Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
# 165
maimuncheto: И аз не бях редовна с чая и плодовете по часове чай пия само един сутрин, през останалото време вода на воля. Тези дни ям по 1 праскова и малко диня 2-3 парчета... не съм гладна.  Rolling Eyes
animari: Дам аз сама не можех да повярвам че стигнах дотук.. досега все на 14-15 ден не издържах и започвах захранване.
h0tchck: Резултата е -7кг т.е от 72кг дотук стигнах на 65кг. при височина 175см.
Не са малко не са и много понеже всяка пролет правя по 10 дена плод и после 5 дена захранване заради псориазиса, който имам. Тялото ми е привикнало и не мога да очаквам чудеса  Simple Smile Не съм раждала все още, но това което видях в началото на месеца 72кг никога не е било като знам че съм била и 60кг на тази височина. Затова прибягнах до това крайно решение още едно плодуване надявайки се да устискам до 20ден. Знам че с това плодуване се сваля около 10-12% от теглото ни, при мен 10% са си точно това което свалих, но тайничко се надявам да има още 1-2кг със захранването ( а и сега в ония женски дни, който малко или много задържаш). А след това твърдо се захващам със разделно хранене.  Hug
Виж целия пост
# 166
Здравейте момичета  Hug  и аз да се присъединя към вас  втори ден ми е днес -1кг !Трудно ми е преди години гладувах с лекота явно бях по млада Grinning общо взето все си живея в ограничения бях на Дюкан тази зима  там е по лесно но хипер не здравословно и до сега ме наболяват бъбреците .Смятам да направя 10 дни глад и колкото успея захранване на 29 съм  на панаир в селото на родителите ми нали знаете роднини приятели от детството - стискайте палци целта е -6 кг  !
Виж целия пост
# 167
Здравейте, плодови момичета!    bouquet

Аз имам кожно заболяване, следствие на разбита нервна система. От минала седмица кожната ми лекарка упорито ме кара да направа 20 дни на плодове и да видиме как ще се отразят на обривите ми. Още се чудя! Днес купих плодове - праскови, грозде, портокали, киви, малини.... заредих хладилника, но дали ще удържа незнам, а ми се налага!


keisi ,моля те кажи ми как се отразява гладуването на псориазиса. Успокоява ли се или напълно се изчиства от кожата? Аз имам подобен проблем, само че при мен не могат да сложат точна диагноза. Имам обриви наподобяващи псориазис, но са само на лицето - брадата и около носа ми. Мнго неприятно!
Виж целия пост
# 168
Здравейте плодчета  Hug

Днес ми е 4 ден, с голям зор ги изкарах тия дни - до неделя ще захранвам, после пак... трудно ми е и затова ще го направя постепенно  Confused

Не предавайте фронта - дръжте се до края!   bouquet
Виж целия пост
# 169
запазена ма®ка: Здравей относно псориазиса имам само на двата лакътя  Praynig по време на плодуването и след това наблюдавам малки участъци изчистени. За пълно възстановяване дума не може да става... но поне натрупаните токсини се по изчистват и това спомага да не расте. При мен има и друг фактор живея на морето и всеки свободен момент изкарвам там заради морската вода и слънцето. И трети фактор който би трябвало да влияе, е че от 3 години съм на хомеопатично лечение ... тази зима мина спокойно преди се изострях появяваха се нови плаки по тялото но слава бога след първото море изчезват. Но тази зима всичко беше наред  Simple Smile
Не се страхувай от този вид лечение ако не успееш 20дена на плодове поне 10 опитай после почивка и пак 10 дена. Защото е трудно ако преди това не си правила плодуване. Пропуснах да ти кажа че на мен ми действа добре на кожата на лицето по принцип имам едни досадни пъпки по брадата след плодуването се поизчиства проблема . Но относно нервната система знам ... когато ми е натоварено стресирано се изостря псориазиса . Дано бързо се оправиш от проблема горе главата мисли положително  Hug. Аз даже има дни в които не мисля въобще за псориазиса , приех го хората около мен също не съм виновна че го имам.
Виж целия пост
# 170
Мерси, keisi!
От утре ще почна и аз с плодовете. Ще гледам да изкарам колкото се може повече...
При мен тези обриви са по лицето и е много неприятно, ходя винаги с голями очила за да прикривам колкото се можее повече, понякога нахлузвам и шапка. Мен ме смачкат психически тези неприятни обриви, самочуствието ми е на минимум.
Аз бях сега за един месец в Испания. Там лицето ми се изчисти много, нямах нито едно петно. В момента в който се върнах обратно на 3-ят ден се почна отначало. В по-голямата част от ежедневието си съм ето в този вид... http://media.snimka.bg/1319/008893788.jpg   http://media.snimka.bg/1319/008893798.jpg .
Това е надеждата ми да вида лицето си отново чисто!   Praynig
Виж целия пост
# 171
вече сам 72 кг от 73 каква радост Laughing

Пожелавам на всички успех и много минуси   bouquet  bouquet  bouquet

запазена марка: дано по скоро се оправиш  smile3525
Виж целия пост
# 172
maimuncheto: И аз не бях редовна с чая и плодовете по часове чай пия само един сутрин, през останалото време вода на воля. Тези дни ям по 1 праскова и малко диня 2-3 парчета... не съм гладна.  Rolling Eyes
animari: Дам аз сама не можех да повярвам че стигнах дотук.. досега все на 14-15 ден не издържах и започвах захранване.
h0tchck: Резултата е -7кг т.е от 72кг дотук стигнах на 65кг. при височина 175см.
Не са малко не са и много понеже всяка пролет правя по 10 дена плод и после 5 дена захранване заради псориазиса, който имам. Тялото ми е привикнало и не мога да очаквам чудеса  Simple Smile Не съм раждала все още, но това което видях в началото на месеца 72кг никога не е било като знам че съм била и 60кг на тази височина. Затова прибягнах до това крайно решение още едно плодуване надявайки се да устискам до 20ден. Знам че с това плодуване се сваля около 10-12% от теглото ни, при мен 10% са си точно това което свалих, но тайничко се надявам да има още 1-2кг със захранването ( а и сега в ония женски дни, който малко или много задържаш). А след това твърдо се захващам със разделно хранене.  Hug


Значи не съм единствена,която не е особено стриктна  Simple Smile Благодаря  за отговора Hug
Виж целия пост
# 173
От няколко дни не съм писала, но просто нямаше какво... даже и сега няма...от 6 дни не съм помръднала надолу иии ми е криво нещо  Tired Поне 1 кг да имаше прогрес..не мога да си обесня този застой.. но вече съм към края. Мисля да плодувам още седмица и да проключвам, пък колкото сваля - толкова. Надявам се при вас да има по-добри резултаи от моите  bouquet
Виж целия пост
# 174
Колко дни вече гладуваш и колко кг си свалила за тези дни? Просто може да е задържане, ако си свалила рязко в началото повече кг.
Виж целия пост
# 175
Да дам отчет и аз - днес ми е 9 ден. -7 кг съм днес. Вече съм точно 70, още 1 кг и влизам в желаната категория 60 и... Grinning. Вижда му се краят- остават ми още 11 дни до захранването. Laughing

Вчера бях 72, а днес 70. СНощи преживях малък стрес, дали и той не оказа влияние бързо да сваля 2 кг. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 176
Приемате ли още една нова звезда Crazy при вас? Днес ми е 7 ден за сега съм добре надявям си и за напред да съм така, защото имам стаж в гладуването и по-дългото време ми е разказвало играта.Сега се надявам да съм по разумна и да постигна това което желая.Успех на всички.
Виж целия пост
# 177
Здравейте плодоранки, нещо замря темата. Къде сте всички? Мина и десетият ден за мен, нямам минуси. Нормално е. Още толкова остава. От утре съм на работа, свърши отпуската и направо изпадам в ужас като започнат да ме заразпитват колежките сега- първо "аууууу, колко си отслабнала", а после- "ама защо не ядеш, ама няма ли да хапнеш, ама моля ти се , вземи си поне една хапка".  Mr. Green Подготвям се психически за тази среща. Laughing 
Виж целия пост
# 178
Здравейте момичета,

Присъединявам се с вас.От 2 дни плодувам. С поликистоза на яйчниците съм. Затова и от няколко години немога да сваля и килограм с какви ли не диети. Подозирах хормонални проблеми и ми се оказаха верни. Четох статия от д-р Емилова , че успешно се лекува поликистозата с плодуване, затова и започнах.
С вас ,определено ще ми е по лесно.

Невероятен стимул сте ми.

Поздрави на всички! Hug
Виж целия пост
# 179
Ето ме и мен...най-накрая смъкнах килцето и съм 74  Laughing Днес ми е 19 ден, общо свалени до тук 5-6 кг, че нз колко точно бях в началото. Искам да сваля още 2 поне, така че може и да удължа от 20 на 23-24 дни, докато ги махна. Пък и на захранването се надявам на 1 килце Laughing

Джемма, бележиш голям напредък, браво   bouquet

Stelitka , добре дошла и успех в излекуването  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия