Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 45 679
  • 746
# 210
Някой пазарувал ли е от този сайт http://www.matalan.co.uk/pws/Home.ice Интересуваме дрешките как са като качество и размери.

Имам няколко неща от тази марка. Особено момичешките рокли са страхотни. Много оригинални модели и като качество ми харесват.

А приемат ли наши карти?
Харесах някои неща.
Този магазин е в списъка за пазаруване на фемитрейд. Днес се рових там.
Виж целия пост
# 211
Момичета здравейте,искам да попитам тези от вас,които са пазарували от Алмуз.Колко време след като ви пратят мейла за сумата,която трябва да платите ви пристигат нещата.
Аз направих поръчката на 28.07 и в неделя(09.08)ми пратиха мейл за сумата която трябва да им преведа.Също ми написаха ,че нещата пътували към Бг ,но не ми стана ясно колко време ще пътуват?
Виж целия пост
# 212
Здравейте, момичета, четох, четох, но без питане няма да успея. За да поръчам артикули, трябва ли да имам регистрация в съответния сайт или е достатъчно да го посоча на фирмата-посредник и да изброя съответните кодове на артикулите? Защото в Некст не успявам да се регистрирам - не ми харесва телефонния номер, който посочвам за връзка. Явно нещо не правя както трябва. И още нещо, в обновения сайт на римини формуляра за поръчка е само празни полета и не мога да се ориентирам кое къде да пиша? Благодаря предварително. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 213
Не трябва регистрация.Аз сега като поръчвах от Алмуз,си попълних само бланката и им я изпратих(поръчвах Next)
Виж целия пост
# 214
Момичета здравейте,искам да попитам тези от вас,които са пазарували от Алмуз.Колко време след като ви пратят мейла за сумата,която трябва да платите ви пристигат нещата.
Аз направих поръчката на 28.07 и в неделя(09.08)ми пратиха мейл за сумата която трябва да им преведа.Също ми написаха ,че нещата пътували към Бг ,но не ми стана ясно колко време ще пътуват?
аз имам  три порьчки от алмуз- 22.07, 23.07 и 25.07, вчера преведох парите и по тел. ми казаха, че до 2- 3 дни трябва да са при мен.
Виж целия пост
# 215
Ави,ако скоро пускаш поръчка ще ме включиш ли с това панталонче-синьото,защото само за него не ми се пуска цяла поръчка
пиши ми

Деси
,разбира се ще те включа  Peace Hug Пиши ми на лични кой размер да поръчам за Алекс  Simple Smile

За обувките на Clarks според мен си отговарят номерата , става въпрос за детските . За буквичките вече сте го обяснили.

Съжалявам, Embarassedмай го коментирахте,но искам да поръчам от Некст тези дни,за да дойдат нещата най-късно началото септември.Нищо от старите дълги дрехи не ни става и няма какво да носим ако застудее.Та въпроса ми е  някоя от фирмите посредници работи ли в момента или всички са отпуска?
Вчера ходих в местен детски магазин и за дънки,българско производство за 9м.бебе ми искаха 29лв. newsm78 newsm78
Алмуз до 15.08 работят  Peace И аз вече не пазарувам от Бг магазини ,само от нета , особено за децата .
Римини започват да работят от 17 .08.
Виж целия пост
# 216
аз имам  три порьчки от алмуз- 22.07, 23.07 и 25.07, вчера преведох парите и по тел. ми казаха, че до 2- 3 дни трябва да са при мен.
[/quote]


Благодаря ти за отговора,ще се надявам и аз да ги получа до края на тази седмица.
Виж целия пост
# 217
Момичета, моля ви накой ако има дънки за момиченце 9-12м или 12-18м да ми даде размери.
Благодаря ви   bouquet

А по логиката за ботушките, значи ли, че е неудачно и кецове да й купя на моята прохождаща госпожица?  Sad
Виж целия пост
# 218
sunflower79 , след малко ще ти измеря дънки 9-12 и 12-18 месеца за момиченце .  Peace

Ето размери :
9-12 месеца : дължина 41 см , ширина 22 см , дължина от чатала 24 см.
12-18 месеца : дължина 46 см , ширина 22 см , дължина от чатала 27 см .
Виж целия пост
# 219
Без малко да ви изпусна от поглед Simple Smile
Записавам се , защото трябва да се пазарува за есента вече  Peace
Виж целия пост
# 220
EliG , малко off, но да честитя за новата придобивка Grinning Прекрасна е! Да ви е жива и здрава!
Виж целия пост
# 221
Вижте на какво попаднах днес  http://www.next.co.uk/raf.asp .
Виж целия пост
# 222
Алмуз до 15.08 работят  Peace И аз вече не пазарувам от Бг магазини ,само от нета , особено за децата .
Римини започват да работят от 17 .08.
[/quote]

Вече поръчах чрез Алмуз. Simple SmileЩе обменяме снимки,поръчала съм над 50 артикула.Дано да оцеля размерите,че иначе доста неща ще продавам.От Алмуз ми казаха,че до края на август ще дойдат нещата.
Виж целия пост
# 223
Вижте на какво попаднах днес  http://www.next.co.uk/raf.asp .
какво означава, че немога да го преведа
Виж целия пост
# 224
Вижте на какво попаднах днес  http://www.next.co.uk/raf.asp .
какво означава, че немога да го преведа
Няма да превеждам буквално, но най-общо казано-  изпращаш покана на твой близък; след като той активира акунта си и направи поръчка за 50 паунда, ти получаваш на твоя акаунт 25 паунда. (като в Ларедут, който пазарува от там знае). Жалко е, че ние които сме в бг не може да се възползваме от тази оферта. Но фирмите посредници могат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия