Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Как реагираха участниците след земетресението?
Какви са темите за дискусия във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
-
Как реагираха участниците след земетресението?
-
Какви са темите за дискусия във форума?
Темите за дискусия във форума обхващат различни теми, включително празнични поздрави и пожелания, споделяне на лични преживявания като земетресения, бременност и здраве, както и обсъждане на планирани срещи. Потребителите споделят информация относно бременността си, описват преживяванията си след земетресение и обсъждат предстоящите си срещи.
-
Какво е мнението на хората за земетресенията?
-
Какви са мненията за страха от раждането?

майка ми едно време да не са плащали. Едва ли не нещата опират как - ако не платя ще ме уморят ли какво? Нагледах се във ВМИ на давания и видях много жени, които раждаха и без да дават. лекарите се държаха еднакво. В същност те при естествено не влизаха само акушерки израждаха. Почерпваш за здраве и това е. Мен ме пишете 

От дървените нещо не мога да си харесам.Споделете !!!

или на жълтите павета срещу Двореца, паркинга през почивните дни е безплатен( стига да не е затворено за нещо).
Не спря да се върти маймуната и измъчи док, докато й види сърцето, бъбреците 
