Монтанското дете

  • 32 092
  • 747
# 285
  baloni  bdbaloni  baloni
  baloni Честит Рожден Ден на Натали на mama na nana !!!  baloni

  party023

  baloni Честит Рожден Ден на mih06  baloni

baloni  baloni  baloni
Виж целия пост
# 286
  baloni  bdbaloni  baloni
  baloni Честит Рожден Ден на Натали на mama na nana !!!  baloni

  party023

  baloni Честит Рожден Ден на mih06  baloni

baloni  baloni  baloni
Виж целия пост
# 287
Много ви благодаря момичета за хубавите пожелания Hug
Виж целия пост
# 288
Честит рожден ден на Натали на mama na nana,да е здрава,весела,игрива и много щастлива.  baloni




Честит рожден ден на mih06,пожелавам много здраве,усмивки и приятни емоции.
  baloni



Честит рожден ден на Натали и от мен с малко закъснение! Честит рожден ден и на mih06!
Виж целия пост
# 289
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания!Много сте мили  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Бъдете живи и здрави и вие! Heart Eyes
Виж целия пост
# 290
Ехооооооооо,привет и от мен.
Аз малко се поизгубих,че нямахме нет известно време,
пък и малките бяха болни и си стояха у нас и нямах време за компа.
От една седмица са на ясла и вече имам време.

Честито на всички рожденници,които съм пропуснала.

К@ми как се справят  ученичката и Светли?

Ние вече свикнахме с яслата и ходим без проблем.Харесва им.
Виж целия пост
# 291
Здравейте и от мен.Чести празник на патерици на всички празнуващи.Аз изкарах курса за ноктопластика и от утре започвам работа.Нямах време да ви пиша тази седмица,Станицлавче ти ще караш ли курсовете?
Виж целия пост
# 292
 pеtia smile3501   
Много доволни клиенти и успех ти желая  pletka 
И да пишеш после как е минал първия работен ден  Simple Smile 
Ще ги карам курсовете аз , ама незнам кога  Laughing   все нещо става и ми обърква плановете  Tired 
Виж целия пост
# 293
Петя,поздравления и от мен  Hug. Пожелавам ти успешна работа Peace.
Виж целия пост
# 294
Петя много успехи в новото начинание.   bouquet
Имам няколко ново снимки ако ви се гледат http://www.album.bg/evlogieva
Виж целия пост
# 295
Привет!
petia поздравления и успех в новото начинание.  bouquet  bouquet  bouquet
tanq_mt много красиви момиченца, като куклички са. Hug Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 296
petia,поздравления и успех и от мен.
tanq_mt,чудесни снимки,малките шаферки изглеждат страхотно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 297
          Честит рожден ден на Ради на мама beboran4eto!!!
         С пожелание за здраве,радост и много весели игри!!!





tanq_mt,снимките наистина са супер  Peace. Дечицата са ти много сладки  Simple Smile.
Виж целия пост
# 298
Честит рожден ден на сладкия Ради!
Бъди жив и здраве и винаги едно щастливо дете.

beboran4eto а на теб
Виж целия пост
# 299
          Честит рожден ден на Ради на мама beboran4eto!!!
         С пожелание за здраве,радост и много весели игри!!!




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия