Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Как реагираха участниците след земетресението?
Какви са темите за дискусия във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
-
Как реагираха участниците след земетресението?
-
Какви са темите за дискусия във форума?
Темите за дискусия във форума обхващат различни теми, включително празнични поздрави и пожелания, споделяне на лични преживявания като земетресения, бременност и здраве, както и обсъждане на планирани срещи. Потребителите споделят информация относно бременността си, описват преживяванията си след земетресение и обсъждат предстоящите си срещи.
-
Какво е мнението на хората за земетресенията?
-
Какви са мненията за страха от раждането?


, 





И благодаря че автора е използвал мое заглавие...толкова мило ми стана...разчувствах се 


за кой ли път пола.Ама нищо де важното е че е здарво и е добре-расте и дебелее.А мама хич не е напълняла.
Само пупата расте напред и право напред
Ужасна жега беше макар и в подножието на планината..
Първата вечер не спах от жега и младежи дето викаха,пяха и така..бебче само риташе сигурно и то умряло от жега.Заспах чак сутринта към 5 и в 6 кукуригууууу. 

Бъди жива и здрава и ти пожелавам едно прекрасно бебе да гушкаш през ноември.




