Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Как реагираха участниците след земетресението?
Какви са темите за дискусия във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
-
Как реагираха участниците след земетресението?
-
Какви са темите за дискусия във форума?
Темите за дискусия във форума обхващат различни теми, включително празнични поздрави и пожелания, споделяне на лични преживявания като земетресения, бременност и здраве, както и обсъждане на планирани срещи. Потребителите споделят информация относно бременността си, описват преживяванията си след земетресение и обсъждат предстоящите си срещи.
-
Какво е мнението на хората за земетресенията?
-
Какви са мненията за страха от раждането?


предлагам за софийска среща в събота на Борисовата градина ,най-добре пред подлеза/от към градината/ ако искате.

.
.


.Днес тъкмо се чудя какво да ям.

Не знам как ще наваксам след като го изпратя, но няма как. Ще ми простите после ако подхващам теми, които сте обсъдили вече... Стискайте палци да успея да запазя самообладание, че вече ме наляга депресия... Знам, че заради бебето трябва да се държа, но е адски трудно. Дано никоя от вас да не усети никога, това което е вътре в мен сега. Пазете се!