Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
# 150
Миранди: Висока съм 175см и тежах в началото 72кг идеята ми е да се стабилизирам на 60кг  WinkБила съм тия килограми ама много си угаждам с разни вкусотии и резултата е на лице сега съм 65 още 3 ден плодове надявам се после след захранването да стигна 62-63кг. След кратка почивка от тази диета около 15дена като се храня внимателно и разделно ще мина на месо и зеленчуци да задържа килата. Няма да минавам на Дюкянан ами ще се опитам да се храня разделно Simple Smile
Виж целия пост
# 151
здравейте от мен
влизам да се отчета. снощи като се качих на кантара показваше -6 кг. до тук добре ама снощи на рождения ден то не бяха кюфтета, кебапчета, печено пиле, пълнени чушки ......................#Crazy #Crazy smile3514 направо #Cussing out #2gunfire и познайте. ядох домат от салатата който беше полят с олио и сол, и малко печена чушка. половин кюфте и малко пилешко месо не повече от 50 гр. а от тортата две сметанови розички и една вилица от крема с блата.  Embarassed Embarassed
не можах просто не можах след 7 дни на плодове smile3511, но от днес никакви рожден ни дни, гости и т.н. че  #2gunfire #2gunfire
а на кантара ще се кача чак в неделя  Crossing Arms дано да продължат минусите  Praynig
Виж целия пост
# 152
animari съчувствам ти ... при мен точно тия дни от 7 до 12 винаги са били критични ... ако знаеш колко вечери ми идваше да отворя хладилника и да го изпразня ... но някак си се преборвах и колко пъти съм си лягала в 9,00 за да не мисля за ядене  Sad Наистина това с поводите е лошо нещо затова като започвам да гладувам гледам да няма такива поводи в близкия месец, ако има просто изчаквам събитието и тогава започвам. По моите килограми мърдане няма днес все са и 65 но знам че вече и 1-2 килца да смъкна ще е добре все пак съм в края на плодуването (18ден). Приятен ден на всички и по-малко изкушения
Виж целия пост
# 153
animari , преди това плодуване, бях започнала и точно на 7 ден оплесках всичко, защото около мен се готвеше какво ли не  Sick Но разликата с теб е, че аз се тъпчех като за световно... Вместо да съжаляваш, се радвай, че си яла съвсем малко! Гледай от добрата страна, за да можеш да продължиш с много сили напред  Mr. Green Да не мислиш, че всички сме толкова стриктни от първото гладуване...имали сме изцепки колкото щеш  hahaha Хайде горе главата и да се похвалиш не с 6, ами с  8 надолу  Hug


При мен какво да кажа...качих се и ме показа 74, слезнах и пак се качих....75  hahaha Нещо почна да се базика тоя кантар с мене... сигурно съм някъде по средата. Утре ще се измеря пак 2 пъти и когато покаже едно и също, значи съм толкова  Crazy
Виж целия пост
# 154
Привет   bouquet Днес почвам 3-ти ден и съм с половин кило надолу от вчера  smile3534 Обаче днес вторият ми братовчед има рожден ден и мисля да не ходя, защото изкушението ще е голямо пък не ми се правят гафове на 3-я ден  smile3506
От вчера почнах обаче да мисля за всякакви вкусотийки и не ми излизат от главата. Даже и това, където не обичам ми се струва страшно вкусно  Tired Face Ще се опитам да мисля с глава а не със стомаха  Wink
Вярвам, че ще успеем  Hug Wink
Виж целия пост
# 155
Здравейте момичета. Ето ме пак при вас. Втори курс- 20 дневен на диня и чай. Днес ми е 6-ти ден и - 4 кг. Започнах от 77 и сега съм 73.

ooofff , виждам оплескала си нещата Simple Smile. Давай сериозно, момиче. Peace Аз се чувствам прекрасно и при вида да късите панталонки и потничето, с които преди само вкъщи можех да си ходя се амбицирам още повече и не ми се яде. А и с динята ми идва чудесно диетката. Peace

П.П Онзи ден посрещах гости, правих вкусотии, а снощи излизахме на заведение. И в двата случая си карах на минерална водичка и не се изкуших ни най-малко. приятната компания ми беше достатъчна и без да хапвам нищо.
Виж целия пост
# 156
Джемма ще ми споделиш за този курс с диня обожавам диня а също и чай  и искам да го изпробвам Simple Smile спортуваш ли нещо заедно с режима Simple Smile приемам всичко Simple Smile  Hug

Привет на всички   bouquet
Пожелавам ви да заприличате на Жизел  Hug Flutter

Виж целия пост
# 157
Имах предвид, че правя втори път плодолечение. Първият беше- 15 дни (през март - свалих 13 кг, качих 2 и задържах).  Сега съм тук за 20 дни. Целта е да сваля до към 67-68 кг. Ако достигна 65 ще е добре, но едва ли. През януари отново мисля да напрвя плодуване. Крайната цел ми е 58 кг.
А режимът е същия, само че редувам диня и чай. Други плодове не ям сега. И малко часовете не спазвам точно, защото съм в отпуска и не ставам в 8 за първия чай, започвам към 10 някъде направо с диня, но после пия и много минерална вода през деня и особено вечер след 20.

Не спортувах нито първия път, нито сега. Спортът не ми е силната страна сега, макар че преди години- като ученичка бях състезателка по спортна гимнастика. Само разхождам кучето 2 пъти дневно и се стрремя да е по-дълъг маршрута. Това е.
Виж целия пост
# 158
Аха ясно мерси много по колко диня ядеше на ден  bouquet и аз не съм по спорта въпреки че в последно време се запалих много по него но засега правя малки серии упражнения вкъщи а така си разработвам и спортната програма щях да започна още от следобед но не намерих никакви хубави дини  Simple Smile Как за 15 дни се свалят 13 кг   #Crazy #Crazy #Crazy колко килограма си била тогава и аз искам да сам 58 59 може и 60 аз мога да си го позволя понеже костната ми структура от много плътна трудно ми се чупи кост защото миналата година желязо 200 кг ми се беше врязало в пръста на крака бях само с леко натъртена кост дори на снимката нямаше нищо.. а освен костите имам и мускулна маса добре развита според майка ми бивша спортистка тренирала лека атлетика.. нищо не сам тренирала въпреки че мисля другата пролет да започна тенис на корт... е стига съм занимавала с моите работи мерси за инфото   bouquet

Приятна вечер на всички и лека нощ  Hug  smile3524 smile3524 smile3524
Виж целия пост
# 159
Е, 13 кг ги свалих общо за 25 дни, не за 15. 15 плодувах и 10 захранвах. Сега за 6 дни плодуване свалих 4, ще видим до края колко ще са. Започнах плодуване за първи път на 9 .03, бях  88 кг , свалих до 75 и после качих до 77. От април до сега ги задържах 77 и сега стартирах от 77. Днес съм 73. Надявам се да стана 68 кг, но тайно си мечтая, че ще съм 65 след 20 дневно плодуване и 10 дневно захранване.
Диня ям 3 пъти на ден, не занм като количество колко, не е малко , но не се и надувам до пръсване. Simple Smile Майка и татко ми избират дините и да ти кажа все на хубави попадат, не мога да се оплача- сладки са даже доста.

П.П Висока съм 1.66. Най-добре се чувствам в категорията под 60 кг, но отдавна не съм била там. Laughing Ако някого го интересува изобщо- омъжих се 49 кг, в първите месеца на първата  бременност бях 53, стигнах до 71 в 7 месец (синът ми е седмаче). След раждането веднага бях 65, след това за 1 година свалих до 55 кг. Обаче след 6-7 г бях вече 75, толкова и забременях с второто дете. В деветия бях 87. След раждането веднага бях 75. Толкова си останах и постепенно си ги качих пак до 87 кг. Та оттогава се боря с килограмите. Но сега вече съм сериозна, преди не можех да издържа на диети, лакомията надделяваше.  
Виж целия пост
# 160
Добро утро на всички плодуващи и от мен. Аз си правя месечното плодуване от 4 дни накуп /а не по 1 ден всяка седмица/ и ми се отразява чудесно. За три дни свалих три кг, но това се дължи на много задържани течности. Започнах плодуването точно като ми дойде цикъла и спаднах много. Бях се уплашила преди това. Продължавам днес и утре на плод и след това съм на салатки и плодове. Мъча едни 5 кила нагоре-надолу от 3 години и това си е. Надява се да ги преборя дългосрочно.

Приятен ви ден!
Виж целия пост
# 161
а пречи ли и да пия 2л вода
Виж целия пост
# 162
Здравейте и от мен   bouquet
Не пречи да пиеш по 2 л вода на ден даже е препоръчително за бъбреците  Peace
При мен нещата са в застой днес 19ден и утре. В събота започвам да се захранвам  newsm03
Виж целия пост
# 163
здравейте
браво keisi  smile3501кога и аз ще мога да кажа днес  ми е 19 ден - вижда ми се страшно далеко с това прегрешение
Да докладвам вчера беше  newsm10 дано издържа този път до края
лек ден и много минуси Peace  bouquet
Виж целия пост
# 164
Здравейте  Simple Smile
Не пия чай,а само вода + по-малко от 800гр. плодове. Според вас това променя ли диетата,а и резултатите?
Благодаря предварително  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия