Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
# 135
а плодовете сутрин обед и вечер може ли да са различни
Виж целия пост
# 136
Здравейте на всички аз съм нова тук.   bouquet Нямам нужда от сваляне на килограми, но имам нужда от пречистване и то голямо, от около година не спирам да се тъпча с буклуци от магазините и имам съответните здравословни проблеми. Четох за лечебния глад на Лидия Ковачева и искам да ви питам ако гладувам 5 дена (само на плодове и чай), няма ли да получа анорексия, имайки се впредвид, че съм наистина слаба. Никакви лекарства не ми помагат, затова прибягвам до глада. Извинявам се ако въпросът ми ви се стори тъп  Blush Blush Hug
Виж целия пост
# 137
и чая може ли да е плодов
Виж целия пост
# 138
Записвам 1'ви успешен ден  Whistling

Плодове може по 1 вид на хранене, а за деня могат да се смесват, чай може плодов  Peace

Поздравления на всички плодуващи за свалените килца  Peace
Виж целия пост
# 139
pycokocka2951, не проблем да плодуваш, нищо че си слабичка. После постепенно ще си върнеш килограмите, на които си била. Може да посвалиш първоначално, но не се шашкай. Важно е после да продължиш да се храниш здравословно и всичко ще си дойде на мястото  Hug


При мен няма нищо ново за сега...освен това че нямам никакъв апетит и ям насила по 3-4 домата и 2 плода за деня  #Crazy Ако някой ми кажеше преди 5 дена, че така ще стане, щях да се изсмея  Rolling Eyes


Гледам има доста нови попълнения...добре дошли и успех в начинанието  Crazy
Виж целия пост
# 140
ooofff Благодаря ти   bouquet
Качих се на кантара и от 55 съм станала 53,9  yesyes
Вчера едва се въздържах да не хапна от пържените тиквички  Whistling
Днеска продължавам [2 ден] Успех и воля на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 141
Здравейте! През май гладувах и се бях включила в темичката. Сега искам да направя още едно гладуване, но нещо не успявам да се мотивирам - от два дни се опитвам да почна плодуването и все се провалям. Затова реших пак да се запиша тук, да се подкрепяме взаимно и дано да потръгнат нещата  Peace.
Хубав и усмихнат ден на всички!
Виж целия пост
# 142
Добро утро на всички!
Записвам и аз първи успешен ден! Снощи ми беше доста трудно, но устоях. Надявам се от днес нещата да станат по-лесни.
Сутринта хапнах едно резенче пъпеш. За обед още нямам планове.
Вчера вечерта ходих да тичам. Мислех че няма да имам сили, но се оказа че дори ми е по-леко и по-приятно от друг път Simple Smile
Това е за сега от мен. Успех на всички.
ralicass и аз се записах тук поради същата причина - мотивация. Помага да знаеш. Така че запретвай ръкави и започвай плодуването - няма за кога да се бавим. Успех Simple Smile
Плодче - имаш прекрасни резултати - и това ако не е стимул  Mr. Green
Виж целия пост
# 143
Първи ден мина успешно и при мен.Но ми дойде и не искам да се качвам на кантара,че.... Close
Цикалът влияе ли на килограмите впрочем?
Виж целия пост
# 144
Първи ден мина успешно и при мен.Но ми дойде и не искам да се качвам на кантара,че.... Close
Цикълът влияе ли на килограмите впрочем?
да влияе задържаш вода и не отслабваш.
аз вчера издържах но днес ще ми бъде много трудно. Татко има рожден ден и ще съм на гала вечеря newsm45 newsm45 как ще издържа не знам  smile3518 а не върви и да не отида  newsm45
Довечера ще се тегля дано да съм свалила още така ще се стимулирам да не пипвам нищо по масата.  newsm17 надявам се smile3518 newsm12
лек ден на всички и много минуси  newsm51
Виж целия пост
# 145
animari горе главата ще устискаш  Peace аз 4 дена бях на почивка и трябваше да готвя за 4 човека и устисках някак си
Днес за мен е 17 ден дотук -7кг със захранването дано станат 9-10кг  Party
Виж целия пост
# 146
iliqnska Хах да. Това ако не е стимул - здраве му кажи  Peace
А да ви питам, как се отразява това на кожата? Отпуска ли се и трябва ли да се спортува?
Don't give up  Hug
Виж целия пост
# 147
вчера беше нетолкова успешен ден но пак за сметка на това днешния ще е такъв започнах 73,5 днес бях 73 знам че е вода не все пак е нещо това е стимул за успех Simple Smile утре като започна и сутрешната тренировка предполагам че ще има и по добри резултати споделете всеки по отделно за 2 седмици колко е свалил и дали със спорт или без благодаря предварително  Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 148
Отбелязвам 2 ден  Whistling

Плодче отличен резултат, а колко целиш?

Раликас
чети, пиши това помага, скоро ще започнеш и ти  Hug

Кейси отличен резултат  Peace Колко кг. имаш да сваляш?  newsm78

Анимари, ако случайно се издъниш днес (аз бих се издънила - за такъв повод си заслужава) ще почнеш отначало от утре, важното е да почнеш дали ще отложиш с ден-два не е от значение  Peace

Съншайн цикала влияе и още как, аз съм в ПМС и съм адски подута, преди и по време на цикъл не гледай кантара  Stop ден-два след като свърши, ще ти покаже реалното тегло  Peace

Илиянска честит ти старт - радвам се, че сме почнали заедно и има и др. стартирали с нас  Hug Hug Hug

Офф радвай се, че не ти се яде  bowuu по лесно ще ти е  Peace
Виж целия пост
# 149
Миранди Благодаря  Mr. Green Ами бях 55 и ще се опитам да ги направя 50. Всъщност преди месец бях 52, обаче по почивките се усвиних и ХОП 3 кила от горе. Пък може и 47-48  Whistling зависи колко воля имам  Peace   bouquet
Забелязвам, че все по малко ми се яде   Thinking ...може би е от това, че ми писнаха ябълки и праскови  Tired
Днес трябваше да направя на баща ми и 2-ма негови приятели ПЪРЖЕНИ картофи, кренвиршчета и салатка.  Изкушението беше голямо, без малко да си направя и за мен, ама успях да се въздържа .  Sunglasses Mr. Green
Keep on  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия