неповторимия пакистан втора тема

  • 42 392
  • 740
# 300
Щастливки сме ние,нали?


 newsm78   Wink
Виж целия пост
# 301
май повечето то нас са си мислили в един момент, че са единствени...аз първо се запознах с това момиче , което живее в Германия..Всъщност една моя позната която живее там и е казала за мен и дала имайла ми, а 'пакистанката' половин година не се сеща да ми пише, не можах да повярвам...а то се оказа че не сме били чак такава рядкост...НО истината е че познавам мъжа ми от 7 и половина години, а едва преди година и нещо попаднах на бг женена за пк.

Мактуб, случила си на свекърва, визирам случката с гущера, не е от тези свекита които бият и палят снахите си , и им слагат гадини в леглата.

Ох, много ме мързи и си забравям мисълта,после ще продлжа
Виж целия пост
# 302
ЗДР-те,пробвам първо дали мога да публикувам,че такова писане падна и накрая така и не разбрах къде ми отиде писането(за 1 път пиша в форум)
Виж целия пост
# 303
добър вечер дами    bouquet   bouquet    bouquet
Дон Койотеаз не съм си го измислила,но ето в четвъртък в джамията в Япония са обявили,че Байрама ще бъде в неделя,значи го опвестяват няколко дена по-рано,към края на фазата хората правят наблюдение и все пак на тях това им е задачата да разчитат,аз нямам представа как става измерването,но наистина в Америца и Япония е обявено,че ще е в неделя,ако не ми вярваш  мога да ти дам телефон на джамия в Япония,теговорят английски,така че може да се пита,хората са учтиви,няма никакъв проблем Simple Smile,а и аз  зададох въпрос и цел информация от други хора,дали ще е в неделя или в понеделник не е проблем,но все пак затова е форума да дискутираме,нали така,но като се споменава това е интересна тема,за определяне фазите на луната,а и относно определянето на фазата облачно над цялата страна е рчдкост и ето моя братовчедка каза,4е в Англия дори да е облачно използват хеликоптери. Confused
каймата с грах е много вкусна,а каква ще кажете за кайма с бамя Flutter
Виж целия пост
# 304
а да аз исках да кажа и още едно друго интересно нещо,че в Япония,когато съобщават прогнозата за времето дават и 4ас в който ще вали,например ако кажат,че следобяд в 2 ще вали значи че ще вали,не като в България от 100 прогнози 10 са сполучливи Grinning
Виж целия пост
# 305
кое да ти съкратя на галено- така или киши? ти ме разсмя с тази япония и прогнозата! Laughing ами така е супер да знаеш кога да излезеш и кога да си под покрив!при нас казват неделя! ама тогава как при по- рано по4налите да е пак неделя, нещо не ми се вързва!но така или ина4е свършва и слава богу, само линейки препускат днес, мръсотия, няма къде да минеш от коли, талиги и окупирани тротоари от амбулантите! дори два слу4ая на свади с жертви има, то нали няма пушки и пистолети ,та с ятаганите си резват главите! по слу4ая ,какви са оръжията законни и незаконни по пакистанско? как се защитават  и какви бойни техники има? за родилните ясно е скоро ще нау4им покрай мактуб!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 306
не мога да повярвам,пак се изтри,това сигурно ще се побликува,само един ред е
Виж целия пост
# 307
като ми мине нервата ще пиша,ще се представя
Виж целия пост
# 308
ЗДР-те доста време ви четя и се чудех да се включали,да не се включа.Накрая както виждате се включих.Както виждам има доста бг момичета,омъжени щастливо за пакистанци.Та реших да разбудя малко духовете, а и май малко ви е скучно(мое мнение)Но мойта история не е с щастлив край(но знае ли човек,надеждата умира последна).Пиша с единствената цел,че мойта  история може да помогне на някое момиче. Аз съм една почти за малко да се омъже за пакистанец,и то като съпруга N2.Подробности за мен няма да пиша,може би по нататък,ако не сте ме намразели и изгонели от форума,след мойта история.Точно на този етап нямам нужда от-ти си луда,как не си разбрала....бля бля.Преди да продължа се извинявам за грешките,убедена съм,че ще има(досега все на латиница съм писала)Всичко,което ще напиша за пакистанците и мюсюлманите е от личен опит и мое лично мнение(а и не само мое,и на познати,които имам тук).Дебели книги за религии не съм чела,така че по религиозни въпроси не мога да споря.Стига ми това,което знам и съм щастлива,че съм се родила християнка и мога сама да решавам съдбата си.Аз работя и живея в Г-Я .Така че разбирате националности,колкото искаш.За пакистанците в началото нямах мнение,почти нямах.От това,което виждах и чувах не беше добро.След малко пак,съжалявам,ама съм доста бавна                                                   
Виж целия пост
# 309
takasakishi не се смънявам в теб  Hug ,просто методът ми беше интересен  bowuu ,вече ти написах тук става.

maham това че си съпруга н2 ,не ме шашка,познавам няколко момичета омъжени за араби-но,те с мъжете си живеят в БГ.Арабките знаят за тези бракове,но обикновенно в такива семейства първият брак е веече фиктивен -запазен заради децата.
Та тези 2ри бракове си вървят доста добре . Peace
Виж целия пост
# 310
не си ме разбрала,все още не съм станала
Виж целия пост
# 311
не си ме разбрала,все още не съм станала

 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed извинявам се
Виж целия пост
# 312
МАХАМ извинявай искам да попитам този пакистанец от кой град е бил
Виж целия пост
# 313
Maham, ако може да уточниш Г-я, Гърция ли означава или Германия, ако искаш де...Аз знам, но може другите да се заинтересуват. Laughing

Такасакиши, в Япония мюсюлманите какви са по националност, или това за което говориш  си е джамия на пакистанците? Там как стои въпросът с халал храна, лесно ли се намира? Ние и в Япония щехме да се заселваме, но мъжо реши, че храната им била съвсем различна, нямало да можем да я ядем, а и за халал щяло да е трудно....НИе всеки месец се заселваме в различна държава...така де - на приказки...то добре поне че на приказки обиколих целия свят, че иначе няма как да ме огрее Laughing

Виж целия пост
# 314
Значи няма да продължавам,нищо ново няма да напиша.При мен нещата са по различни,след 2год.ми се казва че се е оженил(и то след като са разбрали за мен),мисля че е редно да ми се каже в началото,а не след като си се влюбила.Но неговата цел е била това-да се влюба и да не мога да го оставя.Хаиде примерих се и с това,че си мисля ще е разведен,но в един момент,не та не ще ходим в ПК да живеем.Само че това не може да стане и в най-смелите ми сънища.От това,което съм чела и чула за там-абсурд.Койте да те попитам за кой 2те бракове вървят доста добре.Гърция.От село Sadkal,най-близкия гр.Gujrat
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия