Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
# 495
Добро утро, сладки плодчета!  Simple Smile

След успешния първи ден вчера, днес съм -700гр, което много ме мотивира.....  Simple Smile струва ми се добре за кг-тата, които имам да боря ooooh! но това ще ми е тегленето до другия понеделник, че иначе много се вманиачавам  #Crazy
dimeto , аз също въртя на велото и за сега нямам проблем. Ако почувстваш слабост или ти прималее - хапваш една лъжичка мед и  правиш почивчица (това мисля съм го чела в книгата на Л.Ковачева  newsm78), ако спортуваш навън - аз си нося от тези медчета, които ги дават в кафенетата, опакованите на дозички, за всеки случай......
 Иначе физическото натоварване дори спомага процеса, но е желателно да е леко и умерено. При хора с повечко кг отгоре като мен дори е силно препоръчително или както се казва в една моя любима книга всеки човек с поне един грам мозък може да събере две и две: при добра диета съчетана с упражнения, се отслабва по-бързо, отколкото ако само се храним здравословно....  Mr. Green Това го написах, защото аз преди допусках тази грешка и скатавах този момент.....а и някъде май четох, че ако по време на диета спортуваш  -  по-малко минуси  има за бюста  newsm78
Mili4ko, soleil - стискам палци днес да се похвалите с успехчета   bouquet
svetlag, браво на теб, много добър резултат. Ако не е тайна колко кг имаш да бориш като цяло?
Успехи и на цялата групичка плодуващи, които сега започват  Hug
Виж целия пост
# 496
dobro utro na vsichki    bouquet

Sled provala vchera  ooooh!  ooooh!  ooooh!   Close  Close  Close  Cry   Cry  Cry

Dnes sam zaredena s novi sili, nahusana za pobeda nad kilogramite!!  Naughty
Otchitam zasega 2 chaq a za denq sum si prigotvila qbylki i oshte pone 2 chaq i voda
Mislq chak v nedelq da se premerq i shte dokladvam  Peace

Start 79 kg
Priqten i uspeshen den na vsichki  smile3525    yes  yes  yes
Виж целия пост
# 497
Добър ден и от мен!
Засега съм на вода че вчера добре хапнах плодчета довечера. Вече съм сериозна.
LOVE и аз съм  на същите кила и искам 53 ама и на 55 ще се радвам.
tsvetomira стискам ти палци. Предлагам тъй като почваме заедно днес да се мотивираме и никакво отказване. Аз поне се надявам да не се дъня вече като знам че ще изостана от вас.
svetlag евала ти си жена с воля  bouquet
Manka дай боже всеки ден по -700 гр. че много радват окото.
jedira няма да се даваме на лакомията. Мерак ми до края на номември да съм на плодове.
Успех и слънчев ден  bouquet
Виж целия пост
# 498
Засега не съм предала фронта, за което  много се радвам  Peace  Peace  Peace

soleil успех и не само докрая на ноември ми и по нататък Simple Smile  Simple Smile

Успех на всички   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 499
Момичета, аз пробвах още веднъж да започна с плодовете. Причината бе, че при този грип не ми се искаше да карам друга диета.
Ами... ситуацията е следната - до 15 ч. бях на два портокала и две круши, и, разбира се, чай с мед. Чувствах се ужасно подута - все едно съм глътнала диня, коремът ме болеше, беше кошмар.
Не знам защо не се получава, но това е положението.

Успех на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 500
soleil mai naistina sme edna zodiq  Wink vajnoto e che sme uporiti i ne se predavame. Iskam da ti pojelaq uspeshen purvi den i da produljavash v sushtiq duh   bouquet

I az moga da se pohvalq s uspeshen purvi den i se nadqvam skoro da se chustvam perfektno kakto pri purvoto ploduvane. Uspeh momicheta ! Nqmashe da se spravq bez vas !  Hug
Виж целия пост
# 501
От днес и аз започвам режима. Имам няколко въпроса.
Чаят може ли да е от пакетчетата, които се продават по магазините или трябва да си го приготвяме от билки?
При захранването към всеки ден е записан определен зеленчук или някаква друга точно определена храна. Имаме ли право да я сменим с някоя друга от позволените или на 100% трябва да изпълним всичко в поредността, в която е написано?,
Кафе сутрин няма как да не изпия, но позволено ли е със суха сметана и захарин?
Виж целия пост
# 502
Добро утро на всички!  

Вчерашния ден не беше много успешен  ooooh!

Прибирам се и няма плодове и като ги нямаше тях изядох 1 домат с 1 2 щипки сол.  ooooh!
Незнам доколко е редно, но го направих   ooooh!
Но все пак се въздържах от другите неща вкъши  Peace  Peace  Peace

Galka аз пия чай в торбички.Не мисля,че е нужно чак билки да се варят  Flutter   bouquet .

Приятен и успешен ден!   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 503
Здравейте и от мен HugДнес ми е 2-ри ден и не е толкова трудно,пък и покрай детето деня си отлита без да усетя глад.На мен трудно ми е да храня малката,мирише ми на пил. супичка,и да готвя.Вечер слагам масата,усещам чак аромата на хляба....гледам мъжа ми и малката и... преглъщам и се махам от там.През деня съм твърда като скала!!! Mr. Green Mr. Green Mr. GreenПравя го за 1 път и мисля да пробвам 5 дена,ако съм добре ще продължа до 10 дни.Имам да свалям 30 кг.,пробвала съм всичко,но...може би и заради проблемите ми с щитовидната жлеза-имам гуша.Просто килата са ми като блокирани,сега да видим. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 504
avaspirala Пожелавам ти успех и силна воля!   bouquet  Hug  bouquet

Силна воля пожелавам и на всички други момичета!  smile3525  smile3525  smile3525
 
Виж целия пост
# 505
Здравейте! От днес съм с вас, че напоследък качих 5 кг от въздуха Confused
Виж целия пост
# 506
Добро утро! От днес и аз съм с вас.  Simple Smile




Виж целия пост
# 507
Привети на всички   Hug и вчера удържах фронта  Praynig
Gаlkа , желателно е чаят да е от билка, защото този в пакетчетата понякога е с доста  съмнителен състав, поне според мен..... Аз понеже не обичам мн чай и общо взето този момент го пропускам - пия макс 1чай на ден или само топла вода с мед сутринта....
Захранването може и да си го съставиш сама, като спазваш последователността на въвеждане на определените видове храни, не случайно тук момичетата са дали извадка от книгата на Л.Ковачева за захранването - можеш да се ръководиш от нея или пък да ползваш ето това захранване по дни, което дава Л.Ковачева - http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=131.0 - при него можеш да импровизираш с някои от продуктите  Peace
Кафето е ок, само че забрави за сметаната и особено захарина, можеш да пиеш кафето с мед или чисто.
За готвенето на пара - има едни приставки, представляват нещо кат метална кошничка (гевгир), закрепваш на обикновена тенджера, като следиш водата да е под нивото на гевгира, т.е. да не облива храна и.....да ти е сладко  Hug
villiana, спазваш ли 2-часовия интервал межд чайчетата и плодовете?! понеже това може да е причина за ферментация на плодовете, от което си следва подуване. Но ако не ти понася глада по-добре не се измъчвай, можеш да опиташ да се придържаш към здравословно разделно хранене  Thinking   
tsvetomira , добро начало запасявай се с плодчета и всичко ще е ок   bouquet
Добре дошли на новите плодчета!   bouquet
Безаварийно плодуване днес, момичета!  Hug
 
Виж целия пост
# 508
Момичета, дотук резултата ми е -5,600. На захранването съм и забелязах, че и тук се отслабва.
Виж целия пост
# 509
Mankabouquet благодаря ти за вниманието. Всичко разбрах!  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия