Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
# 120
smile3501 Браво на всички за волята и  упоритостта! Сега трябва да придобием и търпението smile3503, защото сме си отглеждали с любов тези килограми с години, а искаме да ги свалим за седмица. Е, не става  #Cussing out- просто няма вълшебни пръчици, а упорит труд . Но, за сметка на това, резултатите са единствено наша заслуга и са повод за особена гордост newsm10


h0tchick, според мен недей да правиш 20 дни. Най-много 10 + захранването.


h0tchick, аз бих те посъветвала даже 7 дни на плодове, после още 7 да редуваш плодове и зеленчуци и едва след това да вкараш постепенно въглехидратите и протеините.

Аз лунувам успешно  newsm44
Виж целия пост
# 121
Мацкиииии  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug страшно много ми липсвахте.. Hug Hug Hug Hug Sad  Heart Eyes бях на моренце и се върнах днес... да се изфукам с един качен килограм  Cry Sad но от днес започнах отново...с нови сили.. и желание   bouquet
имам един въпрос  newsm78 газирана вода "DEVIN FRESH" може ли да се пие...   33uu

h0tchick 10 дни +5 захранване  Hug  bouquet
ooofff  браво на теб   bouquet Hug  bouquet
animari   newsm78 продължавай с плодчетата не ти даваме да ядеш друго Laughing
lenny_pld отново мотивираш всички   bouquet Hug Blush Heart Eyes
baby7o и това е нещо  Thinking

розовата мотивация е просто...  newsm10 smile3501

 и...
мноооого   remybussi kiss lovekiss Flowers Bouquet Kissing Heart Hug  bouquet
Виж целия пост
# 122
С всеки изминал ден се надъхвам все повече  Mr. Green Днес съм 75,5  newsm44 Топя се отвсякъде..чак аз не мога да се позная..какво ли остава за другите  Mr. Green Напоследък и яденето намалих...но стана неусетно, без да се старая. Вече ям наполовина, някъде към кило... и за това много се радвам..абеееее изобщо не искам да започвам да ям ...кой е измислил тая глупост яденето  hahaha

Лек ден от мен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 123
Bybity добре дошла отново   bouquet !не се притеснявай за едно кило не е толкова страшно,пак ще го свалиш!
ooofff браво на теб продължавай напред и не се предавай  newsm10
lenny много хубави думи и браво за успешното лунуване  smile3501
да се похваля и аз не се издъних на луната,устисках до край въпреки че по едно време бях много гладна,но все пак успях  newsm44  newsm44
лек и успешен ден  smile3525
Виж целия пост
# 124
Браво на Вас момичета  Hug

Аз пак предадох фронта - един ден ок, после не, после ок... мазаница..., но не се отказвам!  Naughty
Виж целия пост
# 125
  newsm43 red   341uu  smile3511


Специални поздрави към празнуващите и нека Пресветата Богородица пази всички жени !
Виж целия пост
# 126
Бърз отчет: вече 75, свалила съм още 0,500 кг. От днес започвам обратното броене с надеждата до края да махна още 2-3.

Успешен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 127
Здравейте банда .... не съм писала от няколко дена но да ви се отчита днес 15 ден и положението е -7кг  Simple Smile Laughing От 72 на 65 не е лошо ще карам до 20 дни и после захранване ще има дано не ги натрупам после .... чудя се след кратка почивка от тази диета да мина малко на месо и зеленчуци. Не си падам по сладкото така че до нова година трябва да се застопоря на заметните 60кг.  Praynig
Виж целия пост
# 128
Ако съм 4 дена на диня само колко кг мога да сваля най-много. 176 съм 65  Tired newsm78
Виж целия пост
# 129
здравейте момичета
не съм писала два дни и не бях се качвала на кантара 2 дни и познайте вече съм -4 кг. newsm44 newsm44 нямате си на идея колко е стимулиращо. Но да си призная съм голям опитан. Embarassed В събота лапнах върхът на една печена чушка /не по голям от 1 см/  и го държах в устата си докато спря да пуска сок Embarassed Embarassed. не знам дали е прегрешение ама трябваше да усетя вкусът им просто  Embarassed Embarassed Rolling Eyes иначе не съм ги яла.
ooofff  обаче  е вярно, че от самосебеси по намалих плодовете. просто почнах да ям по малко без сама да се ограничавам, ама пусти  чай не ми върви нещо. newsm78 и не знам как мога да си наложа да го пия. иначе вода пия и то по литър литър и половина.
на всички вас момичета искам да кажа БЛАГОДАРЯ  newsm51 newsm51 знаейки, че ме подкрепяне стимула е много по голям да не говорим, че направо ме хваща срам ако сгафя.   bouquet Hug
имам един въпрос до кога продължава запека? голяма мъка е да знаете  Sad Shocked. Пия чай ама не помага вчера пих сироп за разхлабване че направо ..............  Sad
sunshinebg аз ако съм твоите килограми няма да правя никакви диети. Та ти с идеално тегло.  Peace
успех на всички   bouquet
Виж целия пост
# 130
Здравейте момичета,
От днес съм с вас. За тези, които са по-редовни посетителки, някои от вас може да ме помнят. В последните 3-4 месеца плодувах за кратко около 2-3 пъти. Невероятно доволна съм от резултатите и именно затова отново съм тук, с вас Simple Smile
За отчета: Започнах диети преди около 4 месеца. Бях 74 килограма. В момента варирам 65- 66кг. Започвам пак плодуване за около 5-6 дни до 10, не повече, защото съм забелязала че свалям само първите няколко. Надявам се да сваля още 3-4 килограма. Поддържам ги като тичам по 2-3 пъти седмично. А между плодуването бях на 90 дневната диета.
Ами това е. Надявам се взаимно да се подкрепяме както в радостните моменти на сваляне на тежести  Mr. Green, така и в моментите на криза, когато ни идва да се натъпчем.
Поздрави на всички и много, много воля, защото който казва че да се свалят килограми е лесно, значи никога не се е опитвал.
Много  Hug и д о скоро.
П.П. : Ще пиша скоро пак, защото така се мотивирам, надявам се да не досаждам Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Аз се записвам 4 дена на диня,че Петък морето да не се излагам. Hug Петък ще споделя ако има (дано да има) някакъв резултат. Hug
Виж целия пост
# 132
animari, за колко време ги свали тези 4 кг и спортуваше ли?  Simple Smile поздрави на всички   bouquet  Hug аз от днес започвам 14 дни плодуване пак да видим ще имали на някакъв ефект надявам се на 5 6 кг. Но надали чак толкова ще има.  Simple Smile Flutter


sunshinebg,споделяй за ДНИТЕ С ДИНЯТА, четох че е много полезна и че за 5 дни се сваляло 3 4 кг.Ти ще кажеш най - добре колко се сваля.Успех   Hug Peace
Виж целия пост
# 133
ами за 6 дни съм ги свалила ама аз имам да свалям .........................  40 кг. Embarassed Embarassed Embarassed
а спорта се състои в каране на колело по 20-25 мин. на ден или ходене на работа пеша. това е
Виж целия пост
# 134
Привет :p От няколко дена разглеждам форума (и особено тази част) Whistling и реших да се регистрирам.  Имам желание да плодувам за седмица понеже имам няколко излишни килца, който ми пречат да се побера в старите ми дънки )= За това днеска слязох до центъра и си накупувах ябълки и праскови  Mr. Green И почнах от днес всъщност, като сутринта станах в 06:30 за да бягам и после правих упражнения  Mr. Green И сега ми едно такова, весело ...  newsm44 Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия