Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
# 450
Леле момичета... Всичко, ама всичко оплесках... Не мога да повярвам че след 10 дена глад, и на 3тия ден захранване си виках "само едно парченце хляб..." и какво стана  #Cussing out Много съм разочарована от себе си. Перфектно изглеждах, 45 килограма на ръст 163, но най-важното за мене е, че перфектно се чуствах. Имах самочуствие ! Да има как да се върна в тоя ден, и да захвърля хляба...  #Crazy

Решила съм, от днес, Понеделник 2ри Ноември, да започна пак диетата, и след това да се храня здравословно. Ще бъда много стриктна, и се надявам всички да си помагаме. Днес преди всички да се събудят, се озовах в кухнята, и се тъпчех като за последно.. Щях да излизам, но след като не мога да се погледна в огледалото, реших да седя вкъщи. Не искам да се тегля... не искам да знам колко съм. Чак в Неделя ще се кача на кантара, и ще Ви споделя, как отново съм 45 килограма  Mr. Green Надявам се всичко да се случи така, иначее...  #2gunfire

Помогнете ми момичета да успея през първите няколко дена !   bouquet

Много минусчета на всички !   bouquet Hug
Виж целия пост
# 451
здравейте
връщам се и аз в редиците на плодуващите.  smile3525предния път с малки отклонения успях да сваля 11 кг. но за един месец върнах 1 килограм. сега мисля да направя втора серия от 10 ако издържа може и 20 дни. стискайте палци  newsm17
ина4е да си призная се чувствам много добре и някак си по самоуверена. и не знам случвало ли ви се е на вас ама  като хапна повече и после ми е лошо. което е добре разбира се ама аз нещо явно все прекалявам  newsm12  и си хапвам пак пове4е отколкото трябва. а имам още много да свалям.
успех на всички плодуващи и много минуси на всички  newsm10
Виж целия пост
# 452
Чари, Забрави ги тези нарушения и давай напред!  Simple Smile И аз мисля, че е добре да продължиш, ако не си почувствала дискомфорт (болки в стомаха или други подобни).

Леле момичета... Всичко, ама всичко оплесках... Не мога да повярвам че след 10 дена глад, и на 3тия ден захранване си виках "само едно парченце хляб..."и какво стана  #Cussing out

Много неприятно, но не е фатално! Опитай да се развличаш с нещо, когато дойде неудържимият апетит! Обади се на приятелка, слушай музика, бягай под душа или във ваната... Ей такива неща имат ефект  Simple Smile  

Чак в Неделя ще се кача на кантара, и ще Ви споделя, как отново съм 45 килограма  Mr. Green Надявам се всичко да се случи така, иначее...  #2gunfire

Според мен е по-добре ако не мислиш толкова за тези 45 килограма, защото, ако се разочароваш, трудно ще имаш търпение да се ограничаваш по време на захранването.. Нищо хубаво не става лесно  Hug  Дай си малко време!

animari Успех и на теб! Нямам опит със захранването, защото ми е за първи път, но мисля, че е нормално, ако си гладувала да ти се е свил стомахът и после да ти става зле, ако хапнеш повечко  newsm78 ...

Успешна седмица от мен!   bouquet
Виж целия пост
# 453
Здравейте, ще ме приемете ли във вашите редици  Hug
Реших да се позахвана и аз с плодуването. По време на отпуската през лятото трупнах някое и друго килце и все не мога да се хвана сериозно да ги сваля. Последно като се теглих бях 59 кг, ама от няколко дни не съм се качвала на кантара. Чувствам се като плондер - вероятно защото съм в цикъл.
Та - от днес съм на този режим, пък и за малко разтоварване и пречистване на организма преди празниците. Щото тогава става страшнооо  Mr. Green. Смятам да се претегля след поне три дни, да видим.
Засега съм изяла две ябълки и съм изпила два чая с мед. Обаче пийвам и кафе /без захар/. Особено днес, явно нещо ми е паднало кръвното. В общи линии на мен непиенето на кафе не ми се отразява добре. В събота бях пила само сутринта /просто така се случи/ и вечерта бях парцал.
Успех на всички.   bouquet
Виж целия пост
# 454
Особено днес, явно нещо ми е паднало кръвното. В общи линии на мен непиенето на кафе не ми се отразява добре.

И при мен е така. Нормално след закуска и кафе кръвното ми е около 90/60  ooooh!  Не го спрях по време на плодуването и не мисля че е било фатално!

Преди малко така ми се ядеше солено, че си направих едно бульонче, защото иначе нямаше да издържа  Blush  Не мисля, че е особено грешно, тъй като утре започвам със захранването. Разгледах официалните схеми и реших за себе си да карам малко по-индивидуално. Просто към плодчетата ще прибавя супа и варени картофи. Мисля около 5 дни така, а през уикенда да хапна малко пълнозърнест хляб и риба, а през другата седмица млечни продукти... Едва ли ще се отрази на килограмите, но мисля, че на тялото ще му е много добре  Grinning  

Надявам се после трайно да успея да променя навиците си и да ям сутрин плодове, вечер нещо по-леко, а обядът да ми е най-силното ядене за деня!  Praynig  
Виж целия пост
# 455
Здравейте момичета  Hug
Днес кантара показа -500гр. Доволна съм. Днес ми е 20-тия ден, но мисля утре да изкарам само на вода и чай заради пълнолунието и може би ще отложа захранването за следващата седмица. Ще реша в сряда, но мисля, че мога още, а захранването смятам да го направя поне 2 седмици - бавно и внимателно, че много добре знам ефекта след диетуване-всичко ми се връща с пълна сила, че има и кг в плюс  Crazy

Добре дошли на новите момичета и успех Simple Smile И аз не съм спряла кафето, че понякога и по две пия  Blush

lili_lu харесва ми как винаги успяваш да пребориш изкушението. Това показва, че за всяко нещо си има правилен изход. И да ти кажа честно много ми помагаш по този начин. Мисля и аз така да се измъквам от зверския глад по време на захранването Simple Smile А и между другото, когато спазвах този режим преди 6 години продължих да свалям и след захранването. И аз като теб след захранването ще наблегна повече на любимите ми млечните продукти Flutter

animari браво за постигнатия резултат и упоритостта ти. Дано и аз успея да постигна това, което и ти.  Hug


Виж целия пост
# 456
lili_lu харесва ми как винаги успяваш да пребориш изкушението. Това показва, че за всяко нещо си има правилен изход. И да ти кажа честно много ми помагаш по този начин. Мисля и аз така да се измъквам от зверския глад по време на захранването Simple Smile

Радвам се, че въпреки скромен опит, мога да бъда полезна!  Hug  Когато спрях с цигарките (които са ми слабост голяма), разбрах, че в момента, в който си кажа "ако искам-  мога" , всичко става по-малко съблазнително... Така и с храната  Simple Smile  Не съм си забранявала, а си казах- мога да хапна сирене (ммм как го обичам особено синьото), но мога да си  хапна сирене и другата седмица.  Laughing  
Виж целия пост
# 457
Здравейте плодчета
Поздравявам всички за успеШното плодуване...
Ние с моя кантар ту се обичаме, ту се мразим.... но важното е да не спирам....Днес съм само на минус 300 Crossing Arms, но пък Ще видим кой е по голям инат, килата или аз Peace
Виж целия пост
# 458
Здравейте, момичета! Възхищавам се на волята ви!имам да свалям още килограми, но не мога всичките наведнъж...някак се уморих...днес ми е 20-ти ден и от утре мисля да започвам захранването...   chefМисля след това да съм известно време на безвъглехидратна диета, за да не си върна старите дрехи и след около месец отново да плодувам за десетина дни... Дали е добро решение?  newsm78Моля ви, посъветвайте ме, че много ме е страх от йо-йо историята... Praynig
 Желая ви слънчево настроение и много минусчета! Hug
Виж целия пост
# 459
Моля ви, посъветвайте ме, че много ме е страх от йо-йо историята... Praynig
 Желая ви слънчево настроение и много минусчета! Hug

Чари, нямам много опит с тези неща, но бих казала, че, ако се храниш умерено и избягваш храни с много калории, без проблем би задържала теглото. След такова плодуване един килограм повече не е проблем, защото споед мен това е самото съдържание на стомаха. За да не качиш повече, просто трябва продължителен период от време да се храниш по-леко и с малко уграничения. Това е най-трудното.  ooooh!  Аз от утре минавам на плодове, картофи и супа, а уикенда ще разнообразя с пълнозърнест хляб и може би риба... Пожелавам на всички ни успех!  Hug
Виж целия пост
# 460
Здравейте ! Мина първия ден.. хапнах малко повечко плодове, но все пак, по-добре плодове от колкото нещо друго  Mr. Green Днес ще се опитам да изкарам само на чай. Вие какво правите когато огладнеете ? Аз цял ден чистя и релаксирам в леглото  Wink Страх ме е да не ми стане скучно, и да отворя хладилника... Забелязала съм че ям когато ми е скучно, иначе като се замисля, храната не ми е толкова вкусна..  newsm78

Успех на всички !   bouquet
Виж целия пост
# 461
 Hug  Здравейте от мен и моя първи ден захранване със супа и картофи!

Равносметката на седем дни плодуване е свежа кожа и много бърз метаболизъм! Глад не съм изпитала нито веднъж и се чувствам прекрасно! Килограми -2, имайки впредвид, че тежах 54, а съм висока 168 (колкото по-малко за сваляне, толкова по-трудно). Доволна съм, защото не бях помръднала и грам надолу от раждането преди 6 месеца, а и не съм се ограничавала в броя плодове Simple Smile Бих повторила след празниците!

Вие какво правите когато огладнеете ?  

Миличко, аз за тези 7 дни не огладнях нито веднъж, но си хапвах доста плодове и пиех малко повече течности. Лошото е апетитът  Laughing 

Виж целия пост
# 462
мъжа ми е пчелар и в къщи ядем много мед и пием много чай .
то това е най добрия начин за борба с грипа  Grinning
Виж целия пост
# 463
Вие какво правите когато огладнеете ? Аз цял ден чистя и релаксирам в леглото  Wink ... Забелязала съм че ям когато ми е скучно


Виж целия пост
# 464
Мili4ko, разбирам какво имаш предвид. Когато плодувам правя всичко възможно да избягвам домакинската работа и застояването в къщи и в леглото. През деня съм на работа, вечер /стига да имам възможност/театър, кино,фитнес и т.н... Wink, ако няма как да излезем - чета готина книга, глледам филми и...шия гобен...... ресторантите и пицариите не ми понасят...човещинка - никой не е от желязо, нали? ... Адски ми е гадно ако съм на формална вечеря и ми се наложи да обяснявам защо пия само билков чай /дори не плодов/ и не ям плодовата салата,ако са я заляли със захарен сироп...
Сигурна съм, че ще намериш своя начин... Всички сме различни...Успех!


lili lu, благодаря ти. Много ме успокои... захранвам и вече се чувствам дебела... най-вероятно съм отвикнала да се храня толкова... хич не ми беше зле докато плодувах. приспособих се страхотно, дори имаше дни, през които бях   на почти пълен глад...но не ми се искаше да прекалявам...AUREA MEDIOKRITAS /ЗЛАТНАТА СРЕДА лат./, за която ти говориш всъщност е много трудно достижима...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия