Монтанското дете

  • 32 092
  • 747
# 330
Мами,имам въпрос  Peace Къде в нашия град има таттоо студио  newsm78

Или няма или е много забутано... Залагам на първото...
Виж целия пост
# 331
Здравейте и от мен.

Честит рожден ден на Оги на мама Светла.
Да расте здраво и щастливо дете.




за гордата мама





Относно гинеколозите,за всеки съм чувала и добри и лоши неща,много е относително.
Ако става въпрос за нещо сериозно д-р Николов има най-добрата апаратура в града и ако има нещо веднага ще се види.Наистина,не говори много,почти нищо даже.Аз съм ходила при него и точно това не ми хареса в него,че не говори.
Д-р Цеков - и аз имам резерви към него.Сеестра ми ходи при него и не остана доволна.
Аз ходя при д-р Илиев и съм доволна от него.Благодарение на него имам 2 прекрасни момиченца.
Чувала съм добри отзиви и за д-р Кастрева,но не съм ходила при нея.

Дано съм била полезна на някоя от вас.

kadravata,на теб лека бременност ти желая и накрая едно хубаво и здраво бебче.
Виж целия пост
# 332
                     Честит рожден ден на Оги!!!
  С пожелание за здраве,щастие и много весели игри!!!




                              Честит рожден ден на Ioni79!
С пожелание за здраве, щастие и много успех във всяко начинание!




kdravata, честито и от мен и лека бременност  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 333
                     Честит рожден ден на Оги!!!
  С пожелание за здраве,щастие и много весели игри!!!




kdravata, честито и от мен и лека бременност  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 334
                     Честит рожден ден на Оги!!!
  С пожелание за здраве,щастие и много весели игри!!!




kdravata, честито и от мен и лека бременност  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 335
Много благодаря на всички!
Ние преди малко се прибрахме и сме гроги просто...утре ще качвам снимки...
Виж целия пост
# 336
Честит рожден ден на Оги( зета)!Да е жив и здрав и много успехи в училище и незабравими детски игри. newsm59 newsm59 nbirthday
Честит празник и на гордата майка.

Честит рожден ден и на Ioni 79 !

kdravata честито лека бременност и дано този път успееш да родиш нормално да видиш колко е хубаво.Пиши по често.Сега ти пожелавам да е момиченце.
Виж целия пост
# 337
Благодаря ви на всичи от все сърце за пожеланията, и на мен ми се иска да е момиченце.  Joy Joy 
Честит рожден ден на рожденника и от мен , а също и на майката. smile3525  newsm59
Виж целия пост
# 338
Честит рожден ден на рожденника и от мен , а също и на майката. smile3525  newsm59


с малко закъснение
Виж целия пост
# 339
Добър ден.

Амаааааааааа,че съм.Йони,зло да те забрави.
Честит рожден ден!
Много здраве,щастие и любов ти желая!
Нека всяка твоя мечта бъде осъществена!


Виж целия пост
# 340
Честит рожден ден на Оги!Да е жив и здрав и много успехи в училище и незабравими детски игри. newsm59 newsm59 nbirthday
Честит празник и на гордата майка.

Честит рожден ден и на Ioni 79 !

kdravata честито лека бременност дано сега да е момиченце.
Виж целия пост
# 341
Здравейте момичета благодаря на всички за пожеланията.
Аз  ви чета когато от време на време когато съм свободна и мога да се доредя до компа.От както започнах на новата работа съм толкова уморена вечер, а събота и недела едвам смогвам да пооправя къщата и да сготвя нещо.Сега съм малко отпуска че за си поотпочина малко и да посвърша някой неща.Ангел ходи на детска и за тази учебна година да чукна на дърво още сме здрави и не сме боледували.Нощес Таня на сестра ми направи гърч и 2 -3 минути е била в безсъзнание сега е болница. Искам да ви помоля всяка от нас като майка да се помоли и запали свещичка и дано всичко примине добре, и да са й добри резултатите.Днес цял ден е спала в болницата и едвам са я прегледали правят й изследвания да се види как е.
Това е за сега от мен лек и хубав ден на всички
Виж целия пост
# 342
ioni79 моля се  с две ръце  Praynig Praynig Praynig за Танчето дано е било нещо случайно и се оправи много бързо,и не се повтаря повече.
Виж целия пост
# 343
ioni79,дано Таня се оправи бързичко и да не е нищо сериозно baby_neutral.
Виж целия пост
# 344
ioni79fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed как е Таня
 Момичета и честит първи сняг рано ни изненада тази година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия