Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
# 480
svetlag
и аз съм така при захранването..... но ти си издържала на изкуШението
  bouquet
Виж целия пост
# 481
Ох, мерси  Hug Утре пътуваме за родния град и не ми се мисли какво ще чиня, ама си приготвих супичката оттук и не мисля много много да се обеснявам  Naughty В понеделник ще пиша накъде съм с кг Simple Smile

Успешен уикенд мимичета  Hug
Виж целия пост
# 482
Момичета, да не се предадете през почивните дни, ей!  Simple Smile Желая на всички плодуващи да устоят на изкушенията, а на захранващите- да се наслаждават с мярка!
Виж целия пост
# 483
В петък се разминах с плодуването ама днес уж устисках ма да не казвам голяма дума че още не съм си легнала пък пуста лакомия:) Що мандаринки омахах тая вечер абе бая кисели бяха та увеличих количеството може и да съм минала 800 гр. Позвоялвате ли си повече плодове ако са кисели или горчиви като грейпфурти и мандарини...то имам чувството че нищо не ми влиза в стомахчето.
Айде няма да се даваме само на плодове ...тоя път ще съм сериозна.
  bouquet
Виж целия пост
# 484
Хайде и аз ве4е мога да се разпиШа. Днес ми е 10_ти ден, но не съм се теглила от на4алото. Няма да се тегля, Ще го направя на 21 ден. Утре Ще лунувам. Ве4е е сезона на цитрусите, така 4е фреШовете няма да с ами проблем. И аз се страхувам при захранването. Ходила съм при д_р Емилова през 2002 на Пампорово и бях много доволна, 4увствах се страхотно, продължих след това да се храня здравословно и да внимавам какво ям. После пролетта правих с 4ереШи и никога не се бях виждала толкова добре изглеждаЩа и се 4увствах перфектно. Интересно когато 4овек, когато е в кондиция как и във вси4ко му върви и се справя лесно с проблемите. Един_два месеца преди да забременея пак правих гладуване, но бързо се захраних. Тя и самата цел беШе по_скоро ле4ебна от колкото естети4еска. И изкарах спкойна и без проблеми бременност.

Сега имам креЩяЩа нужда от диета, бях и на Дукан, но не се 4увствах добре без плодове и я спрях. След това имах стомаШни проблеми и се оказа, 4е  е лек гастрит. не искам да злословя за Дукан, не знам дали тази диета беШе при4ината, но факт.

моми4ета, вие по коя схема за захранване Ще се захранвате, 4е аз моята от преди години съм я загубила, но си спомням, 4е първия ден за обях беШе краставица, а за ве4еря морков на пара. А по тази схема, която е в теми4ката се запо4ва със суров морков. Няма ли да е лоШо за стомаха този твърд зелем4ук и то суров?

Поздрави
Виж целия пост
# 485
Добро утро на всички!

От днес съм с вас. Ще започна с 10 дни. Стартирам 79 кг. и колкото сваля за тези дни.


Приятен ден на всички   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 486
Здравейте и от мен!  Simple Smile

Надявам се да приемате нови попълнения  Wink
Отбелязвам началото на първи ден с една ябълка, дано първите 2-3 дни да не се издъня  baby_neutral....после малко по-лесничко  Simple Smile
tsvetomira, ние с теб започваме заедно   bouquet аз мисля да гладувам повечко дни, ако успея 21  ще е супер.  Стартово тегло - 70кг (имам да боря доста 22-23 оптимално).....

Усмихнат и сладък плодов ден на всички!  Simple Smile
Много ще се радвам на подкрепата и съветите  ви  Embarassed
Виж целия пост
# 487
Добре доШли на новозапочваЩите....  bouquet
аз съм вече на 15 ден не усеЩам глад.... темпото на сваляне съответно вече е доста по бавно... равносметката минус 6....
Струва ми се че определено смъквам по бавно отколкото преди години... сигурно е от ЕГН то....
Виж целия пост
# 488
Здравейте! И аз съм нова в редиците и от утре я почвам тази диетка.Само да ви питам вие спортувахте ли по време на диетата. Притеснява ме факта да не би на ми стане лошо по време на тренировка,макар че в плодовете има въглехидрати и би трябвало ако преди тренитовка хапнеш плод всичко да е наред.Записвам се за 20 дни и 10 захранване Simple Smile.
Виж целия пост
# 489
Здрасти и от мен. Започнах от вчера. Тъй като съм нова искам да ви питам неща, които вероятно са обсъждани многократно, но нямам време да изчета всичко. Ако не ви е досадно, пишете какви са темповете на сваляне - първите дни повече, после по-бавничко? Знам, че е индивидуално, но сигурно има някаква закономерност. Освен това аз съм на 40г. и при мен метаболизмът вече се забавя, хормоните играят и е все по-трудно. Ако има друг с подобен проблем, нека сподели опит.
Виж целия пост
# 490
Momicheta... Ne mi vurvi i tova e! Cqla nosht ne mojah da spa, burzah i za malko da zakusneq za klas. Kato vidqh kak mi stoqt liubimit dunki, mi se doreva.. I reshih da si sloja nqkoq polichka. Trugnah za klas, i se usetih che ot tova burzane zabravih da si obrusna krakata  hahaha  Shocked

A da ne vi razpravqm kak ne moga da se koncentriram na taq dieta. Stigam do tretiq den, i vednaga se nalapam s neshto.  #2gunfire Tejat mi tezi 3-4 kilograma kudeto sum kachila .. I da ne govorim kolko mi ubiha samochustvieto ...

Ot dnes, veche naistina zapochvam ! ( sigurno za 15-ti put veche go kazvam  Joy )

Jelaite mi uspeh !!!   bouquet
Виж целия пост
# 491
Абе Миличко ние с теб да не сме една зодия ма и аз все се дъня пък за днес как се усвиних и съм яхнала метлата цял ден фуча из къщи.
От утре пак с вас , гледам че ще има някой от утре тъй ще ми е по-лесно.
Айде успех на волевите  bouquet
Виж целия пост
# 492
Аз съм се засилила от утре, че не е добре положението хич, то какво ли не пробвах в последния месец и нищо не успявам да направя както трябва, а съм на сватба след 20 дни, няма да плаша хората я SickНадничам да ви попрочета и от утре ще си правим компания,  Hug Hug
Виж целия пост
# 493
От утре и аз съм с вас момичета. В момента съм 61кг, а искам да стана 55кг. Дано да успея.  Praynig
Виж целия пост
# 494
Здравейте момичета Simple Smile Радвам се, че темичката се е понапълнита. Днес ми беше 6-ти ден от захранването, не изпитвам глад и ми допада начина на хранене. Продължавам да свалям килограмчета и вече съм -11, от които 2 са от захранването Simple Smile

gery_to аз захранвам по тази http://www.jenite.net/2007/09/blog-post_06.html. Суровия зеленчук винаги си го настъргвах Simple Smile
dimeto аз карахм велоаргуметъра по 30-40 минути. Опитах се да правя и някаква гимнастика, ама нещо не ми понася навеждането и изправянето  Mr. Green
dami първите 3 дни се сваля най-бързо и колкото повече имаш да сваляш-толкова по-бързо се смъкват (както е при мен). След това започват да се свалят по 200-300гр на ден, има дни в които кантара нищо не отчита, а първите 2-3 дена може да свалиш до 1кг Simple Smile

Успех на всички  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия