Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Как реагираха участниците след земетресението?
Какви са темите за дискусия във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
-
Как реагираха участниците след земетресението?
-
Какви са темите за дискусия във форума?
Темите за дискусия във форума обхващат различни теми, включително празнични поздрави и пожелания, споделяне на лични преживявания като земетресения, бременност и здраве, както и обсъждане на планирани срещи. Потребителите споделят информация относно бременността си, описват преживяванията си след земетресение и обсъждат предстоящите си срещи.
-
Какво е мнението на хората за земетресенията?
-
Какви са мненията за страха от раждането?
.

.Ще видим утре как ще процедираме.В момента не можем и да сменим АБ,а аз не съм убедена,че той е ефективен.Вече 5 ден при този силен АБ(Аугментин) все още не е спаднало напълно
Искам да го сменя с друг,но като няма изолиран причинител,няма как.Абе странна работа просто.
),пак ги изпращат във ВМИ.
вместо да мислим за страха от раждането и черната статистика хайде да видим коя ще поеме инициативата да направи новата тема?
Надявам се скоро.
