ТОЧКОВА ДИЕТА 7

  • 64 278
  • 737
# 120
Супер, много се радвам,че се събрахме точкуващи...аз без да искам удължих разтоварването с 2 дена, но нямаше как...от утре пак започвам да точкувам....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 121
Аз днес до обяд бях стриктна.. и се изложих след това.. за пръв път от 3 седмици горе-долу.. Не се чувствам много добре,но .. случва се..  #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 122
MaRiNaAaa E хайде случва се, но да не става сиситема  Laughing
 Режимна съм, но кантара не помръдва от 5 дни. Как рестартирате. Позволявате си всичко или само определени храни - ориз, картофи, бобови пълнозърнест хляб  newsm78
Да мина по леко няколко дни мисля.
Добре дошли на новите. Hug
 Диетата е сравнително лесна след като си изградите менюта.
успех.
Виж целия пост
# 123
Innocent,не ми се случва често на мен.. Днес просто някакъв ужасен апетит ме беше обвзел..хехе. И мисля да го смятам за рестартиране ,уж. Аз се бях отчаяла,защото и аз така съм режимна,а не вървя надолу,а едва ли не нагоре.. пфф.. Бях с точно 2 кг надолу и на следващия ден + 400 г.. а нищо не бях прегрешила.. Какво в това ?  #Crazy Sick
Виж целия пост
# 124
Добър ден момичета, четох, четох и реших че това е диетата за мен.Надявам се да издържа.Искам само да попитам за зеленчуците точките за 1 бр. ли е или за 100 гр.?Успешна седмица
Виж целия пост
# 125
Да ти кажа смятам домата, краставицата , чушката, патладжана на бройка, а зелето на 100гр. Мисля че в таблицата има количествата.
Виж целия пост
# 126
Благодаря, в таблицата пише -'условна единица', та за това попитах
Виж целия пост
# 127
Менюто ми за днес - паничка фитнесс
за обяд - пилешка пържола с кашкавал..
за вечеря - мисля да хапна 1 яйца с половин пържолка  newsm78 Thinking Grinning
Виж целия пост
# 128
Innocent,в деня за рестартиране ядеш абсолютно всичко без никакви ограничения.То всъщност това е целта,да се храниш през този ден с храни,които иначе по време на диетата са забранени.


MaRiNaAaa,горещо те съветвам да изключиш мюслито от менюто си.Според мен то е причината да не получаваш желаните резултати!Би ли ми казала колко въглехидрати съдържа на 100гр?Почти съм сигурна,че с тази една купичка надхвърляш точките за деня!
Виж целия пост
# 129
И аз съм на това мнение Peace  Сладкишите, които са за диабетици и съответно нямат захар,също съдържат много точки. "Фитнес" мисля, че също спада към тях.
Виж целия пост
# 130
Днес съм минус 600-700 грама.. и правя точно 3 седмици от както съм на тази диета. Всеки ден в продължение на тези 3 седмици аз ям фитнес.. Мен ме устройва по едно кило на седмица и не мисля,че е препоръчително да се свалят повече.. Друго относно фитнеса ми няма какво да кажа.. полезна храна е и вече съм си го изградила като навик.Ако беше толкова неполезно нямаше да свалям сигурно  Peace
Виж целия пост
# 131
MaRiNaAaa надявам се да не си се обидила. Просто диетата следи въглехидратите, а те във мюслито не са никак малко. Има диети в които е позволено да се яде, но за сметка на това други неща са забранени. Хубаво е, че сваляш килограми, но ако надвишаваш 40-45т. дневно значи не правиш точкова диета. Peace
Погледнах колко въглехидрати има в 100гр. Фитнес- 79.8 g, това са 79.8 точки. Има момичета които може де искат да правят точковата диета и не е желателно да ги подвеждаме с грешна информация, като например, че зърнените закуски са позволени. Peace Та и по тази причина отправям забележка, не е с цел да те засегна.
Виж целия пост
# 132
MaRiNaAaa надявам се да не си се обидила. Просто диетата следи въглехидратите, а те във мюслито не са никак малко. Има диети в които е позволено да се яде, но за сметка на това други неща са забранени. Хубаво е, че сваляш килограми, но ако надвишаваш 40-45т. дневно значи не правиш точкова диета. Peace
Погледнах колко въглехидрати има в 100гр. Фитнес- 79.8 g, това са 79.8 точки. Има момичета които може де искат да правят точковата диета и не е желателно да ги подвеждаме с грешна информация, като например, че зърнените закуски са позволени. Peace Та и по тази причина отправям забележка, не е с цел да те засегна.

Именно!Браво,Sober_Di,много точно си го обяснила!

MaRiNaAaa,тук в тази тема пишем за да си помагаме взаимно и да правим възможно най-правилно диетата!Не мога да разбера като нито помощ искаш,нито съвети,нито пък спазваш въпросната диета правилно,защо пишеш постоянно тук и ни информираш какво си яла.По този начин объркваш всички останали,които остават с впечатлението,че е правилно да се яде мюсли.Никой не ти каза,че не е полезно,но не е сред позволените храни в тази диета.Ти само с тази една купичка сутрин превишаваш позволените точки за деня,пък да не кажа и двойно.Прочети първата страница от темата,може би тогава ще ти стане ясно за какво ти говорим!А,забравих да ти се ИЗВИНЯ,че се опитах да ти помогна и да ти разясня смисъла на точковата диета,защото диетата,която спазваш ти няма нищо общо с нея.Също така не смятам,че имаш право да я изменяш или измисляш наново,тъй като тази тема е създадена специално за вече утвърдената ТОЧКОВА ДИЕТА!И,да,не е нужно да казваш друго относно "фитнеса"си,всички сме наясно какво е количеството въглехидрати на 100гр!
Виж целия пост
# 133
Чета ви от три дни,от вчера се опитвам да се влея в редиците ви.Не много успешно, защото вечерта пържих картофи за населението и не се стърпях.
Днес съм на парче кашкавал-няма 100 гр,но си е точка, 2 краставици, малко бяло пилешко месо,едно кебапче, и сега ме чакат три кюфтета на скара. Трябва ми помощ при броенето, нямам всички неща още извадени,у тре ще си принтирам таблица,  newsm78само да си избера коя да е.
Пия нискомаслено прясно мляко с нес кафе и подсладител всяка сутрин.
Виж целия пост
# 134
Добре,спирам " Фитнеса " и няма да пиша повече тук  Wink Успешна диета на всички ! Дано постигнете желаните резултати
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия