Виж целия пост
# 151
Мацки,глупаво е да броите кой ще дойде и кой не.Всички сме хора и на всеки може да се случи нещо непредвидено  Peace Нека ,който има желание да дойде-аз съм сигурна,че ще сме достатъчно.А и няма лошо и "Пенчо да пусне балонче",ако е там-нали целта ни е Майкъл!
Виж целия пост
# 152
http://www.avtora.com/news/nowini/aeg_michael_jackson_ni_iznudi_ … ar_conrad_murray_
Виж целия пост
# 153
Ама какво значи прилича на Майкъл??? На Майкъл лицето е претърпяло толкова промени, че просто не разбирам какво значи "прилича"? да направят ДНК тест и готово.



Да, на AEG пък най-вярвам  Crazy ... Някак си странно забравят подробностите, че лекичко са измамили Майкъл Джаксън, а сега той ги бил изнудвал! Или те са го изнудвали и са му вкарали в къщата лекар-убиец???  #Cussing out
Виж целия пост
# 154
http://www.youtube.com/watch?v=sLD7bGqU3ck
Виж целия пост
# 155
MJ именно, малко трудничко да кажеш, че някой прилича на Майкъл, след като той има корекции по лицето. А пък и снимките, с които сравняват не са от "натуралните" му години.
Виж целия пост
# 156
Момичета,пуснах тема и тук
На 25.07.2009г в 18.00ч - Да покажем какво е Майкъл за нас - досега е прегледана 61 пъти  Party



Мишинце, дано не се сърдиш, но копирах информацията, която си дала в този форум.
Пуснах обява в Проди.  Mr. Green Дано не я изтрият.
Ще използвам информацията и за други форуми.  Grinning
Виж целия пост
# 157
Не знам, прилича ми. Rolling Eyes

Евън Рос

Майкъл Джаксън (натурален) - без никакви пластични операции. Снимката е правена през 1978 г. Майкъл Джаксън си е оперирал лицето за първи път през 1979 г.

По-малкия брат на Майкъл - Ранди. Ранди винаги много ми е напомнял за Майкъл. Rolling Eyes
Моля, ще ми кажете ли как да си намаля снимките? Praynig
Виж целия пост
# 158
"Намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и така до желания размер."   Peace
Виж целия пост
# 159
MJ именно, малко трудничко да кажеш, че някой прилича на Майкъл, след като той има корекции по лицето. А пък и снимките, с които сравняват не са от "натуралните" му години.

Именно. Със сина на Даяна Рос според мен най-много си приличат по формата на носа, но нали се сещате..

MJ, харесва ми аватара ти  Flutter Много подходящ  Peace
Виж целия пост
# 160
Ранди много прилича на Майкъл, даже като бях по-малка и като гледах снимки на Джаксън 5 все ги бърках....

Боби, Евън Рос толкова прилича на Майкъл, не бих се учудила ако му е син, въпреки, че ако му беше такъв - Майкъл, с неговата обич към децата нямаше как да не го признае...
Виж целия пост
# 161
Имат типични негроидни черти, характерни за расата - носа, устата и тн. Най-сигурно е ДНК тест. Другото е спекулация.
Виж целия пост
# 162
Дали някой е поканил Алекс на срещата в Пловдив?
Довечера ще му пиша в MySpace, ще си го сложа на челно място в списъка с приятели. Много е сладък.  Heart Eyes Гледах го по Мюзик Айдъл . Журито се отнесе лошо с детето.

Виж целия пост
# 163

    Статия на " Дейли Мейл" от днес:  Rolling Eyes

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1201374/Michael-Jac … rial-concert.html
Виж целия пост
# 164
Пъ.съ.Пак ще помоля за превод на това интервю. http://thesportsinterview.com/mjackson.html

За съжаление нямам време да го преведа, дано се намери някой. Искам обаче да кажа, че интервюто ми хареса много. С такава любов говори за Майкъл...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия